سئو ، بهترین انتخاب : حرفه ای عمل کنین

داشتن یک بیلبورد تبلیغاتی در بهترین نقطه شهر، نیازمند بالاترین هزینه است. حاضرید این هزینه رو در دنیای مجازی خرج کنین؟ اگه جواب شما مثبته به خوندن ادامه مطالب این صفحه بدین!!

“سئو” یا همون بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجو ،شامل مجموعه عملیاتی که منجر شه تا سایت از نظر محتوایی، کدنویسی ، تبلیغاتی و… در وضعیت بهتری قرار بگیره. این عملیات بعضی وقتا خیلی راحت س! و بعضی وقتا خیلی تخصصی و حرفه ای.

واسه سئو سایت نیاز به بررسی موارد زیادی از استانداردهای سئو هستش. این استانداردها به وسیله موتورهای جستجو ایجاد می شن که معمولا به الگوریتمای موتورهای جستجو نامیده می شن. یک سئو کار حرفه ای کلیه الگوریتمای جستجو رو می شناسد و می تونه سایت شما رو با توجه به این الگوریتمها عوض کنه، طوری که به بهترین نتیجه برسین.

دپارتمون بهینه سازی سایت شایگان با در دست داشتن کارشناسان مجرب و با تجربه در مورد بهینه سازی سایت، در تلاشه سایت شما رو به یک امپراطوری بزرگ در دنیای وب تبدیل کنه. اگه واسه پادشاهی در این امپراطوری آماده اید با ما همراه باشین.


 

سئو به شما کمک می کنن

وقتی یک شرکت و یا یک کارخانه راه اندازی می کنین، باید خدمات و یا اجناس خود رو پس از تولید به فروش برسونین. این فروش رو چه کسائی انجام می دن؟

مطمئنا مهمترین بخش واسه هر تولید کننده ای فروش خدمات و یا فروش محصولاته. شما اگه بهترین معمار دنیا از نظر علم و عمل هم باشین، ولی کسی شما رو نبیند، هیچ موقع از خدمات شما استفاده نمی کنه. در دنیای وب واسه معرفی خدمات و یا اجناس خود به بقیه می تونین با یک هزینه مناسب ، مشتریان خود رو به سرعت افزایش بدید. چطوری؟ به شما می گیم!

طراحی سایت حرفه ای انجام بدین و سایت خود رو واسه موتورهای جستجو سئو کنین. اینکه چرا باید سایت خود رو به شکل حرفه ای طراحی کنین یک دلیل محکم داره، و اون تبدیل بازدیدکننده به مشتریه. اگه سایت شما این توانایی رو نداشته باشه هرچقدر هم واسه سئو هزینه کنین به نتیجه دلخواهد نمی رسید.

سایت بی سئو ارزش زیادی نداره

سئو

افزایش فروش

واسه افزایش فروش اجناس و خدمات ، مدیران برنامه های جامعی رو در نظر می گیرن، یکی از این برنامه های کامل در بازارافزایی اینترنتی سئوی سایته. سئو می تونه ساختار سایت شما رو دگرگون کنه، اونو واسه موتورهای جستجو جذاب کنه و باعث شه شما در بالا قرار بگیرین.

این که شما در بالا جستجوا باشین به شما کمک می کنن بازدیدکننده بیشتری جذب کنین و اگه سایت خود رو در جهت تبدیل بازدیدکننده به مشتری طراحی کرده باشین می تونین خیلی آسون فروش خود رو بالا ببرین.

سئو راه کاری مطمئن و تضمینی واسه ایجاد بستری در جهت فروش بیشتر و معرفی خدماته. نتایجی که شما در سئوی سایت خود بدست می آورید حیرت آور هستش. جوری که باعث پیشرفت روزافزون شما می شه. با ما همراه باشین.


 

افزایش درآمد

رویای داشتن بودجه ای که هیچ موقع تموم نشه، رویایی دست نیافتنی واسه خیلی هاست. اما شما می تونین در صورت ایمون به یک رویا، اون رو دست یافتنی کنین! همیشه در نوجوانی هامون آرزو داشتیم یک غول چراغ جادو داشته باشیم و یا یک کت جادویی به پولایی تموم نشدنی، اما تا بحال فکر کردین که میشه این رویا رو به واقعیت تبدیل کرد؟

واسه تبدیل یک رویا به واقعیت چه کارایی رو باید انجام بدین؟

کافیه اون رویا رو خودتون بسازید. خودتون غول چراغ جادو بسازین، خودتون شروع به دوختن کد جادویی کنین! این کار رو با ایمون و سعی زیاد شروع کنین، مطمئن باشین پیروز می شید. و در این راه، ما در کنار شما با عزم راسخ و سعی زیاد وایس تاده ایم تا شما رو به رویای خود برسانیم.

سئو سایت – بهینه سازی سایت – سئو

سئو سایت یا همون بهینه سازی سایت لیستی از متریکا رو شامل می شه که باعث نمایش سایت در صفحه اول گوگل می شه. متریکای سئو سایت و بهینه سازی سایت آیتمای داخلی و خارجی سایت رو شامل می شه که در جهت برابری طراحی سایت شما با اصول الگوریتمای گوگله. گوگل همراه رضایتمندی کاربران خود رو به عنوان یک اصل قرار داده و به خاطر این به روز رسانی همیشگی الگوریتمای خود رو داره و به خاطر این اصول سئو سایت هدف خود رو شناخت الگوریتمای گوگل تعیین نمودهه و به طور همیشگی با تغییرات الگورتیمای گوگل دچار تغییر می شه.

بهینه سازی سایت و خدمات اون

با افزایش روز افزون کاربران محیط اینترنت، بازاریابی آنلاین به عنوان مبحث قابل توجه تبدیل شد و در کنار اون سئو سایت و بهینه سازی سایت به آیتم قابل تمرکز در بخش بازاریابی اینترنتی تبدیل گردید. کسب وکارها به اهمیتی که موتورهای جستجو در هدایت کاربران دارن پی برده ان و به خاطر این می خواهند با نمایش سایت خود رو در صفحه اول گوگل به جذب ترافیک موفق گردند که به دنبال این سودآوری رو بدنبال داره.

سئو سایت حرفه ای

الگوریتمای زیاد گوگل مثل الگوریتم پاندا ، الگوریتم پنگوئن ، الگوریتم مرغ مگس خوار ، الگوریتم موبایل فرندلی ، الگوریتم کبوتر سفید همه در جهت ایجاد بهترین فرمت رنک بندی بین سایتا به خاطر انجام سئو سایته و هر یک لیستی از پارامترها رو در الگوریتم خود داره و ضمنا تاثیرگذاری و اثر این الگوریتما در سئو سایت هم متفاوته. سئو سایت حرفه ای چیزی جز برابری دقیق و جزو به جزو اصول داخلی طراحی سایت با این الگوریتما نیس.

بهینه سازی سایت و امتیازات اون

الان دیگه اهمیت موضوعی بهینه سازی سایت و سئو سایت واسه هیچ کسب و کاری دور از ذهن و مبهم نمی باشه و خوشحال خواسته و مطلوب امر واسه همه کسب وکارها باشه. البته بسته به نوع کسب وکار و زمینه طراحی سایت شما ، سودآوری و ظرفیتای بدست آورنده متفاوته و بعبارتی فرایند سئو سایت و بهینه سازی سایت در بعضی کسب وکارها و زمینه های کاری خیلی سودآورتر هستش که رقابت موجود در اون گواهی بر راستی این گفته هستش. مثلا کلمات کلیدی طراحی سایت ، طراحی سایت ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت مواردی هستن که با سطح رقابتی بالا روبه رو می گردن. بیشتر بررسی سایت رقبا می تونه بیانگری واسه میزان سودآوری اونا باشه پس به طراحی وب سایتای رقبا مراجعه کنین و این مورد رو بررسی کنین که اونا از فضای اینترنتی و مجازی خود چه فرصتا و قابلیتایی رو بدست آورده ان.

سئو سایت خود رو شروع کنین

حال پس از بیان امتیازات سئو سایت و اهمیتی که بهینه سازی سایت واسه کسب وکار شما داره شاید بخواهید فرایند سئو سایت رو واسه طراحی سایت خود شروع کنین. در این صورت چطوری می تونین بدین منظور اقدام کنین. راحت ترین مرحله در فرایند سئو سایت ، انتخاب کلمات کلیدیه. چه کلمات کلیدی به وسیله کاربران در مورد کاری شما جستجو می شه! انتخاب کلمات کلیدی جزو راه حل کاریه تا مناسب ترین و پرکاربردترین کلمه انتخاب شه. البته باید این رو هم ملاک قرار بدید که کلمات کلیدی پرکاربرد به وسیله کاربر با سطح رقابت بیشتری همراه هستش که پس امر به زمان بیشتری واسه انجام فرایند سئو سایت و بهینه سازی سایت نیاز داره.

سئو سایت سریع

سئو سایت سریع که در زمان کوتاه تر و با فشار کاری بیشتر همراهه می تونه صاحبان طراحی سایت رو در مدت زمان کوتاه تر به نتیجه مطلوب که همون رسیدن به صفحه اول گوگله برسونه. بررسی متاتگای موجود در صفحات طراحی سایت ، تولید محتوای سئو فرندلی ، اعتبار بخشی به واسط بک لینکا ، تنظیم ها پیکربندی سایت مواردی هستن که در فرایند سئو سایت انجام می شن.

چرا شما به یک سایت نیاز دارین؟

1 – سایت هیچ وقت نمی خوابد. بیشتر مردم موقع شب که خیلی از کسب و کارا بسته هستن در وب گشت و گذار می کنن و اینم عادیه چون یک سایت هیچ وقت در خواب و یا استراحت نمی باشه. یک سایت به کار و کاسبی یا سازمون شما این امکان رو میده که به شکل شبونه روز 24 ساعت هر 7 روز هفته 365 روز سال باز باشه. داشتن یک سایت برابر داشتن یک کارمند مشغول به کار تموم ساعت حتی در تموم تعطیلاته.

2 – رقبای شما سایت دارن. اگه شما در رقابت مستقیم با کار و کاسبی دیگری باشین و حریف شما یک سایت واسه کار و کاسبی خود داشته باشه، این یک امتیاز روشن واسه حریف شما به حساب میره، خصوصا اگه به اندازه کافی واسه سایت خود بازاریابی کرده باشه. یک سایت یک راه عالی واسه رقابت در کسب و کاره.

3 – گوگل شما رو به مشتریانتون معرفی می کنه. بیشتر از هر زمان دیگری مردم راه های سنتی قبل رو واسه پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز خود رو تغییر داده ان و الان مردم اطلاعات خود رو آنلاین به دست می آورند. کار و کاسبی شما باید آنلاین هم در اختیار مردم باشه.

4 –  داشتن یک سایت اعتماد مشتری رو به کار و کاسبی شما بهتر کنه و از کار و کاسبی شما یک شرکت محترم و معتبر میسازه، تصویر کلی کار و کاسبی شما رو به همه مردم بهتر جلوه میده و به نوبه خود باعث افزایش اعتماد مشتریان نسبت به سازمون و یا کار و کاسبی شما میشه.

5 – کسب و کارای کوچیک آنلاین درآمد عالی دارن. طبق آمار، کسب و کارهای کوچیکی که دارای سایت باشن درآمدی به طور متوسط 39 درصد بیشتر از کسب و کارهای کوچیکی که سایت نداشته باشن دارن.

6 – تقریبا 45 میلیون نفر در ایران از اینترنت استفاده می کنن و در سراسر دنیا بیشتر از 3 میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنن، داشتن یک سایت می تونه معروفیت کار و کاسبی شما رو بیشتر از اونکه شما تصور می کنین بیشتر کنه و این خود یک امتیاز واسه گرفتن درآمد بیشتره.

7 – سایت، ایجاد مشتری واسه کار و کاسبی رو بیشتر می کنه. طبق آمار 50 درصد از فروش اینترنتی به مشتریان جدید تعلق داره. داشتن یک سایت به طور قابل توجه تعداد مشتریان شما رو بیشتر می کنه، مهم نیس که چه خدمات و یا کالاهایی رو شما ارائه می دید.

8 – سایت محلی و منطقه ای نیس بلکه جهانیست. بیشتر کسب و کارهای کوچیک تنها قادر به بازار یابی در شهر خود و یا محیط دور شهر خود هستن. با استفاده از سایت شما می تونین جنسای خود رو در سراسر ایران و حتی به کل دنیا عرضه کنین.

بهینه سازی سایت

سئو سایت به زبون راحت اصلاح، بهتر کردن و قوی کردن چگالی سایت در کلمات کلیدی که در نظر داریم این سایت در اون کلمه مورد نظر در نتایج جستجو کاربران اینترنت در صفحه اول و در رتبه های بالا قرار قیرد.

seo مخفف کلمات “Search Engine Optimization” یا بهینه سازی سایته

 

به قدرت میشه گفت که امروز اگه هدف و ایده تون از طراحی سایت افزایش مشتری ، افزایش درآمد ، کسب در اومد ، بازاریابی اینترنتی و افزایش بازدید از سایته یدون بهینه سازی سایت و سئو نشدنی و بیهودهه. کم کم سطح علم مخاطبان اینترنت هم بالاتر میرود و هم بروز تر می شه و پشت سر اونا جوونایی که سرآپا اطلاعات و علم هستن و اسباب بازی اونا شده لپ تاپ ، تبلت و گوشی موبایل هیچ وقت، زمان خود رو با یک سایت بیهوده و در اصطلاح اسپم که محتوایی بی ربط از خدمات ارائه شده در اون سایت قرار داده و یا مطالب خود رو از سایتای دیگه کپی کرده و یا بین مخاطبان اینترنت و جامعه مجازی از محبوب کمی برخورداره تلف نمی کنن و کسی که در اینترنت به ویژه موتور جستجوی گوگل دنبال محصول، خدمات و هر چیز گمشده ای در ذهنشون میگردند می خوان دقیقا به خواسته خود با کیفیت عالی برسن. به همین منظور اصل سئو و بهینه سازی سایت یکی از واجبات طراحی سایت در حال حاظره و دیگه یک کار تبلیغاتی و یا هزینه اضافی نیس.

طراحی سایت + بهینه سازی سایت = بازدید کننده واقعی بیشتر = درآمد بیشتر

 

سئو و بهینه سازی سایت یک کار تخصصی و حرفه ایه که نه تنها باید تخصص لازم رو باید داشد بلکه در امر بهینه سازی سایت و سئو سازی سایت تجربه حرف اول رو میزند. پس هیچ وقت یک فرد که تازه کار و یا مدیر یک یا دو سایته نمی تونه کلمه ای مثل “طراحی سایت” طی ۳ ماه کاری به صفحه اول گوگل و رتبه اول برسونه. باید در سفارش بهینه سازی سایت دقت لازم رو داشته باشین تا به دام افراد تازه کار نیافتید.

همه نیاز به بهینه سازی سایت خود دارن؟

اگه شما مدیر یک سایت شخصی هستین و یا شرکتی هستین که سایت به عنوان کاتالوگ شماست و موقع نیاز مشتریان خود رو به اون برگشت میدهید شاید نیاز نباشه. ولی اگه شرکتی و یا مجموعه ای هستین که محصول و یا خدماتی رو ارائه می دید به ویژه خدمات و اجناس مجازی حتما نیاز به بهینه سازی سایت خود دارین. و یا مایلید کار و کاسبی خود رو رونق بدید و رابطه خود رو با استانا وشهرای مختلف و حتی خارج از کشور افزایش بدید.

seo مخفف کلمات “Search Engine Optimization” یا بهینه سازی سایته

 

مراحل انجام کار بهینه سازی سایت

اول به شکل لیست وار مهم ترین مراحل شروع سئوی یک سایت رو به توضیح زیر انجام می دیم ( مراحل زیر واسه مشتریانیه که سایت دارن و یا از قبل طراحی کرده ان):

مراحل اول آنالیزاسیون سایت:

 • بررسی کامل و دقیق معماری سایت و لینک دهیا
 • بررسی کامل طراحی سایت و زبون برنامه نویسی
 • بررسی کامل محتوای سایت
 • بررسی کامل گرافیک سایت
 • بررسی دقیق و مورد به مورد رقیبان هم سطح سایت مورد نظر و رقیبان قوی تر از سایت

 

فرآیند دوم رفع مشکلات فنی:
حتما در بررسیای انجام شده و نتایج آنالیزای فرآیند اول سایت مورد نظر دچار نواقص و معایبیه که اول باید این موارد مرتفع شه.

 • رفع مشکلات لینک دهی در سایت
 • رفع و اصلاح تگا سایت
 • رفع و اصلاح گرافیک سایت و رسمیت سایت

مراحل سوم ایجاد نقاط قوت و کشف کلمات کلیدی سیاه:
یکی از مهم ترین نقاط سئو کشف نقاط قوت سایته بلاخره هیچ وقت سایت در تموم لغات و کلمات کلیدی در رتبه اول قرار نمیگیرد حتما در کلماتی اصلا بهینه نشده و یا جزو خدمات اون نیس پس اول باید نقاط قوت سایت خود رو باید پیدا کنیم. بعد دنبال کلمات سیاه باشیم اصطلاح کلمات سیاه یا black Keywords به این معنیه که در دنیای کلمات و لغات بهترین و کم کار ترین کلمه رو باید انتخاب کرد که کمتر کسی روی این کلمه کار کرده در حالی که بیشترین جستجو رو در سطح گوگل و موتورای جستجو داره شما می تونین آمار جستجو کلمات رو به وسیله سایت Google Trends بررسی و بررسی فرمایید.

مراحل چهارم و مرحله طلایی سئو و بهینه سازی سایت تولید محتوای ناب و به قول قدیم صفر کیلومتر:
هم حالا رباتای گوگل از تکنولوژیای شی گرا و الگوریتمایی که خیلی به واقعیت نزدیک هستن همه واکنشای کاربران خود رو رصد و بررسی می کنن بخاطر این از کپی ، تکرار و حیله زدن به مشتریان و روباتای گوگل شدیدا پرهیز کنین که جز زیان چیزی نمی ببینن.

با خود خلوت کنین و به زبون راحت به خود بگید واقعا سایت من می خواد چه خدماتی رو به کاربران ارائه بده ( دقت کنین در بین فکر کردن هدفتون کاربرانتون باشه نه رباتای خزنده ی گوگل ) بعد شروع به نوشتن و تولید محتوا کنین. صد در صد بدونین که با این مرحله و دقت در تولید محتوای خود احتمال حضور در صفحه اول رو بالای ۸۰ در صد برده اید به نکته زیر دقت کنین:

۵ درصد مدیران سایتای اینترنتی مطالب سایت خود رو تولید می کنن ۹۵ در صد بقیه فقط copy + paste می کنه

 

نخند! عجله کن و دقت در تولید محتوا اینم صد در صد بی تموم رقیبایی که تو صفحه اول جا خشک کرده ان همشون زحمت کشیده ان و سایت و مطالب با کیفیت تولید کرده ان و از تولید مطالب اسپم پرهیز کرده ان.

مراحل پنجم و آخر تولید لینکای داخلی و خارجی واسه سایت:
اول شروع به تولید لینک داخل سایت کنین Internal Link سعی کنین لینکا رو به صفحه موجود و یا به مطالب در ارتباط لینک دهی کنین. بعد از لینک کاری داخلی سایت شرو به لینک بیلدینگ و گرفتن لینکای خارجی همون بک لینک back link کنین. بک لینک در گذشته تاثییر خیلی زیادی در بهینه سازی سایت داشت ولی کم کم با بروز رسانی الگوریتمای گوگل به ترتیب :

 • Google Panda
 • Google Penguin
 • Google Hummingbird

که می تونین بخونین دیگه تاثییر اون کم کم کمتر شد.