خريد بك لينك چیه ؟

اگه کمی با بهینه‌سازی سایت و سئو آشنا باشین، شاید تا الان نام خريد بك لينك رو شنیده‌اید. باید اعلام داریم که هر لینک از یک سایت به سایتی دیگه، به‌عنوان یک رأی به اون شناخته می‌شه. اصطلاحا به این لینک‌ها که از سایتی به سایت دیگری روونه می‌شه، «بک لینک» گفته می‌شه و طبیعتا از خرید اون هم با عنوان خرید یا فروش بک لینک یاد می‌شه.

خرید بک لینک چه فایده‌ای داره؟

ربات‌های گوگل، همیشه در حال رصد سایت‌های مختلف در فضای اینترنت هستن. این ربات‌ها بک لینک‌ها رو نگاه می‌کنه و امتیازی ویژه واسه سایت مقصد قائل می‌گردند. به همین علته که پس‌ی خرید بک لینک به مرور رتبه یک وب‌ سایت در موتور جستجوی گوگل پیشرفت می‌یابد.

تهیه و خريد بك لينك رو باید از کجا انجام داد؟

خیلی پس از مطرح شدن بحث بک لینک‌ها، بی معطلی به طرح این سؤال می‌پردازند که بهترین جا واسه خرید بک لینک قوی کجاه؟ مفتخریم که اعلام داریم که سایت ما یعنی «سون بک لینک» در این مورد پیشگام بوده و آماده ارائه‌ی انواع بک لینک قوی، ارزون و دائمی به شما عزیزانه. واسه رفتن به این سایت روی آدرس  کلیک بفرمایید.

خرید بک لینک دائمی یا همون خرید رپورتاژ به چه صورته؟

خیلی از عزیزان، به دنبال خرید بک لینک دائمی یا خرید رپورتاژ بوده و این مورد هم جزء مواردیه که به وسیله سایت ما ارائه می‌شه. ما خودمون خرید رپورتاژ رو به‌عنوان خرید بک لینک قوی دسته‌بندی کرده و اون رو در ارتقاء رتبه سایت در موتور جستجوی گوگل خیلی مؤثر میدونیم. مفتخریم اعلام داریم که سایت ما در این مورد هم به ارائه این جور خدمات می‌پردازد. همه بک لینک‌های ما دارای پیج اتوریتی بالا بوده و نمونه کارهای مختلف ما، مهر تأییدی بر قدرت و اثر اون‌هاس.

بک لینک سون

چرا خیلی به دنبال خرید بک لینک با کیفیت یا خرید بک لینک طبیعی هستن؟

بحث خرید و فروش بک لینک، بحثی خیلی مهم و پیچیده بوده و باید در انجام اون خیلی دقت کرد. چون که موتور جستجوی گوگل الان خیلی هوشمند بوده و نگاه شده که در مواردی سایتایی که انجام دهنده خرید بک لینک انبوه و یا خارجی می شن رو مجازات می‌کنه.

واسه همین ما همیشه به مشتریان خودمون پیشنهاد می‌کنیم که به دنبال خرید بک لینک معتبر باشن و فریب تبلیغات بعضی سودجویان در این مورد رو نخورند. چون که با این کار ممکنه که گوگل این سایتا رو پنالتی یا مجازات کرده و بیشتر پنالتی‌های گوگل بدیش اینه اصلا قابل بازیابی و جبران کامل نیستن!

رپورتاژ چیه؟

رپورتاژ یک مقاله راجبه سایت، کار و کاسبی و بیزنس شماست که به شکل یک پست روی سایتایی که در زیر لیست شدن منتشر می شه. این مقاله می تونه شامل یک عنوان، یک تصویر و متنی شامل بیشترین حد 10 لینک خروجی باشه.(هر چقدر کمتر باشه به سود شماست چون روی کلمات فوکوس بهتری می شه.)

سایت بک لینک چه فرقی با بقیه داره؟

1. مقاله شما به شکل دائمی روی سایت قرار میگیرد و برعکس بقیه بعد از یه مدت حذف نمی شه و احتیاجی به تمدید نیس.

2. ما لینک به شکل رایگان یک ماه به صفحه مقاله شما میدهیم. (این کار باعث می شه مطلب شما 100 در 100 ایندکس شده و اتوریتی صفحه اون بالاتر رود.)

3. کیفیت سایتا همیشه بالا هستن چون سایتای مجموعه ما به شکل دستی بروز می شن و همه سایتای فعال و خوش نامی هستن.

خرید بک لینک از سایتای مختلف باعث بهتر شدن رتبه سایت در نتایج گوگل میشه ؟

دراین مقاله به شما میگیم که واقعا دریافت بک لینک (تبلیغات متنی) از سایتای مختلف اثر مثبتی بروی سئو سایت شما داره یا نه ؛

 

بک لینک چیه ؟

بک لینککلا به هر لینکی که از خارج از سایت دریافت می کنین بک لینک گفته میشه .

شک نداشته باشین دریافت بک لینک دائمی واسه بهبود رتبه سایت در گوگل و سئو سایت خیلی موثره . اما نکته زیادی در  این موضوع هست :

همه وبمستران میدونن که منظور از بک لینک واقعا همون تبلیغاتی متنی هست که در ستون بغل دستی سایتهای مختلف ( بیشتر مجله های خبری زرد و کم بازدید ) قرار می گیره و به سایت تبلیغ دهنده لینک فالو میشه .

 

 

 

چرا بک لینک دیگه واسه سئو موثر نیس ؟ بک لینک واسه سئو مضره ؟

backlinkخوب حالا وقت پاسخه ؛ بله با توجه به الگوریتمای جدید گوگل ، شک نداشته باشین بک لینک به عنوان چیزی که معروفه ( همون تبلیغاتی متنی لینک دار ) نه تنها واسه سئو مفید نیس ، بلکه مضر هم هست و از نظر گوگل ، اسپم شناخته میشه که این موضوع دلیلای زیادی داره .

اما یکی از مهمترین دلایل بی ارزش بود بک لینک واسه بهبود رتبه گوگل و سئو اینه که تبلیغات متنی یا همون بک لینک ها واسه یک زمان موقتی در سایتا قرار میگرند و خریدار بک لینک به هر حال واسه یک مدت یک تا شش ماه یا آخر سر یک ساله می تونه هزینه خرید بک لینک رو پرداخت کنه و درواقع اصلا چیزی به عنوان بک لینک دائمی وجود نداره . ( بصورت تبلیغات متنی ) ! چون فروشنده بک لینک با توجه به محدودیتای فضای تبلیغاتی سایت خود ، نمیتواند تعداد نا محدودی از بک لینک دائمی رو به مشتریان خود ارائه بده .

 

 

نکته مهم دیگه اینه که : سایتهایی که بک لینک ارائه می دن همیشه چندین کلمه رو به سایتای مختلف لینک میکنند و در طول زمان هم همیشه این کلمات تغییر میکنه که این باعث میشه اون سایت کلا از نظر گوگل به عنوان فروشنده لینک و شما به عنوان خریدار لینک مشخص شید که این واسه شما باعث جریمه در گوگل میشه.

در آخر ربوتای گوگل زمانی که شاهد خرید بک لینک های شما از سایتا هستن این رو به معنی خرید بک لینک محاسبه میکنند و به سایت تبلیغ دهنده نمره منفی می ده.

 

 

بک لینک دائمی

بک لینک دائمیپس راه چاره واسه دریافت بک لینک دائمی چیه ؟ تنها راه دریافت بک لینک دائمی اونم از سایتای خبری معتبر بصورتی که از سایتا حذف نشه و اسپم حساب نشه و درواقع باعث بهتر شدن رتبه سایت درگوگل شه ، رپورتاژ آگهی است .

چون اول اینکه رپورتاژ بدلیل اینکه بصورت خبر منتشر میشه ، هیچ وقت از سایتا حذف نمیشه . دوم اینکه در متن خبر ، چند بک لینک دائمی بصورت لینک فالو به سایت شما قرار داده میشه . سوم اینکه مدیران سایتهای خبری میتوانند بصورت نامحدود در سایت خود اخبار تبلیغاتی و رپورتاژ قرار دهند . آخر سر از نظر گوگل رپورتاژ اصلا اسپم حساب نمیشه و حتی روز به روز ارزش اون بک لنیکی که در رپورتاژ قرار گرفته بالاتر میرود .