اس ای اون
اس ای اون

اس ای اون که در ایران اون رو سئو یا SEO صدا می زنن به معنای بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجوه که این کلمه مخفف عبارت Search Engine Optimizationه. اهمیت سئو در طراحی سایت به این دلیله که 85٪ کاربران اینترنت از راه موتورهای جستجو  به دنبال سایت مورد نظرشون می گردن. به عبارت راحت تر 85 درصد از بازدیدای سایت شما رو موتورهای جستجو بوجود می آورند که در بین تموم موتورهای جستجو سهم گوگل خیلی بیشتر (نزدیک به 98درصده. به خاطر این هرچقدر طراحی سایت با الگوریتمای گوگل منطبق تر بوده و سایت شما از جایگاه بالاتری در نتایج بهره مند باشه بازدیدکننده بیشتر و پس موفقیت بیشتری به همراه می آورد.

SEO – سئو – بهینه سازی سایت – افزایش ترافیک سایت – افزایش رنک سایت؛ حتما این کلمات رو زیاد دیده اید! و یا شاید هم با اونا آشنا هستین. کمتر از 3 هفته پس از اینکه یک سایت ساخته میشه، سروکله روباتای گوگل و موتورهای جستجوی دیگه پیدا می شه و صفحات اون سایت ایندکس (ثبت) می شه و تموم محتوای صفحات و نوشته های سایت در بانکای اطلاعاتی اونا ثبت می شه. بيش از 85 درصد از كاربران اينترنت وبگرد هستنند. اصطلاح وبگرد به افرادی گفته ميشه كه بی داشتن آدرس در اينترنت مرور می کنن. در وافع اونها آدرس خاصي رو از قبل ندارن و در موتورهاي جستجو به دنبال خواسته هاشون مي گردند. همين امر اهميت بحث رابطه وب سايت شما و موتورهاي جستجو رو نشون ميده. بهینه سازی سایت و علم سئو كه مخفف Search Engine Optimizing هست كمك مي كنه تا وبسايت شما متناسب با الگوريتم هاي خاص و بعضی وقتا پيچيده موتورهاي جستجو طراحي بشه تا بهتر به چشم بياد و بازديدكننده بيشتري رو جلب کنین. متخصصین طراحی سایت و بهینه سازی سایت شرکت موج آفرینان کویر افتخار دارن تا تجربیات خود رو روی سایت شما اجرا کنن و به شما کمک کنن تا در گوگل از رقبایتون پیشی بگیرین.

رتبه بالاتر در گوگل مساویه با تعداد بیشتر بازدیدکنندگان و مشتریان واقعی شما از وب سایتتون

خدمات سئو یا بهینه سازی سایت وبکده
 

شما می خواین سایت خود رو درمقابل دید بیشترین تعداد ممکن از بازدید کنندگان قرار بدید. خدمات سئو ما به شما، نتایجی دراز مدت ارائه میده که بالاتر از یک افزایش رتبه موقتی و سریعه. ما به رسیدن شما به رتبه های بهتر، افزایش ترافیک و فروش بیشتردر دراز مدت کمک می کنیم. 

تمرکز موتورهای جستجو بر دادن پاداش به سایتهاییه که تجربه کاربری عالی و محتوای مهم ارائه می دن. تکنیکهای سئو ارائه شده نه تنها موثر، بلکه معنی داره. تمرکز ما بر طراحی سایت هاییه که مردم و ضمنا موتورهای جستجو به دیدن اونا علاقه خیلی زیادی دارن . 

کسب وکار، اهداف، مشتریان و نیازای شما منحصر به فرده. به همین دلیله که همه ارائه شده می تونه با نیازای کسب وکار و بودجه شما تناسب پیدا کنه.

سئو چیه ؟

سئو به معنای بهینه سازی سایت واسه موتورای جستجو مانند گوگل ‌، یاهو و بینگه.به زبون راحت اگه با توجه به علایق موتورهای جستجو سایت خود رو بنا کنیم ، اونا این لطف و محبت ما رو بی جواب نخوان گذاشت.
اینجوری این مسئله باعث میشه موتورهای جستجو به سایت شما علاقه مند شن و این یعنی دیده شدن در بالا نتایج گوگل!
بهینه سازی سایت به دو قسمت اصلی تقسیم بندی میشه : سئو داخلی و سئو خارجی
در سئوی داخلی تمرکز روی بهتر کردن ساختار داخلی سایت واسه موتورهای جستجوه.
مواردی که در سئوی داخلی انجام میپذیرد رو می تونین از راه لینک روبرو نگاه فرمایید : کلیک کنین
در سئوی خارجی تمرکز اصلی روی فرایند لینک بیلدینگه.

چطوری در صفحه اول گوگل قرار بگیرم ؟

واسه اینکه یک سایت در صفحه اول گوگل قرار بگیره ، هم به سئوی داخلی و هم به سئوی خارجی نیاز داره. سئوی داخلی پیش نیاز سئوی خارجی حساب میشه و باتوجه به آپدیتای همیشگی الگوریتم گوگل ، اهمیت سئوی داخلی بیشتر از قبل احساس می شه. یکی از موارد مهم در سئوی داخلی ، بهینه بودن سرعت وبسایته.هدف از افزایش سرعت سایت ، افزایش رضایت کاربران و دسترسی بهتر و آسون تر اسپایدرهای گوگل به وبسایته.
علاوه بر سرعت سایت ، موارد دیگری هم در سئوی داخلی مطرح می گردن. مانند : بهینه سازی کدها و متاتگا ، بررسی وبمستر تولز گوگل و کانفیگ کردن اون و … (نگاه همه موارد)
همه این موارد به شکل یک پکیج با عنوان “پکیج اقتصادی سئو کامل” به وسیله سئو ارزون به مشتریان ارائه می شه.این پکیج سئوی داخلی رو به شکل کامل تحت پوشش قرار میده و سایت رو از همه جوانبی که مورد بحث در بهینه سازی داخلیه ، سبک و سنگین میکنه. قابل ذکره این پکیج در وبسایتای شبیه از 600 هزار تومن شروع می شه در صورتی که با قیمتی خیلی کمتر به وسیله تیم سئو ارزون واسه مشتریان خود ارائه داده می شه.فراموش نکنین که واسه رسیدن به نتیجه مطلوب علاوه بر سئوی داخلی ، نیازمند فرایند لینک بیلدینگ هم خواهید بود.

سئوی داخلی رو خوب انجام دادم حال چه کنم ؟

پس از انجام سئوی داخلی باید سئوی خارجی هم روی سایت اعمال شه تا نتیجه ای که مطلوب مشتری و همین طور تیم سئو ارزانه ، حاصل شه.نتیجه مطلوب ، رسیدن به صفحه اول گوگل و طبیعتا افزایش بازدیدکننده ، افزایش فروش و درآمدزایی بیشتره.در سئوی خارجی مهمترین قسمت قابل انجام لینک بیلدینگه.این مورد می تونه بسته به نظر مشتری به وسیله تیم سئو ارزون انجام شه و یا مشتری از پکیجای بک لینک موجود سئو ارزون استفاده کنه.
.