چرا خدمات سئو سایت

با توجه به نفوذ تکنولوژی در زندگی امروزی و استفاده هرچه ما از ابزارای دیجیتال مثل کاپیوترای شخصی ، و تلفنای هوشمند نیاز به داشتن رسانه ای گویا و پویا در این فضاری مجازی هر روز بیشتر احساس می شه و مشاغلی که از این تغییر بزرگ استفاده نکرده باشن بی شک محکوم به نابودی خواهند بود.

بهینه سازی سایت یا یعنی سئو سایت به مجموعه فرایندهای جداگونه اما در ارتباط و مکمل گفته می شه که شامل طراحی سایت ، برنامه نویسی وب ، بهینه سازی صفحات وب طبق قوانین و قوانین موتورای جستجوی گوگل (سئو داخل صفحه On Page SEO)  و استفاده از عوامل خارجی (سئو خارج صفحه Off Page SEO)  در جهت ارتقاء رتبه سایت در نتایج گوگل و افزایش ترافیک بهینه سایت می شه،

که پس افزایش ورود بازدید کنندگان بلقوه که خدمات و یا جنسای شما رو در موتور جستجوی گوگل جستجو کرده ان و به دلیل حضور شما در نتایج راحت گوگل وارد سایت شما شده اندو فروش  کالا و خدمات شما به میزان زیادی افزایش پیدا می کنن.

سئو سایت

پس داشتن یک رسانه که مالک اون شما باشین و هر روز ارزش بیشتری کسب کنه یک امر ضروریه. بهترین نوع حضور در فضای مجازی داشتن یک سایت حرفه ای و استفاده از اون به عنوان مرکز فعالیتای مجازی شماس.

اما داشتن یک سایت خوب به تنهایی می تونه شما رو درمعرض دید استفاده کنندگان خدمات شما قرار بده؟ یک سایت خوب بدن دیده شدن می تونه واسه شما افزایش درآمد بسازه؟

سئو داخل صفحه On Page SEO

سئو داخل صفحه شامل طراحی بهینه سایت ، ساختار داخلی سایت ، محتوای سایت ، تصاویر و هرآنچه که در سایت خود بارگذاری می کنین میشه.

در سئو داخلی شما باید تموم موارد اشاره شده رو طبق قوانین گوگل بهینه سازی کنین تا موتور جستجوی گوگل هرچه آسون تر بتونه سایت شما رو بررسی و به جستجو کنندگان پیشنهاد کنه سئو داخلی بستر و اصلی ترین بخش سئو هستش.

سئو خارج صفحه Off Page SEO

سئو خارجی یا Off Page SEO به تموم عملیاتایی که خارج از سایت شما طبق ارتقاء رتبه سایت شما در نتایج موتور جستجوی گوگل انجام می شه گفته می شه و برخلاف سئو داخلی که کامل تحت کنترل وبمستر هاس به میزان خیلی ناچیزی تحت کنترله و به شکل نامحدود و خیلی با دقت باید انجام پذیرد.

سئو سایت به روشای سیاه و سفید

سئو سفید یا همون کلاه سفید به سئوای گفته می شه که در اون از قوانین و قوانین اعلام شده به وسیله موتورهای جستجو استفاده و پیروی می شه که معمولا در این روش زمان و هزینه بیشتری صرف میشه و روش درست و استاندار سئو سایته.

سئو سیاه یا همون کلاه سیاه در این روش از تکنیکای زیادی استفاده می شه که با فریب موتورای جستجو باعت به دست اومده رتبه های موقت می شه که پس باعت حذف سایت از موتور جستجوی گوگل می شه.

قیمت سئو (تعرفه سئو سایت)

اگه قصد استفاده از خدمات سئو رو دارین حتما با قیمتای مختلفی که واسه هزینه بهینه سازی سایت به شما اعلام شده رو به رو شدین نظر کارشناسان تیپ تاپ وب در مورد این مبالغ جورواجور که بعضی وقتا تا ۱۰۰۰% با هم فرق دارن بر اینه که در سفارش سئو (خرید سئو) فاکتورای مختلفی شامل

 • وضعیت اسکریب سایت
 • سابقه دامنه
 • رقابت کلمات کلیدی در نظر
 • رقبا سایت
 • نوع رقابت در کلمات کلیدی در نظر
 • و…

دارای اهمیته که هرکدام در هزینه بهینه سازی سایت می تونه اثر خیلی زیادی داشته باشه ، در سئو سایت با تبلیغاتی از جنس سئو ارزون قیمت و سئو رایگان روبه رو می شید که بی شک فقط زمان ، انرژی و پول شما رو به هدر میده. پس فراموش نکنین سئو ارزون نیس.

خدمات بهینه سازی سایت و امتیازات اون واسه شما

خدمات تخصصی سئو سایت شما کمک می کنه تا موتور جستجوی گوگل و دیگه موتورای جستجو به آسونی سایت شما رو بررسی کنن و به جستجو کنندگان پیشنهاد کنن، هر چه انجام پروژه سئو  و  خدمات بهینه سازی سایت قوی و حرفهای تر انجام شه باعث می شه تا موتورای جستجو درک بهتری از سایت شما داشته باشن.

در کنار فعالیت اشاره شده که در کل به عنوان سئو داخلی سایت نامیده می شه در کنار سئو داخلی سئو خارجی سایت باعث افزایش اعتبار سایت پیش موتورهای جستجو می شه و باعث افزایش رتبه سایت در موتورای جستجو می شه.

تعرفه خدمات سئو تخصصی سایت

تعرفه و قیمت خدمات سئو سایت یک مبلغ ثابت نمی باشه هزینه خدمات سئو سایت به وسیله بررسی و بررسی دقیق متغیرای مخطلفی به دست میاد که کار خیلی دقیق و زمانبریه.

بعضی وقتا دیده میشه که بعضی از سئو کارا قیمت و هزینه پروژه سئو رو بلا فاصله بعد از خواسته مشتریرا اعلام می کنن این نوع اعلام هزینه سئو بی شک دقیق نبوده و فردی که با این روش فعالیت می کنه درک درستی از سئو سایت نداره.

پس معمولا واسه دریافت مبلغ یک پروژه سئو سایت باید آدرس سایت و کلمات کلیدی مورد بررسی قرار بگیرن.

کدوم هزینه و زمان واسه خدمات سئو سایت واقعیه

سئو ارزون نیس

بعضی از دوستانی که قصد انجام پروژه سئو سایت خودشون رو دارن عموماً در اول راه بررسی انتخاب مجوعه ای واسه انجام پروژه سئو سایت شون دچار سر درگمی زیادی می شن و نمی تونن انتخاب قاطعی داشته باشن.

در زمان استعلام هزینه و زمان انجام پروژه سئو با مبالغ و زمان و نحوه انجام خیلی متفاوتی روبه رو می شن که بعضی وقتا این اختلاف در بازه عددی ۱۰ الی ۱۰۰ متغیره.

اما چرا؟

این که چرا هر فردی که در سئو سایت فعالیت می کنه زمان و هزینه متفاوتی رو اعلام می کنه رو نمیشه دقیقا بیان کر اما می دونیم که سئو یک سایت در کلمات رقابتی چیزی زمانبر و هزینه بره و بی شک خدمات سئو ارزون و سریع نمی باشه.

ما هم صمیمی خدمت شما عزیزان پیشنهاد میکنیم که خدمات طراحی سایت  و سئو سایت ارزون راه رسیدن شما به موفقیت رو صاف نمی کنه بلکه مشکلاتی رو هم واسه شما به وجود میاره و اصلی ترین سرمایه شما که زمان  ه رو ازتون خواهد گرفت.

در خدمات بهینه سازی سایت چه مواردی انجام می پذیرد؟

تولید محتوا:

تا زمانی که محتوا و مطالب در ارتباط به فعالیت سایت در سایت به شکل تخصصی و اختصاصی وجود نداشته باشه سایت شما شانسی واسه حضور قدرت مند در نتایج گوگل نداره با توجه به نوع همکاری با تیپ تاپ وب تولید محتوای تخصصی طبق قوانین سئو به وسیله تیم تیپ تاپ وب انجام می پذیرد.

سئو داخلی

 • بهینه سازی آدرس صفحات سایت
 • بهینه سازی عنوان صفحات طبق کلمات کلیدی
 • بهینه سازی تگای Heading H1 H2 H3 H4 H5 H6  استفاده طبق اولویت
 • استفاده از کلمات کلیدی اصلی در جایگاهای مناسب
 • طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو
 • لینک دادن در محتوا به منابع و وب سایتای معتبر
 • لینک بیلدینگ داخلی
 • افزایش سرعت بارگزاری سایت
 • استفاده از LSI در متن
 • بهینه سازی تصاویر استفاده شده در سایت
 • استفاده از دکمهای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

برندینگ محتوایی سایت و لینک بیلدینگ

رپرتاژ آگهی مطالت تخصصی سایت شما در وبلاگ و سایت پر بازدید و دریافت بک لینک طبیعی و قوی

شبکه های اجتماعی

ایجاد و مدیریت شبکه های اجتماعی به جهت معرفی خدمات و جنسا در شبکه های اجتماعی

واسه اونکه یک سایت از نظر فنی سایت مناسب واسه عملیات سئو باشه باید شرایط زیر رو داشته باشه.

 • آدرس دهی صفحات باید با دسترسی مطلوب واسه موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشه
 • ساختار و دیزاین منوای سایت باید واسه کاربران و موتورهای جستجو قابل فهم باشه
 • سایت باید موافق با صفحه نمایشای کوچیک و بزرگ بوده و به اصطلاح ریسپانسیو باشه
 • سرعت بالا اومدن سایت باید قابل قبول باشه و سایت قطعی نداشته باشه
 • کد نویسیای HTML و CSS و javascript سایت باید فشرده سازی گردند.
 • سایت حتما باید ایمن سازی شه و از نظر امنیت و security قوی طراحی شه.
 • استفاده از روشای فشرده سازی و کش باعث افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو خواهد گردید
 • ظاهر و قالب سایت باید با کیفیت و کاربر پسند باشه تا کاربران حس خوبی بگیرن.

تولید محتوا واسه سایت

پس از اونکه سایت از نظر رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت بررسی شد میشه سایت رو راه اندازی کرد.

و کار تولید محتوای سایت و درج اطلاعات پایه رو شروع کرد.

در کنار اطلاعات پایه باید به شکل منظم در سایت اطلاعات مفیدی در مورد فعالیت بارگذاری کرد.

بک لینک سازی واسه سایت

بک لینک سازی به عملیات قرار دادن لینک سایت شما در سایتای دیگه گفته می شه که این کار حتما باید زیر نظر متخصص انجام شه. چون نحوه قرار دادن لینک و لینک گرفتن از وبسایتا هر یک اثر مختلفی روی رتبه سایت شما داره.

بنابر این واسه هر وبمستری بررسی ارزش و اعتبار لینکا در انواع follow و nofollow و بررسی دامین اتوریتی و پیج اتوریتی سایتها مهمه.

بهینه سازی سایت

Optimization-site

سلام همونجوریکه می دونین جدید ترین تکنیکای در داخل به خیلی از فرآیند بستگی داره که این عوامل روز به روز در حال تغییرات و اضافه شدن پارامترای جدید سئو است.با گذر زمان اثر روند داخل سایت در رتبه بندی خیلی اهمیت پیدا کرد طوری که کسائی که فقط در گذشته روی لینک کار میکردند بعد از این تغییرات با رقابت بزرگی رو به رو شدن حال سئوال اینجاست بهینه سازی داخلی فقط جمله تکراری استفاده درست از تگای h1 و h2  و بقیه موارده جواب این سئوال خیره چون که در داخل سایت بیش تر از 50 عامل واسه داخل سایت هست در درجه اول که خیلی مهمه تقسیک بندی کلمات هدف بین صفحات سایته که اگه به راه بهینه باشه واقعا در روند رشد به شما کمک می کنن استفاده از یک صفحه واسه هدف در همه کلمات سایت اون صفحه رو چند وجهی کرده و رشد جالبی نداره هنوزم متخصصین در بخش وجود دارن که می گن بهینه شدن داخل سایت به هیچ وقت عنوان مهم نیس و فقط لینکه که واسه ما رتبه می اورد از اونو بعضی از طراحان سایت هستن که فقط میگن بهینه سازی داخلی و سبز بودن چراغای افزونه و گرفتن بهترین درصد در سایتای چک سایت از نظر شئو واسه یک سایت کافیه اما بدیش اینه نه نظر اول درسته و نظر دوم بلکه ترکیب از این دو با داشتن راه حل و هدف شما رو به طرف موفقیت جهت می ده.  هنگامی که بهینه سازی یک سایت یا وبلاگ که پست میذاره، دو عامل نقش مهمی بازی می کنه. این دو عامل بهینه سازی on page و بهینه سازی بیرون صفحه. مقاله امروز هم درباره تمرکز بر بهینه سازی صفحه و به اشتراک گذاری بعضی تکنیک هایه که شما باید اجرا در حالی که مشغول کار روی جنبه های on page از پستای وب خود هستین. الان، on page بهینه سازی داخلی با بهینه سازی SEO در محل اشتباه نگیرید. صحبت کردن در مورد، بهینه سازی محتوای ما واسه کلمه کلیدی هدف ماه. این شامل استفاده از عنوان مناسب، قرار دادن کلمه کلیدی، کیفیت محتوا و خیلی از عوامل دیگه. ما به اونا در این پست با دقیق نگاه میکنیم یک به یک میگیم.به شکل تخصصی روی این مسائل کار کنین و بدونین کوچیک ترین مورد در اندازه بزرگ خیلی مهمه به ویژه واسه سایتای که باید تموم نکات رو رعایت کنن و رقابت خیلی سختی دارن البته این موارد مهمه و موارد به شکل جزئی از حوصله این مطلب خارجه البته به یاد داشته باشین این تنها بخشی از فرآینده که درصد خاص خودش رو داره و با بهینه سازی خارج از سایت اشتباه نگیرید.

چرا شما نیاز به بهینه سازی سایت داخلی دارین:

هدف ما از این پست چیه: در این ارسال کمک می کنیم که شما رو به ارسال مقاله بهینه شده تر واسه موتور جستج. حالا، وقتی من می گم مقاله بهینه سازی واسه جستجوگرها ، خیلی از وبلاگ نویس فکر می کنم که روشای اسپم قرار گفته بشه و تصویری بدی نسبت به ان دارن. در جواب سئوال بالا باید گفت:
جستجو گرها مجموعه ای از الگوریتما هستن که واسه گرفتن رتبه بهتر در صفحات اول واسه کلمات کلیدی خاص ما باید بهینه شه و همگام باید الگوریتما شه پس بهتر کردن واسه گرفتن رتبه بهتر و استفاده از همگام سازی با این الگوریتما واسه رسیدن به هدفه.امیدوارم تونسته باشم جواب خوبی دادم به سئوال بالا.پس، هنگامی که ما انجام می دیم بهینه سازی پست، به این معنی که ما به دنبال مجموعه ای از روش اثبات شده واسه رتبه بالاتر در موتورهای جستجو هستیم. الان رتبه بندی در گوگل، نه تنها در نمره سئو خارجی جستجوگرها در نظر می گیرن، اما این نمره از عوامل خیلی مثل شبکه های اجتماعی(درصد اجتماعی بودن سایت)، قدرت دامنه و خیلی از عوامل دیگه بیرون صفحه اما عوامل داخلی رو هم در نظر می گیرن. هدف ما اینجا واسه بهینه سازی داخلی مقاله ما راهی طبیعی اما هوشمند بیان میکنه، طوری که موتور جستجو خیلی آسون می تونین از کلمه کلیدی هدف (کلمه کلیدی تمرکز) شما رو واسه رتبه های بالاتر انتخاب کنن، به جای جمع آوری بی ربط کلمه کلیدی دم بلند، ما یک مقاله جالب که نشون میده چطوری استفاده بی روش ی کلمات کلیدی در بهینه سازی صفحه دیگه موثر نیس.خوب شروع میکنیم.

تکنیکای بهینه سازی داخلی واسه رتبه بندی بهتر:

پس اینجا لیستی پایانی بهینه سازی داخلی که شما باید تو ذهن داشته باشین رو میگیم

عنوان پست:

مهم ترین عامل Onpage که واقعا نقش مهمی در تصمیم گیری که پستای سایت ما رتبه خوبی میگیرد عنوان مطلبه. ما باید مطمئن شید که ما با استفاده از کلمات کلیدی یا عبارت مورد هدف استفاده میکنیم.الان استفاده از عنوانای کوتاه دیگه مفید نیس چون که بیشتر از 70 درصد از جستجو به شکل مفهومی و توضیحی شده که اونقدر این مسئله مهمه که الگوریتمای جدید مفهومی تر شدن ودیگر به حجم کلمه کلیدی یا فقط عنوان مطلب توجه نمیکنند.

ساختار ادرس پست:

ببینین یکی از عوامل موثر در بهینه سازی سایت لینکای کوتاهه لینکا کوتاه رباتا علاقه بیشتر به ان نشون میدند اگه از اول سایت خود رو با ساختار فارسی ساخته اید که هیچ اما اگه تازه میخواهید شروع کنین بهتره از ادرس انگلیسی استفاده کنین مثلا به این شکل seomavi.net/keywords استفاده کنین تا بهینه تر شه سعی کنین ساختار ادرس شما یکی بودن صد درصدی داشته باشه مثلا اگه کلمات کلیدیه از keywords استفاده کنین.

چگالی کلمات کلیدی:

شما باید چگالی کلمه کلیدی با ترکیبی از کلمات کلیدی در ارتباط(مثلا اگه کلمه شما طراحیه از طراحی سایت ,اموزش طراحی و.. استفاده کنین) نگه دارین. شما باید با استفاده از کلمه کلیدی اصلی خوددر خطای اول مطلب استفاده کنین چون رباتای توجه بیشتر نسبت به خطای ابتدایی دارن. شما باید حروف بزرگ، کج و تاکید به برجسته کلمات کلیدی و عبارات مهم در پست سایت خود.البته چگالی به معنای گذشته که مثلا 10 درصد بود دیگه منسوخ شده.

بهینه سازی تصاویر:

با توجه به خیلی از تحقیقات موردی، ALT در تصویر و عنوان تصویر کمک می کنه تا خیلی رو به سایت خود بکشونین و نگه دارین.الان یک یا چند تصاویر به پست خود اضافه کنین.شما باید شامل کلمه کلیدی مورد هدف به عنوان بخشی از نام تصویر، تصویر متن ALT و غیره در دسترس بودن تصاویر قرار بدید. مطالب وبلاگ ما جالب تر و جذاب تره با اضافه کردن تصاویر، شما باید مراقب تنها تصاویر با حجم بالا باشین. علاوه بر این تصاویر در اندازه بزرگ کنه می کنن سرعت وب و در آخر باعث افت شدیدی پست شما میشه این روزها گوگل به سرعت سایت توجه زیادی داره.

لینکای داخلی:

استفاده درست از لینکای داخلی خیلی مهمه چون که با همین لینکای داخلی میشه بعضی از مطالب رو زنده کرد مثلا شما مطلبی دارین که میخواهید دیده شه یا بهتر ایندکس شه می تونین از لینکای داخلی استفاده کنین استفاده درست از این تکنیک باعث افزایش ضریب بازگشت در سایت میشه پس لینکای داخلی رو جدی بگیرین.

لینک کردن به وب سایتای معتبر در ارتباط به شکل نوفالو:

به غیر از لینک دادن به پستای خود ، یک ایده عالی لینک دادن به وب سایتای خارجی اگه شما احساس می کنین با اینکار به اونا اعتبار میدهید از لینکای نوفالو استفاده کنین این روش باعث کامل نشون دادن و معتبر بودن مطلب شما میشه و نتیجه جالبی می تونین از ان بگیرین حتی با لینک دادن به خود گوگل به خود گوگل پس این روش رو حتما استفاده کنین.