بررسی و بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجو (سئو)

software developement process

الان با پیشرفت روز افزون وب به زبون فارسی شاهد به وجود اومدن وب سایتای زیادی در بخش های زیادی هستیم. با رقابت به وجود اومده، فعالیت در مورد بهبود وب سایتا واسه موتورهای جستجو و بالا بردن رتبه وب سایتا در دید اذهان عمومی خیلی دارای اهمینه. در این بین، اکثریت ترافیک ورودی سایتا از راه موتورهای جستجو مثل گوگل ، یاهو و بینگ صورت میگیره ، سایتایی موفق هستن که ترافیک زیادی از گوگل دریافت مینمایند. اما سوال اساسی در اینجاست که چه سایتایی می تونن ترافیک و بازدید مناسبی از موتورهای جستجو داشته باشن ؟
شرکت ما، با سابقه طولانی در مورد بررسی و بررسی صفحات اینترنتی، تیمی زبده در مورد بهینه سازی وب سایتا جمع آوری نمودهه که به شکل تخصصی آماده ارائه خدمات در مورد افزایش نتایج جستجو، افزایش رتبه جهانی و ملی سایت شما و ضمنا تضمین بالا بودن سایت شما در دراز مدته. پایدار سامانه ارکیده، در راه رسیدن به این هدف شما رو کمک انجام میده.

 

اشتباهات عادی در بهینه سازی سایت

1-    زمان : مهم ترین و بزرگترین اشتباه در بهینه سازی سایت، مدت زمان انجام اینه. به یاد داشته باشین که هیچ موقع و هیچ موقع نمیشه سایتی رو در مدت زمان کم بهینه کرد. ما خیلی میبینیم کسائی که خیلی آسون قول بهینه سازی سایتی رو در مدت زمان کم به کارفرما می دن و هیچ موقع نمی تونن به قول خود عمل کنن. دانستن این مسئله که خیلی از فعالیتا در مورد بهینه سازی سایت واسه بازخورد بین مدت زمان 8 الی 12 هفته زمان می خواد و چون کار بهینه سازی سایت کاری روتین نمی باشه و نیازه که تعداد زیادی آزمون و خطا واسه سایت مورد نظر انجام شه پس چطوری میشه ظرف مدت زمان 2 یا 3 ماه سایتی رو بهینه کرد؟

 

2-    هزینه : به جرات میشه گفت که سخت ترین کار در میدون وب، بهینه سازی سایت ه. با تحقیق در انجمنای معروف دنیا می تونین خیلی آسون به این مسئله پی ببرین. واسه درک این مسئله صحبت خود رو با مثالی ادامه می دیم:
به این فکر کنین که شما صاحب یک بوتیک می باشین و می خواین مشتریان خیلی رو جذب کنین. اولین کاری که انجام می دید بی شک دکوراسیون بوتیکه. واسه این کار چقدر هزینه لازمه؟ چقدر زمان نیازه؟ چقدر نیروی انسانی مورد نیازه؟ اگه فاکتورهای دیگه مثل تنوع اجناس و… رو کنار بذاریم با جواب به سوالای مطرح شده می تونین یک مقایسه بین بهینه سازی سایت و بوتیک خود داشته باشین چون همونجوریکه می دونین داشتن یک سایت حرفه ای به معنی داشتن یک مغازه بزرگ در بهترین نقطه شهره پس نتیجه گیری واسه هر کسی خیلی راحت س!.

 

3-    انتخاب غلط : اگه تا به حال با شرکتایی در مورد بهینه سازی سایت خود صحبت کردین فقط به یاد بیارین چند شرکت دارای رزومه طولانی و قوی بوده ان یا سایت خودشون با آخرین متدای روز دنیا بهینه شده و مهم تر از همه اینکه چند شرکت به طور دقیق به شما پیشنهاد کاری خود رو ارائه کرده ان تا شما به طور کامل در جریان فعالیتای انجام شده روی سایت خود که می تونه تموم سرمایه شما باشه قرار بگیرین. چه اطمینانی به شما می دن که کار بهینه سازی سایت شما رو به شکل white hat بکننن نه black hat .

عوامل موفقیت در بهینه سازی سایت به داستان تصویر

شش عامل مهم در بهینه سازی سایت به شکل تصویر و خلاصه

 

پیشنهاد بهینه سازی سایت

خدمات بهینه سازی سایت شرکت مهریاسان شامل 4 مرحله. در اول کارشناسان بهینه سازی شرکت مهریاسان به شما به شکل رایگان مشاوره می دن تا آشنایی بیشتری با وضعیت سایت و موضوع کار و کاسبی خود بدست آورید بعد با توافق دو طرف بررسی سایت انجام می شه و جزئیات واسه کارفرما ارسال می شه. در مرحله بعد همه موارد زیر روی سایت مشتری اعمال میشه و در آخر، در صورت نیاز آموزشای لازم به کارفرما و دست اندر کاران سایت داده میشه.

طراحی و بهینه سازی سایت الان به علم تبدیل شده. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت رابطه سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل ، رنکینگ بالاه.
اگه سایت شما در موتورهای جستجوی اینترنت رتبه بالایی نداشته باشه از دید کاربران اینترنتی مخفی خواهید موند و این افت فروش و بازدید شما رو در برخواهد داشت.
پس، ما طبق آخرین تکنیکهای طراحی قالب و طراحی سایت که با استانداردای بین المللی و با الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت  بهینه شده ، طراحی سایت شما رو انجام میدیم و پس از 1 ماه شما رو در صفحات اول Google و دیگه موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار میدیم.

به مجموعه فعالیتهای تخصصی که روی سایت شما صورت میگیره تا سایت شما در نتایج جستجو در رتبه های بالا بگیره رو بهینه سازی سایت یا به اصطلاح سئو می گن که نتیجه اون افزایش رنکینگ و افزایش بینندگان پایگاه اینترنتی شما هستش.
کارا ما روی سایت شما :
بررسی رقبای شما
بررسی کلمات کلیدی مورد نظر
تهیه متون و محتوای سایت طبق تکنیکهای سئو حرفه ای
طراحی سایت طبق الگوریتمهای گوگل
ایجاد بهترین راه حل در گرفتن لینک به سایت شما
معرفی کردن سایت به موتورهای جستجو
بررسی بازدیدکنندگان و رفتار اونا هنگام بازدید سایت شما
ترتیب اینکه کدوم تکنیکهای بهینه سازی اول اعمال شه در جایگیری و رتبه بندی شما در موتورهای جستجو خیلی تایین کنندهه. یک فرایند منطقی هست که طی اون این تکنیکها به سایتها اعمال شن.

بررسی جایگاه کلمات کلیدی شما نسبت به رقیبان
در این سرویس سایت شما در موتورهای جستجو بررسی می شه تا جایگاه کلماتی که در گوگل مایل هستین در صفحه اول قرار بگیره نسبت به رقبای شما مشخص شه بعد سایت شما به نحوی بهینه شه که از رقبای شما پیشی بگیره و در رتبه های بالا تری بگیره

یافتن موثر ترین و مهمترین لغات مورد نظر شغل شما
در این سرویس ما با برنامه های خاص بهترین و مناسب ترین لغات شغل شما رو که بالاترین بازدهی رو واسه شما داره رو یافته و به شما پیشنهاد می دیم

ترکیب لغات
ما لغات مناسب یافته رو طوری ترکیب می کنیم که بالا ترین بازدهی ممکن رو داشته باشه

اضافه کردن کدها و لغات به متن
مجموعه کدها لغات و ترکیبایی از لغات در این سرویس در بطن و متن سایت شما به بهترین راه قرار میگیره

معرفی به موتورهای جستجو
در این سرویس صفحات اصلاح شده و تنظیم شده به موتورهای جستجو معرفی می شن موتورهای جستجو در بازهای زمانی کوتاه صفحات رو مورد بازبینی قرار میدن تا این اطمینان انجام بشه که اونا آخرین تغیرات محتوایی انجام شده در صفحات سایت شما رو با خود برده ان

بالا بردن رتبه در نتایج جستجو
در این سرویس رتبه های سایت شما به محدوده یک تا ده در نتایج جستجو پیشرفت داده می شه. کسب رتبه های کمتر از 10 آرزوی هر مدیر سایتیه که آگاهانه پای در وب نهادهه. در صورتیکه کلمات کلیدی هم درست انتخاب شده باشن، این رتبه ها ارزش بالا العاده ای دارن .