سئو چیه؟

سئوبهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجو – بررسی روش های هدفمند، اصول و تکنیکایی واسه افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایته که با بالا رفتن رتبه سایت در صفحات نتایج جستجو (SERP) در موتورهای جستجو (شامل گوگل، یاهو، بینگ و …) بدست میاد.

رتبه خود در موتورهای جستجو رو بالا ببرین.
بهینه سازی واسه موتورهای جستجو (SEO) فرآیند بهبود نمایان بودن یک وب‎سایت یا یک صفحه وب در موتورای جستجو‌، از راه روشای ارائه نتایج جستجوی طبیعی و یا غیر پولیه. در کل، هرچه یک صفحه در جایگاه بالاتری در صفحه نتایج موتورای جستجو بگیره، بازدید کنندگان بیشتری داره. بهینه سازی واسه موتورهای جستجو (SEO) ممکنه انواع مختلفی از جستجو رو هدف قرار بده، مثلاً جستجوی عکس، جستجوی منطقه ای، جستجوی ویدئو، جستجوی علمی، اخبار و یا جستجوای تخصصی صنعتی و … .سئو
SEO ، به عنوان یک روش بازاریابی اینترنتی، مسائلی مثل نحوه کارکرد موتورهای جستجو، موارد مورد جستجوی مردم، و کلمات کلیدی که مردم واسه جستجو در یک مورد خاص تایپ می کنن، و موتورهای جستجوی هدف مشتریان رو در نظر میگیره. بهینه سازی یک سایت می تونه شامل ویرایش مطالب اون و یا ویرایش کدای HTML و دیگه کدهای یک سایت باشه، که هر دو اثر به سزایی در افزایش کلمات کلیدی و پاک کردن بار اضافی اندیسای موتورای جستجو دارن. ضمنا ایجاد لینکای داخلی و خارجی، یکی دیگه از تاکتیکای SEOه.

بهینه سازی واسه موتورای جستجو یکی از لازم ترین جنبه های اداره یک تجارت موفق آنلاینه. خیلی از شرکتا هزینه های زیادی واسه طراحی سایت خود هزینه می کنن، اما اهمیت بهینه سازی واسه موتورای جستجو و بازاریابی اینترنتی رو از یاد میبرن.

پس، سایت اونا در رتبه پایینی از موتورهای جستجو قرار میگیره، جایی که مشتریان اونا واسه پیدا کردنشون باید به سختی سعی کنن. با بعضی تکنیکای پیشرفته بهینه سازی واسه موتورهای جستجو و تکنیکای بازاریابی، سایت شما می تونه در رتبه بندی نتایج جستجو به رتبه بالاتری دست پیدا کنه، و در آخر ترافیک هدفمند بیشتری به طرف سایت شما فرستاده میشه. زمانی که شما تصمیم به سئو سایت خود میگیرید درواقع اولین قدم بلند خود رو در مورد بالاتر بردن میزان تبدیل سایت از نقطه راحت به عنوان یک بازدیدکننده راحت به یک مشتری و یا کسی که از خدمات شما استفاده میکنه ورداشته اید، یکی از هنرهای ما وصل کردن این دونقطه و نقاط میانی اون به یکدیگره.

بعضی از شرکتای ارائه دهنده خدمات سئو (SEO) اعلام می کنن که به شما جایگاه اول موتورای جستجو رو می دن. اما متأسفانه اینجور چیزی ممکن نیس – هیچ تضمینی واسه همه وجود نداره که حتی به صفحه اول نتایج راه پیدا کنن. امسپاد اعلام به انجام کارهای غیر واقعی نمی کنه، اما ما موفقیت زیادی در مورد گرفتن بیشترین رتبه واسه چندی از مشتری هامون و ضمنا خودمون رو در کارنامه خود داریم. که این دقیقاً علتیه که شما در حال خوندن این متن هستین. ضمنا خیلی دیده شده که شرکتایی با عنوان انجام سئو ارزون و ارائه پلنا قیمتای غیر واقعی قول رتبه های بالا رو در موتورهای جستجو می دن .این مجموعه ها معمولا با انجام روشهای غیر قانونی و اشتباه در مورد بهینه سازی سایت و حتی در بعضی از موارد طراحی سایت باعث نابودی برند مورد نظر در موتورهایی مثل گوگل ، یاهو و بینگ می شن.

خدمات موتورهای جستجویی که ما ارائه می دیم:

متخصصان تیم بهینه سازی واسه موتورهای جستجو ما خدمات بهینه سازی با کیفیت و نتایج موندگار ارائه می دن. ما از راهبردهای طبیعی سئو استفاده می کنیم تا رتبه سایت شما رو به مثل ترافیک و بازدید اون افزایش دهیم.

•    سیستم ایجاد و بررسی کلمات کلیدی هدف (متا)
•    سیستم ایجاد و بررسی عنوانای هدف (متا)
•    توضیحات هدف (متا)
•    مدیریت و تنظیم مطالب دو برابر دقیق تر از حالت عادی
•    بررسی ساختار لینکای داخلی
•    ایجاد نقشه سایت XML
•    تنظیم متون Robots
•    بهینه سازی تگای H1 و H2
•    بهینه سازی و بازسازی خطاهای CSS و HTML
•    بهینه سازی برچسبای لازم تصاویر
•    بازسازی لینکای آسیب دیده / معیوب

seo iceberg کوه یخ سئوتغییرات در سئو داخلی به شکل مستقیم در سایت شما قابل دیدن هستن. ولی کارکرد سئو خارجی مثل قسمت پایینی کوه یخ شناور کمتر دیده می شه. واسه تغییرات خارجی موثر در بهینه سازی سایت باید آنالیزهای خیلی دقیقی انجام دادم و قسمتی که در زیر آب قرار داره هم مورد بررسی قرار بگیره.

 

ما ضمنا خدمات گزارش دهی و بررسی هفتگی و ماهانه از موارد زیر ارائه می دیم:
•    بررسی ترافیک (بازدید سایت)
•    بررسی ساختار لینکا
•    ردیابی بازدید کننده
•    رده بندی کلمات کلیدی
•    بررسی گوگل
•    کمپین تبلیغات پولی و کلمات تبلیغاتی گوگل

به مثل هر چیز دیگری، سایت شما و ملزومات سئو اون ً خاص هستن. ما هر گونه خدمات سئو رو که در نظر شما باشه ارائه می دیم تا خدماتی در حد نیاز شما ارائه کرده باشم!

طراحی و ساختار سایت شما تنها شروع گرفتن موفقیت آنلاین واسه تجارت تونه. سایت شما اول باید بهینه شه و بعد به موتورای جستجوی اصلی معرفی شه، مثل گوگل، یاهو، MSN و … . اگه سایت شما بهینه سازی نشده باشه، شانس این که تجارت الکترونیک شما در دنیای اینترنت و از راه موتورهای جستجو پیدا شه، خیلی کم هستش. الان، بیشتر از 70% تراکنشای تجارت الکترونیکی از یک اندیس موتور جستجو ریشه می گیرن. اگه سایت شما در اینجور لیستایی موجود نباشه، ممکنه هیچ وقت به وسیله عده کثیری از مشتریان پنهون تون که از اینترنت به عنوان منبع جدید تجارت استفاده میکنند، پیدا نشید. اصلی ترین امتیاز استفاده از سئو شانس به آخر رساندن پتانسیل فعالیتی تجارت تون به بیشترین حد می رسه و مردمی رو که به محصول شما علاقه مندند رو به طرف شما می آورد تا از خدمات و اجناس شما بهره مند شن.

مطرح بودن در وب (حضور در وب) عنصر لازم خیلی از تجارتا شده، که واسه دلیلای زیادی از تبلیغات تا بازاریابی، و در کل واسه گسترش تجارت در دنیای وب مورد استفاده قرار گرفته.
گرفتن رتبه بالا در موتورای جستجو نیازمند اختصاص زمان و سعی خاصیه، که شامل استانداردهای خاصیه، مثل این که ما چطوری سایت شما رو احداث می کنیم، چطوری گرافیک سایت شما رو طراحی می کنیم، چطوری کداتون رو ویرایش می کنیم و غیره. این تکنیکا می تونن بازدید و ترافیک با کیفیتی رو به سایت شما بکشونن، بی نیاز به تبلیغات چشمی سنتی، تنها از این راه که اطمینان بدست میاد که شما به وسیله افرادی که دنبالتون می گردن پیدا می شید.

این مطلب را هم بخوانید :  بهینه سازی یا سئو غیر مجاز چیست؟

همونطور که قبلاٌ هم گفتیم، سئو یکی از لازم ترین عناصر در بیشینه کردن پتانسیل ترافیکی یک وب سایته. بیشتر از 600 میلیون جستجوی آنلاین درزمان هر ما در انگلستون انجام می شه و 85% کل کاربران اینترنتی معمولاً چیزی که به دنبالش می گردن رو از راه سایتای جستجو پیدا می کنن. با اجازه دادن به امسپاد واسه اجرا راهبردهای SEO واسه حضور بخشیدن به سایت شما در دنیای وب، این اطمینان رو میده که سایت شما به وسیله بیشترین تعداد کاربر اینترنتی ممکن پیدا می شه.

کمپینای بازاریابی پرداخت واسه هر بار کلیک یکی از موفق ترین روشای افزایش مستقیم بازدید سایت هاس. شبیه روشای تبلیغات سنتی، موتورهای جستجو با دریافت هزینه شما رو در داخل لیستایی می ذارن که در ازای هر بار کلیک کاربر روی لینک ارائه شده از تبلیغ کننده (صاحب سایت) پول دریافت می کنن. این لیست همون لیستیه که شما رو در سه نتیجه اول هر جستجوی در ارتباط قرار میده. این روش موثرترین روش واسه تضمین قرار گرفتن در بالای لیست هاست، پس راهبردیه که به زودی محبوبیت بالایی پیدا می کنن.
امسپاد در کنار شما هستش تا به شما در انتخاب بهترین کلمات کلیدی و قیمت گذاری واسه هر بار کلیک تصمیم بگیرین. این مسئله به شما کمک می کنن تبلیغاتی بسازین که کلیک بیشتری داشته باشن، که ً در فروش بیشتر خدمات یا اجناس شما کمک می کنن.

کمپینای تبلیغات کلیکی واسه بازاریابی آنلاین امتیازات زیادی دارن. مثلا، نیاز به هیچ گونه تغییری در طراحی سایت تون نیس، و مثل کمپین بهینه سازی واسه موتورای جستجو (SEO) باعث افزایش ترافیک هدفمند و با کیفیت از طرف موتورهای جستجو می شه. این امکان هست که تعداد بازدید کنندگان سایت شما و میزان هزینه پرداختی واسه کمپین رو به طور دقیق محاسبه کنین. همونطور که قبلاً هم گفته شد به شما کمک می کنیم تا عناوین مورد جستجو  رو انتخاب کنین و شما میتونین که به هر تعداد عنوان مورد دلخواه تون، چه کم و چه زیاد انتخاب کنین، و این موضوع به شما اجازه میده تا یک بودجه ماهانه تعیین کرده و به اون پایبند باشین. امتیاز دیگه اینه که این نوع کمپینا می تونن در طول مدت زمان کوتاهی اجرا شن.

ایجاد لینک هم مثل مباحث دیگه نقش به سزایی در موقعیت یابی در بین نتایج جستجو و ضمنا نقش واضحی در افزایش بازدید کنندگان سایت تون داره. خیلی از موتورای جستجو به این موضوع خیلی اهمیت داده و پس از تعداد و کیفیت لینکایی که از سایتای دیگه به سایت شما داده شدن فاکتوری واسه الگوریتم رتبه دهی به سایت شما می سازند. یعنی شما باید از سایتایی لینک داشته باشین که موتورهای جستجویی مثل یاهو، گوگل و MSN اون سایتا رو مهم می دونه. پس امسپاد سایتایی رو مورد هدف قرار میده که به شما با ارزشترین لینکا رو ارائه دهند.

ایجاد لینک، یک امتیاز واسه رتبه شما در موتورای جستجوه، چون که موتورهای جستجو معمولاً تعداد لینکای به سایت شما رو در الگوریتم هاشون در نظر می گیرن. پس این موضوع به این معنیه که بازدید حاصل از موتورهای جستجو به شکل موثرتر و با کیفیت تری به سایت شما ارسال شده و ضمنا به این معنیه که سایت شما به شکل راهبردی روی سایتای دیگه و لیستای موجود دیگه روی اینترنت لینک داره.

خدمات سئو

چرا امسپاد؟

تعدادی از علتایی که چرا امسپاد رو واسه اجرای راهکارهای بهینه سازی واسه موتورای جستجو انتخاب کنین از قرار زیره:

•    ما دیدگاهی خیلی انعطاف پذیر در قبال کار خود و مشتری هامون داریم، که شامل تنوع محیط وب و این موضوع که سایت هر مشتری با دیگری متفاوت استه.
•    ما با شما به فعالیتی خیلی نزدیک و شونِه به شونِه خواهیم پرداخت تا شما رو ً از کارایی که انجام می دیم و دلیل اونا مطلع سازیم، این که چه عناصری نتایج مطلوب رو می سازه، چرا این تکنیکا واسه شما کار می کنن، و ما همیشه معتقد بوده و هستیم که هر کاری که واسه هر مشتری انجام می شه واسه خود اون ست.
•    از همون اول با شما رو راست و واقعی رفتار می کنیم، و وعده ای نخواهیم داد که نتونیم به اون عمل کنیم.
•    در آخر .. این مسئله پیش میاد که چطوری مطمئن می شید این کارا کار می کنن؟ خیلی خوب، یک جواب آسون واسه این موضوع هست.. شما ما رو در دنیای وب پیدا کردین، اینطوری نیس؟ پس حتماً که ما واسه خودمون کار درستی رو انجام داده ایم که به این نتایج دست پیدا کردیم.. و همین کارا رو واسه شما هم انجام میدیم.

فراموش نکنین!!! بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجو (SEO) یک کار تخصصی بوده ونیازمند علم برنامه نویسی و آشنایی کامل با دنیای وبه، پس در صورت نبود تخصص این کار رو به تنهایی در منزل انجام ندین.اما مهمتر از نکته قبل، حتما از تخصص تیمی که سئو سایت شما رو مسئول میشه اطمینان کامل حاصل کنین.

واسه این که دریابید امسپاد چطوری به سایت شما کمک می کنه تا در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشین، همین حالا با ما تماس برقرار کرده و ما به شما بررسی رایگانی از وب سایتتون ارائه می دیم و راهبردهای پیشنهادی SEO خود رو در اختیار شما خواهیم گذاشت.

.

آشنایی بیشتر با بهینه سازی سایت

شاید تا بحال متوجه این موضوع شده باشین که وقتی در فضای اینترنت در یک موتور جستجو مطلبی رو سرچ می کنین وب سایتایی که دارای ارزش و رتبۀ بالاتری نسبت به دیگه سایتا هستن در صفحه اول نشون داده می شه.بعنوان مثال شما کلمه ای رو در گوگل تایپ می کنین و بعد کلید enter رو می فشارید ،طبق در خواست و کلمۀ جستجو شده به وسیله شما گوگل لیستی از وب سایتا رو ارائه میده. گوگل از الگوریتم خیلی پیچیده ای واسه کمک به شما استفاده می کنه.این الگوریتما بر پایۀ اطلاعاتی که روباتای گوگل از دیتا بیس وب سایتا بدست می آورند شروع به پردازش میکنند و لیستی که شما از وب سایتای در ارتباط در صفحۀ اینترنت نگاه می کنین خروجی این فراینده.

اهداف بهینه سازی سایت

در بازدید سایت اثر زیادی داره.
باعث ایجاد برند می شه.
باعث افزایش ترافیک سایت میشه.
باعث شده سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری بهره مند شد.
باعث افزایش فروش اجناس میشه.
بهترین وسیله واسه تبلیغاته.

ضمنا این نکته قابل ذکره که قیمت بهینه سازی سایت (سئو) به رقابت موضوع شما و کلمات کلیدی،وضعیت رقبای شما، نوع سایت، وضعیت فعلی سایت شما، عمر سایت شما بستگی داره و هیچ قیمت ثابتی نداره.