لیمو از جمله محبوب ترین مرکباته. لیمو یکی از غنی ترین منابع ویتامین C هستش. ویتامین C از جمله ویتامین هاییه که مصرف اون در فصول سرد سال مخصوصا زمستون واسه جلوگیری از دچار شدن به بیماریای میکروبی مثل سرما خوردگی بسیار پیشنهاد می شه. در ادامه با دکتر سلام همراه باشین.

لیموترش منبع پر از ویتامین سی است.

 نوشیدن آب یه عدد لیموترشکه درون یه لیوان آب گرم ریخته شده به عنوان اولین چیزی که موقع صبح مصرف می کنین به پاکسازی دستگاه گوارش شما کمک می کنه.

این نوشیدنی ساده، اما بسیار به درد بخور هم اینکه سطح ایمنی بدن رو بالا می بره و پس امکان دچار شدن به عفونتا رو کم می کنه.

طبق مقاله منتشر شده در شبکه خبری تورنتو نیوز، لیموترش به دلیل دارا بودن خواص آنتی باکتریال و ضد ویروسی واسه مقابله با آنفلوانزا و سرماخوردگیخیلی خوبه از این رو پیشنهاد می شه با مصرف یه لیوان آب میوه شامل لیموترش خود رو در برابر این بیماریا محفوظ کنین. این میوه پر از خاصیت، خون رو پاکسازی می کنه و پس بدن رو از مواد سمی تمیز می کنه.

اسانس لیمو احساس تازگی و اعتماد به نفس بوجود میاره. هم اینکه این میوه شامل یه جور روغن اصلیه که اندازه تمرکز رو زیاد می کنه. هم اینکه می تونین موها رو دسته دسته جدا کرده و روی اونا لیمو بمالید تا درخشش طبیعی خود رو پیدا کنن

منبع :

جمع آوری به وسیله بخش خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت سایت

  • مطالب در رابطه
  • از خواص عجیب کیوی چه میدونید؟
  • از خواص عجیب آویشن چه میدونید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *