بک لینک چیه ؟

بک لینک هر نوع لینک دریافتی از بقیه وب سایتا به سایت شماست.

اما خرید بک لینک از آنجایی اهمیت پیدا کرد که بروی رتبه وب سایتا در جستجوی گوگل موثر شد و سئو کارا واسه سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل از بک لینک استفاده کردن.

تا چند سال پیش وبمسترا بک لینک رو فقط بصورت تبلیغات متنی میشناختند که در سایتهای مختلف قرار میگرفت و قیمت خرید بک لینک در سایتهایی که رنک بالاتری در گوگل داشتن بیشتر بود .

خريد بک لينک

سایتهایی واسه خريد بک لينک انبوه درست شد و سایتهای مختلف اقدام به گذاشتن بک لینک در سایت خود کردن. در این بین بعضی سایتها مخصوص خريد بک لينک ارزون بودن که درواقع اثر گذاری زیادی هم نداشت .

بک لينک رايگان

بک لینک رایگان کم به وسیله بعضی سایتهای نیازمندیا یا تبلیغات رایگان ارائه میشه . در تعداد کمی از فروما هم امکان درج بک لینک رایگان در متن نوشته هست . بعضی سایتهای خبری هم در بخش کامنتا امکان گذاشتن لینک رو دارن . اما خوب اکثرا این بک لینکا بصورت نوفالوه که هیچ اثر گذاری بروی رتبه سایت شما نداره .

بک لینک فالو

بک لینک فالو اون چیزیه که از نظر گوگل بروی رتبه سایت شما اثر داره . اما شرایط خاصی داره .

خريد بک لينک دائمی

خريد بک لينک قوی و خريد بک لينک دائمی بصورت تبلیغات متنی تقریبا نایابه و کمتر وب سایتی اینجور چیزی ارائه می ده .

نکته مهم

بک لینکایی که به شکل تبلیغات متن ارائه میشه به مدت مشخصی هستن و بعد از تموم شدن مدت خرید بک لینک ، از اون سایت حذف میشوند . پس پس از حذف ، رتبه سایت شما در گوگل افت شدیدی میکنه . حتی در زمانی که تبلیغات متنی فعال هستن از نظز گوگل خرید لینک حساب شده و پس از یه مدت بروی رتبه سایت شما تاثر منفی داره .

اما بهترین راه حل لینک بیلدینگ چیه ؟ و بهترین نوع بک لینک کدامه ؟

بک لینک فالو به شکل رپورتاژ آگهی دائمی که در سایتهای پربازدید قرار میگیرد بهترین بک لینک طبیعی از نظر گوگله.

رپورتاژ

اگه بدنبال بهترین تکنیک سئو هستین و میخواهید سایت شما در نتایج گوگل بصورت استاندارد بالا بیاد تا به رتبه اول برسه ، بهترین انتخاب رپورتاژ آگهیه .

رپورتاژ چیه ؟

در متن رپورتاژ آگهی ۳ تا ۵ کلمه کلیدی مورد نظر شما به وب سایتتون لینک فالو میشه . این بک لینک دائمی فالو واقعیه . اگه رپورتاژ در سایتهای خبری معتبر و پربازدید منتشر شه و واسه همیشه مجموعه شه شک نداشته باشین در کوتاه مدت و دراز مدت اثر خیلی عالی بروی رتبه سایت شما در گوگل داره .

سئو سایت: خرید بک لینک خوبه یا بد؟

خرید بک لینک از نظر بعضی وب مسترها فرایند ای با تاثیرگذاری منفی در سئو سایته و از طرف دیگه از نگاه بعضی وب مسترها خرید بک لینک می تونه کمک خیلی بزرگی در روند سئو سایت اونا کنه. اما واقعا خرید بک لینک واسه سئو سایت چه اثری داره و چرا خرید بک لینک از نظر بعضی وب مسترها با ترس و واسه بعضی با تفکر مثبت بودن هرماهه. در ادامه به بررسی اثر خرید بک لینک خواهیم پرداخت.

سئو سایت: خرید بک لینک خوبه یا بد؟

سئو سایت: خرید بک لینک خوبه یا بد؟

خرید بک لینک در سئو چیه؟

شاید بهتر باشه که اول بگیم خرید بک لینک چیه. به طور عموم خرید لینک به خرید تبلیغات متنی فالو در دیگه سایتا به شکل ماهانه. ترسی که از خرید بک لینک هست همین موضوع دائمی نبودن بک لینکه. فرد در سایتای پر ترافیک و سایتایی که اعتباری رو از طرف گوگل کسب کرده ان بک لینک خود که به واسط کلمه کلیدی آنهاه به شکل ماهانه و به واسط کلمه کلیدی خود دریافت می کنه.

چرا از خرید بک لینک با ترس یاد می شه؟

خرید بک لینک به واسط لینکی که در سایتای معتبر گذاشته می شه می تونه اعتباردهنده به سایت شما باشه و به خاطر این می تونه تاثیرگذاری مثبت رو در فرایند سئو سایت شما داشته باشه. اما از سویی دیگه پس از این که تایم گذاشت و خرید بک لینک شما سپردی شده باشه لینک از سایت ورداشته می شه. این حذف لینک می تونه پروفایل لینک سازی شما رو با اعتبار منفی روبه رو کنه به ویژه اگه خرید بک لنیک شما در سایتای زیادی باشه پس شما یهو حجم بالایی از بک لینک رو از دست می دید.

سئو سایت: خرید بک لینک خوبه یا بد؟

سئو سایت: خرید بک لینک خوبه یا بد؟

اثر خرید بک لینک در روند سئو سایت چیه؟

اگه شما المانای داخلی سایت رو رعایت کرده باشین و اعتبار داخلی سایت شما خوب باشه در این صورت وجود بک لینک و خرید بک لینک می تونه اعتبار خارجی رو به سایت شما بده و تاثیرگذاری مثبتی رو در روند بهینه سازی سایت شما داشته باشه.