بک لینک رایگان از وبسایت های بزرگ ایران

بک لینک یکی از موثرترین روشای سئو هستش. اما خریدن بک لینک نمیتواند خیلی زود شما رو به خواسته خودتون برسونه و این کار بعد از گذشت زمانی توانایی خود رو از دست می ده و شما با هزینه ای که پرداخته اید اثر دائمی نگرفته اید. پس واسه دریافت اثر دائمی باید از بک لینک به شکل طبیعی استفاده کنین.

 

بک لینک (بی هزینه)

حال چه جوری میتوانیم بک لینک با تعداد بالا بسازیم؟

ما در این مقاله به شما آموزش میدیم که چطوری میتوانیم بک لینک رایگان و دائمی از سایتای بزرگ بگیریم؟

 

بک لینک رایگان از وبسایتای بزرگ ایران

 

شبکه مجازی کلوپ

کلوپ از سایت هاییه که تونست در زمانی کوتاه رتبه خوبی رو در بین مخاطبان اینترنت پیدا کنه. سایت کلوپ و آپارات به وسیله شرکت صبا ایده اداره میشوند. و کلوپ یکی از موفق ترین شبکه های مجازیه که در زندگی مردم فارسی زبون جا گرفته. واسه گذاشتن لینک سایتتون باید بعد از انجام مراحل ثبت نام، مقالات و محتوای خوب و جذاب واسه کاربران بذارین و بعد از اون درمتن قید شده لینک خود رو قرار بدید.

آپارات

یکی از آسون  راه ها واسه گرفتن بک لینک دائمی سایت آپارته. سایت آپارات هم یکی از بهترین سایتای فعال در بحث اشتراک گذاری ویدئوه، پس واسه گرفتن بک لینک خوبه. حال شما واسه داشتن یک بک لینک دائمی و خوب نیاز هست که یک فیلمی که مناسب باشه و بازید زیادی از اون شه رو در پنل کاربری خود بذارین. بعد از آپلود کردن فیلم روی آپارات شما این امکان رو دارین که توضیحاتی در مورد فیلم  بنویسید که مخاطبان با خوندن اون بدونن که محتوای فیلم در مورد چه موضوعیه و فیلم چه محتوایی داره، شما با قرار دادن لینک خود می تونین که یک بک لینک دائمی و مفید فایده واسه خود داشته باشین.

فیسینما

فیس نما یک سایتیه که دقیقا مثل به فیس بوکه و کارایی و امکانات فیس بوک  رو داره پس شما می تونین بی محدودیتی که واسه فیس بوکه وارد فیسنما شید و بک لینک دائمی و رایگان خود رو بارگذاری کنین. واسه انجام این کار لازمه که شما بعد از ثبت نام که مثل فیس بوک انجام میشه وقایع زندگی روزمره خود رو در اون به اشتراک بذارین و آخر اون لینک سایت خود رو درج کنین.

اینم بخونین:   چه بک‌ لینک‌هایی بک لینک مفید و بک لینک خوب هستند؟

آزمایش دائمی سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجوگر 

تغییر راه واسه «کاربران» به شکل «کلمه کلیدی ارائه نشده» که بیشترین اثر رو روی «بازاریابان» خارج از اکوسیستم گوگل داره یکی از عوامل رتبه بندی گوگل در فهرستای اورگانیک HARDER به حساب میاد -( بهینه سازان موتور جستجوگر)

هنگامی که مشاوران، یک صفحه وب رو واسه گوگل سئو و بهینه سازی می کنن بهتره به جای کلمات کلیدی مرکزی، یک صفحه مرکزی به شکل ذهنی داشته باشن. الان وسایل زیادی هست که به زمان تحقیق و جستجوی کلمات کلیدی کمک می کنن اما بیشتر ما هنگام دسترسی و استفاده از این وسیله ها کلمات کلیدی با هوشمندی رو از دست می دیم.

واقعا، سایت شما هر لحظه، تحت اثر چندین فیلتر الگوریتمی مثل: Google panda وGoogle penguin و … قرار میگیره. این الگوریتما طراحی شدن تا سایتای اسپم رو تحت کنترل داشته باشن و وب سایتای مناسب، در ارتباط و با کیفیت بالا رو به بازدیدکنندگان ارائه دهند. بعضی وقتا ممکنه یک فیلتر به دلیل حفظ یک صفحه در رتبه بندی پایین در صفحات نتایج موتورهای جستجو شکسته شه، در حالی که فیلتر دیگری رتبه یک صفحه رو بالا ببره. ممکنه شما محتوایی ضعیف اما لینکایی ورودی عالی داشته باشین و یا برعکس؛ ممکنه محتوایی خیلی خوب با تکنیک سازمون بندی خیلی ضعیف داشته باشین.

تحقیق و جستجوی کلمات کلیدی درست و دقیق، خیلی مهمه. سایتی که به مرتبه بالایی از رتبه بندی  گوگل میرسد ممکنه به دلیل شامل متن صفحه و کلمات کلیدی در لینکای داخلی و خارجی اون، پایین بیاد. در کل، گوگل از این سیگنالا واسه تعیین محل رتبه شما در رتبه بندی خود استفاده میکنه و هیچ راه گزیزی وجود نداره.

اینم بخونین:   6 استراتژی مناسب در لینک بیلدینگ برای مبتدیان