آموزش ساختن بک لینک

قبل از هر چیز دیگری، آدرسهای بک لینک چه چیزی هستن؟
از پایهً اینا هایپرلینکهایی از سایتهای دیگه هستن که به سایت ویا وبلاگ شما وصل می شن و از روی این آدرسای بک لینک، وب سایتهای دیگه افراد به سایت شما وصل می شه.این مقاله کوتاه نشون دهنده ء اهمیت لینکای ورودی واسه کار و کاسبی اینترنتی شما و ضمنا چطوری و به چه روشی بازاریابی مقاله می تونه در ساخت سایتهای بک لینک به شما کمک کنه. این عمل واسه بالا بردن آمار تعداد بازدید کنندهء سایت شما و قرار گرفتن در رتبه ء اول و بالاترین سطح پیشنهاد می شه. یک تصویر خوب از یک صفحه وب درجه یک، مثل سایتهای مرجعه.سایتهای قوی و معتبر شامل مقدار زیادی از مطالب هستن و بیشترً مردم هنگام جستجو اطلاعات با این سایتها روبرو می شن.

احتیاجی به گفتن نیس؛رقابت با این وب سایتهای قوی سخت و بعضی وقتا غیر ممکنه.پس واسه داشتن تعداد زیادی بازدید کننده و درآمد بیشتر، باید روی این کار تاکید داشته باشین.ممکنه واسه دانستن دقیق این موضوع و رسیدن به اون البته بی خرج کردن مقدار زیادی پول، مضطرب باشین. تا به حال شما در مورد بازاریابی مقاله چیزی شنیده اید؟ اگه نشنیده اید پس واقعاً فرصت خیلی خوبی رو از دست دادین.

بازاریابی مقاله یک راه حل بی هزینه که باعث شناخت سایت شما، تولیدات و خدمات و سرویسهای شما میشه. این موضوع شامل تولیدات و ضمنا ارسال بخشهایی از محتوای دایرکتوری مقالات مختلف بوده و واسه شناخت سایت شما و آگاهی رسانی از کار و کاسبی اینترنتی شماس. برخلاف روش های دیگه، وقت و پول شما با بازاریابی مقاله تلف نمی شه.همونطور که انتظار میره، بعضی مدارک مورد نیاز واسه قابل تصور بودن این مطا لب واسه شما موجوده.

واسه شروع،‌این روش خاص تا زمانی که درتهیه مقالات به مهارت برسین هزینه ای در بر نداره.اگه می خواین خودتون مقاله بنویسید باید خودتون رو آماده کنین؛ چون که واسه انجام این کار باید زمان زیادی صرف کنین.چیزی که شما واسه اجرا باید انجام بدین، برنامه ای واسه تهیه محتوای مقاله. این موضوع از اهمیت زیادی برخورداره. ضمنا واسه انجام مسئولیت و رسیدگی به دیگه عناصرموثر در ایجاد کسب وکار اینترنتی نیاز به زمان دارین.شما باید ساعات خاصی واسه ذخیره مطالب مقالهء خود در نظر بگیرین،این برنامه شما باید بی شکست انجام شه.واسه این کار به مطالب زیادی در یک زمینهء واحد نیاز دارین که ضمنا باید تآثیرگذار هم باشه.این یکی از شرطای مهم بوده و واسه داشتن تآثیرگذاری در کار نمی تونید این شرط رو رعایت نکنین.این کار ممکنه به ظاهر چیزی دست نیافتنی واسه کسب و کارهای بر اساس شبکه و اپراتورهایی مثل خود شما باشه.اگه شما زمانی واسه انجام این کاربه صورت منظم و یا اعتماد به نفس لازم واسه تهیهء محتوای مقالات دهن باز کن رو ندارین، می تونین از فعالیتهای نویسندگان مقالات جداگونه و یا سرویس دهندگان مقالات استفاده کنین.

قیمتهای اونا نسبت به شبهه نویسندها(ghostwriters) بالا العاده پایین تره.ضمنا اونا در زمان کوتاهی قادر به نوشتن مقدار زیادی مقاله هستن.این موضوع خیلی مهمه که شما استادانه و با تجربه از مطالب نویسندگان، با اعتماد واسه نوشته و مقالات خود استفاده کنین.این کار باعث محبوبیت سایت شما و ضمنا بالا رفتن سطح ترافیک سایت شما می شه و می تونین روی این مطلب تکیه کنین. پس مطمئن می شید که با بعضیا از مردم روبرو هستین که واقعاً‌ می دونه به دنبال چه هستن و چه کاری انجام می دن.

هر بار که مقالات شما در سایت شما منتشر شد،سایت و یا وبلاگ شما تبلیغات بیشتری واسه شما به ارمغان میاره.لینکی که آخر مطالب خود به عنوان مقاله قرار می دید وهنگامی که از لینکای ورودی واسه سایت خود استفاده می کنین از تبلیغاتی کوچیک که در خدمت کار و کاسبی آنلاین شما هستن استفاده کردین . پس این وضعیت برنده برندهه؛ واسه شما تبلیغات بیشتر، افزایش نگاه کنندگان صفحات. و هنگامی که سایت ارسال مقاله، کاربران بیشتری واسه خدمات و سرویسهای خود داشته باشن، سود بیشتری هم عاید شما میشه.

واسه ارسال مقاله به میزان دلخواه آزاد هستین. با ارسال هر مقاله با تشویق روبرو می شید. اطمینان داشته باشین با ارسال هر کدوم از مقالات و هر یک از نوشته های نویسندگان دایرکتوری آنلاین، جاودانه می شید.البته با توجه به پروتکلها، بررسی و مطالعه لیست نوشتارهای خود،طرح سوالات عادی و دور بودن از مسائل مشکل ساز.وگرنه حساب شما به حالت تعلیق درآمده و مطالب شما چاپ نمی شه.مثل دیگه مسائل باید با قوانین و سیاستهای مختلف این کار،خود رو عادت داده و بعد از یک دوره ارسال مطالب و برابری با موارد کاری، همه اون قوانین به شکل عادی و راحت می شن.

اگه شما از مقالهء گسترش و اجرا آدرسهای بک لینک استفاده نکنین، به واقع شما امتیازات اون رو از دست میدید. چرا فکر می کنین تعداد بیشماری مقاله در همهء دایرکتوریای مقاله هست؟ جواب روشنه؛ خیلی از مقالات ارسال شده به وسیله بازاریابان اینترنت انجام میشه. هنگامی که شما از گسترش و چاپ مقاله و اجرا اون استفاده کنین، خواهید دید که چرا خیلی از مردم به راه حل گسترش و ایجاد آدرسهای بک لینک وابسته هستن و به اون تکیه می کنن.

بک لینک رایگان

گرفتن بک لینک یکی از روشای افزایش بازدید سایته اما باید توجه داشته باشین که هزینه گرفتن بک لینک خوب ممکنه بالا باشه و در توان و بودجه پولی شما نباشه اما نگران نشید چون حتماً نیاز به هزینه های زیاد واسه گرفتن بک لینک نیس در ادامه مقالات وبلاگ سایت گستر می خوایم تا به بهترین روشای کسب بک لینک رایگان بدیم.
۱. بک لینک رایگان در شبکه‌های اجتماعی

الان خیلی از متخصصان بخش سئو و بازاریابی ، شبکه‌های اجتماعی رو جایگزینی قوی واسه موتورهای جستجو میدونن ! البته این موضوع به طور مطلق درست نیس اما نمیشه اهمیت شبکه‌های اجتماعی رو هم ندیده گرفت. شبکه‌های اجتماعی معتبر پیش موتورهای جستجو به ویژه گوگل هم اهمیت ویژه‌ای دارن و اگه بتونین فعالیت لینک بیلدینگ خود رو بیشتر در اونا متمرکز کنین ً بازدهی بالا‌العاده‌ای دارید.

مثل شبکه‌های اجتماعی معتبر میتوانیم به فیس بوک ، گوگل پلاس ، لینکدین ، توییتر ، کلوب و … اشاره کرد.

شما پس از عضویت در هرکدام از این شبکه‌ها علاوه بر به اشتراک گذاری لینک مقالات خود می تونین با ساخت صفحه اختصاصی واسه سایت خود ، یک لینک مستقیم به صفحه اصلی سایت‌تون برگشت بدید.

مطمئن باشین یکی از بهترین روش های بدست آورردن بک لینک رایگانه.
۲. بک لینک رایگان با تولید محتوای با کیفیت

هنوزهم خیلی از سئوکاران بر سر این موضوع که “محتوا پادشاهه” سر و دست می‌شکنند و با قطعیت کامل میگن بی محتوا هیچوقت …! این حرف از نظر ما درست نیس و هیچوقت نمیتوان بی در نظر گرفتن لینک بیلدینگ و فقط با پخش محتوای مناسب به بهترین جایگاه مناسب رسید. اما همینجا به شما میگیم که یکی از لازمه‌های اثر مثبت لینک بیلدینگ تولید محتوای با کیفیته و اگه میخواهید بهترین نتیجه رو از لینک بیلدینگ خود کسب کنین حتماً تولید محتوای اختصاصی و با کیفیت رو در دستور کار خود قرار بدید.

اما تولید محتوای با کیفیت چطوری به دریافت بک لینک مجانی در ارتباط می‌شه؟

جواب راحت س! اما شاید یک راه حل فوری نباشه؛ بیشتر کاربران اینترنت واسه خود وبلاگی واسه پخش علایق ، ایده‌ها و عقاید خود دارن، مطمئن باشین بیشتر کاربران امروز اینترنت اونقدر باهوش هستن که فرق بین یک سایت تولید کننده محتوای اختصاصی و کپی کننده محتوای بقیه رو می فهمن. شما با تولید محتوای اختصاصی این شانس رو به مقالات سایت خود میدید تا به وسیله کاربران خود بازنشر شن و اینطور یکی دیگه از طبیعی‌ترین انواع بک لینک رایگان رو دریافت می کنین.

اگه روند پخش مقالات با کیفیت‌تون ادامه داشته باشه مطمئناً از طرف سایت‌های معتبر مربوط به بخش شما هم به همین روش بکلینک‌های خیلی با کیفیتی دریافت می کنین.

به زودی روش‌های دیگری واسه دریافت بک لینک رایگان طبیعی و با کیفیت معرفی می کنیم. پس این صفحه رو دنبال کنین.
۳. بک لینک رایگان با فعالیت در انجمن‌ها

انجمن‌های بزرگ زیادی هستن که واسه فعالیت مثبت شما اهمیت قائلند؛ در این انجمن‌ها شما می تونین مقالات اختصاصی خودتون رو بازنشر کنین و در آخر یک لینک منبع به سایت خودتون بدین. البته در بعضی از انجمن‌ها امکان درج لینک در متن تاپیک هم هست اما باید دقت کنین که چطوری و به چه کلماتی لینک میدید و اونقدر تاپیک رو لینک گذاری نکنین که به عنوان تبلیغات تاپیک شما رو حذف کنن.

یک نکته مهم : سعی کنین این فعالیت رو در انجمن‌هایی انجام بدین که پربازدید و فعال باشن ؛ تاپیک شما اگه مورد بحث دیگه کاربران بگیره و داغ شه اثر خیلی بالاتری واسه شما داره . در علاوه بر در صورت امکان سعی کنین عنوان تاپیک و عنوان مقاله اصلی در سایت شما برابر نباشه.
۴. بک لینک رایگان واسه کار و کاسبی‌ها

خبر خوب واسه کار و کاسبی‌ها ؛ بک لینک رایگان از سایت‌های معتبر خارجی بگیرین.

اگه سایت شما یک استارتاپه (حتی اگه نیس) سایت‌های معتبر زیادی وجود دارن که امکان درج کار و کاسبی‌ها رو بصورت رایگان میدن و شما می تونین با اشاره توضیحات کوتاه ، آدرس سایت خود رو بعنوان یک کار و کاسبی معرفی کنین و بک لینک مجانی بگیرین.

به زودی یک لیست از این سایت‌ها قرار میدیم.
۵. بک لینک مجانی با ارسال نظر در سایت‌ها

معمولاً بیشتر سایت‌ها، امکان درج نظر واسه کاربران خود رو فراهم می کنن و همراه با نظر کاربر ، آدرس سایت یا وبلاگ اون رو هم لینک می کنن. اگه عادت به وبگردی زیاد دارین و وقت خود رو صرف خوندن مقالات مختلف در سایت‌های جورواجور می کنین پس چرا از اینکار خود یک استفاده مفید نمیبرید ؟ از همین امروز شروع کنین و هر مقاله‌ای رو که میخونین با یک نظر هم از نویسنده مقاله تشکر کنین(نقد ، پیشنهاد) و هم یک امتیاز مثبت واسه خودتون کسب کنین !

البته بیشتر از ۹۹.۹۹ درصد لینکهای موجود در قسمت نظرات به شکل Nofollow درج میشوند اما مراقب باشین این دلیلی واسه منصرف شدن‌تون از این راه راحت واسه گرفتن بک لینک مجانی نشه. اگه سایت مورد نظر یک سایت معتبر بوده و مقاله مورد نظر شما هم ارتباطی موضوعی (گرچه ناچیز) با سایت شما داشته باشه شک نکنین که صرف نظر از فالاو یا نوفالاو بودن ، این بکلینک واسه سایت شما مفید هستش.

البته سعی کنین به شکل اسپم‌وار در این روش زیاده روی نکنین!

در لینک بیلدینگ اصولی توجه به طبیعی رفتار کردن حرف اول رو میزند. پس طبیعی رفتار کنین تا به مشکلی برنخوید.
۶. بک لینک رایگان در پروفایل سایتای معتبر

یکی دیگه از روشهای کسب بکلینک رایگان واسه وبلاگ و سایت شما ، استفاده از پروفایل خود در سایتای معتبره. الان بیشتر انجمنهای ایرونی پس از ثبت نام امکان درج یک آدرس سایت، بعنوان سایت شخصی رو به شما میدن. حالا اگه میخواهید چند بک لینک با کیفیت و رایگان واسه وبلاگ خودتون بگیرین پیشنهاد میکنیم همین امروز چند انجمن مطرح ایرونی مثل : پرشین تولز ، هم میهن ، نوعروس ، پیچک و … رو انتخاب کنین و فعالیت خودتون رو واسه گرفتن بکلینک رایگان شروع کنین.

ساختن بک لینک

ایجاد لینک از سایتای دیگه خیلی مهم و اثر میذاره همونطور که لینک سازی کاره خطرناکیه باید با دقت و احتیاط انجام شه . می تونین واسه لینک سازی در سایت خود از انجمنا و وبلاگا استفاده کنین و مقاله های سایت خود رو در انا قرار بدید.
حال به مواردی که باید در لینک سازی رعایت کنین اشاره می کنیم :
*سعی کنین بک لینک سازی شما بصورت طبیعی باشه و از وسایل بک لینک سازی استفاده ننمایید.
*واسه لینک دادن به صفحات سایت از کلمات کلیدی مختلف استفاده کنین .
* واسه لینک دادن به سایت از نام برند خود استفاده کنین.
*از سایتا و صفحات در ارتباط بک لینک رو دریافت کنین.
*روی کلمه کلیدی خاصی تمرکز نکنین.
*از خریدن بک لینک و تبادل لینک پرهیز کنین.

کیفیت و حجم مطالب سایت

هر چه مطالب سایت شما عمیقتر باشه و اطلاعات کاملتر و جامعتری در ان قرار داشته باشه اثر بهتری در سئو سایت شما داره و کاربر مدت زمان بیشتری رو در سایت شما سپری می کنه و جذب سایت شما می شه پس پیشنهاد می شه کمه کم 10 سطر متن واسه صفحات سایت خود داشته باشین و موضوع رو از جنبه های مختلف بررسی کنین تا نیاز کاربر با خوندن مقاله های سایت شما برطرف شه .

موضوع مقالات سایت

مقالات سایت حتما باید در مورد شغلی شما باشه .همونطور که با مشتریان خود در تماس هستین باید از نیازای اونا اگاهی داشته باشین و طبق نیازای اونا مطالب سایت رو فراهم کنین تا نیاز مشتری با مقالات و اطلاعات سایت برطرف شه ایجاد مقالات مفید و مربوط به نیازای انا به برند شدن سایت شما کمک می کنه چون انا سایتی رو پیدا میکنن که به نیازای ان هارا در مورد شغلی شما جواب داده شه .

برند سازی مناسب

اگه شرکت معتبری هستین و فعالیت شغلی شما از بقیه شرکتای دیگه جدا و برتره باید روی برند خود متمرکز شید چون موتورهای جستجو الان توجه زیادی به برندینگ دارن و اهمیت زیادی واسه ان قائل هستن والگوریتمایی رو واسه تشخیص برند معتبر طراحی کرده ان .

سرعت سایت

یکی از فاکتورهای مهم موتورهای جستجو واسه رنکینگ سایت سرعت وب سایته هر چه از افکتا و المانای گرافیکی سنگین کمتر استفاده شه و سرعت لود شدن سایت بالا باشه بهتره ,پیشنهاد می شه به جای هاست اشتراکی از هاست اختصاصی استفاده کنین که سرعت بالاتری داره.