سئو و بهینه سازی واسه موتورای جستجو SEO

SEO بهترین راه واسه معرفی شما به دنیا ی اینترنتیه.
ما سایت شما رو واسه موتورای جستجو بهینه میکنیم تا همیشه و همیشه شما بهترین پیشنهاد واسه جستجو کنن گان باشین.

منظور از بهینه سازی سایت شما در موتورای جستجو این نیس که سایت شما در رتبه اول گوگل باشه . منظور ما  بهینه سازی و خوانا بودن سایت شما واسه موتورای جستجو هست تا در جستجوهای مورد نیاز کاربران شما بهترین پیشنهاد باشین. که باعث رشد و اول شدن شما از طرف گوگل می شه.
شما باید خیلی مراقب باشین که دچار پنالتی از طرف گوگل نشید و سایت شما از لینکای گوگل حذف شه .
بدیش اینه بیشتر روشای که سایت شما رو با کمترین زمان اولین رتبه گوگل میکنند روشای غیر اصولی بوده و مشکلات زیادی رو واسه شما در آینده کسب و کارتون ایجاد میکنند و باعث این میشه که گوگل به شما پنالتی بزنه.
ما واسه شما چیکار میکنیم :
•    بهینه سازی سایت شما با متدد روز واسه موتورهای جستجو
•    معرفی سایت شما به بهترین و پر استفاده ترین موتورهای جستجو
•    تعقیب کاربر: شما می تونین ببینین کاربر شما در چه صفحاتی بیشترین گشت رو داشته و در چه صفحاتی خروج داشته.
•    بهینه سازی محتوای صفحات اصلی سایت شما
•    بررسی همه مراحل سایت و تنظیم اونا واسه پایه قوانین و استانداردای موتورای جستجو
•    ارائه آنالیز کامل از سایت به همراه ویدیو و عکس
•    ارائه راه حل و راه کارای مناسب واسه شبکهاتون
•    ارائه راه حل در مورد تبلیغات اینترنتی کار و کاسبی شما

سئو سایت

سئو سایت به معنی بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجوه ، سئو به مجموعه فرآیندای تخصصی همیشگی گفته می شه که طی اون یک سایت و محتوایش واسه موتورهای جستجوگر بهینه می شه که مهمترین موفقیت سئو رسیدن به صفحه اول و در آخر لینک اول نتایج جسجوه .

Seo برگرفته از واژه  search engine optimizationه .

چرا سئو سایت اهمیت زیادی داره ؟

همه وب سایتای موجود در بستر اینترنت با هر محتوایی که طراحی می شن به دنبال یک هدف مشترک هستن ، این هدف چیزی جز جذب بازدید کننده واقعی نیس ، با کمی دقت خیلی آسون میشه این مسئله رو درک کرد ، یک پرتال ، سایت و یا مغازه اینترنتی مهمترین نیازش واسه فروش ، بازاریابی ، برندینگ ، اشتراک گذاری ، خبر رسانی و یا هرهدف دیگری جذب کاربر بهینهه .

الان با توجه به تعداد زیاد وب سایتای موجود در کسب و کارهای مختلف و تسلط کامل صاحبان مشاغل به بازار بکر اینترنت سئو سایت خیلی شکل رقابتی به خود گرفته و همین امر باعث شده تا موتورهای جستجو پیشرفته مانند : گوگل و یاهو واسه این بتونن بهترین نتیجه ممکن رو روبروی سرچ کاربران خود ارائه دهند و بهترین سایت طراحی شده در این مورد رو به کاربران معرفی کنن مجبور به طراحی آیتما و الگوریتمایی واسه جستجوگران خود شدن که در کل باعث شد تا سئو سایت شکل امروزی رو به خود بگیره .

سئو سایت یک فرآیند پیچیده و زمان بره ، و باید از همون شروع فرایند طراحی سایت شروع و تا آخرین روز فعالیت حرفه ای سایت ادامه پیدا کنه ، بهینه سازی موفق باید هم در بخش کدنویسی و هم در بخش محتوا به درستی و به وسیله یک شرکت طراحی سایت حرفه ای انجام شه .

سئو سایت به دو شکل اصلی سئو داخلی و سئو خارجی شناخته می شه ، بعضی از فرآیندهای پایه ای و موثر سئو با کمی آموزش قابل یادگیری و اجرا به وسیله افراد غیره حرفه ای هستن ، اما در زمان تغییرات بزرگتر و وفق دادن کدای داخلی با الگوریتمای جدید ارائه شده به وسیله موتورهای جستجو نیاز به متخصص حرفه ای سئو احساس میشه .

موتورهای جستجو واسه آزمایش و ارزش دهی به وب سایتا خیلی سختگیر هستن و همه آیتمای مربوط به طراحی سایت و محتوای اون رو زیر نظر می گیرن مثلا : از بهینه بودن تگهای سایت ، سیستم مدیریت محتوا ، سرور مورد استفاده ، ماژولا و پلاگینا شروع می کنن و پس از اون همه منوها ، توضیحات ، کلیدواژها ، محتوا و لینکای ورودی و خروجی رو بررسی می کنن .

اما یکی از مهمترین عوامل موفقیت در سئو سایت و کسب نتایج مطلوب تولید محتوای تخصصی بدونه کپی ورداری و دریافت لینک از وب سایتای معتبره ، به اصطلاح بعضی سئو کاران حرفه ای محتوا رو پادشاه سئو می نامند .

سئو و بهینه سازی سایت یک رقابت حرفه ای تموم عیار با دستاوردهای بالا العاده درخشونه ، شرکت طراحی سایت رابین با بهرهمندی از کادری مجرب به همراه نمونه کارهای حرفه ای حمایت کننده کارفرمایان محترم در این راه هستش .

جهت نمایش سایت در نتیجه های اول گوگل باید مواردی در سایت و خارج از سایت انجام شه که به انجام این موارد بهینه سازی سایت و یا سئو در موتورهای جستجو می گن. بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو باعث بالا رفتن توانایی جستجوی سایت در موتورهای جستجو و ایندکس شدن بهتر سایت می شه که پس اون تعداد بازدید کننده از سایت بالا رفته و کار و کاسبی اینترنتی شرکت رونق خواهد گرفت. بهینه سازی وب موردی خیلی مهمیه که بیشتر سایت دارن اون رو فراموش می کنه و تا حد خیلی بالایی هزینه های مورد نیاز تبلیغات یک سایت رو پایین می آورد، واقعا بهینه سازی و یا سئو باعث درآمد زایی دائمی سایت و اعتبار اون می شه. در صورتی که سایت شما رو دارکوب طراحی کرده باشه سایت شما رو به شکل 100% سئو طراحی نمودهه. همه سایتایی که در دارکوب طراحی می شن به شکل دایو بیس طراحی شده و آدرس دهی و ساختار صفحات بهینه سازی شده واسه موتورهای جستجوه و صفحات سایت واسه جستجوی بهتر استاندارد w3c دارن. در صورتی که سایت به وسیله شرکتی دیگه طراحی شده و نیاز به بهینه سازی داشته باشه دارکوب موارد لازم رو در سایت شما انجام میده.

ضمنا دارکوب در سایتای خود از اسنیپتای گوگل جهت جستجوی بهتر سایت استفاده می کنه که اجرای این مورد در سایت باعث بالا رفتن ایندکس شده سایت در موتورهای جستجو می شه. واسه بهینه سازی جستجو سایت باید سبک تر طراحی شه و حتی المکان در سایت از گرافیکای سنگین و حرکت استفاده نگردد. سایت باید واسه استفاده کنندگان از اون طراحی شه و پس موضوعاتی که بیشتر مشتریان شما به اون نیاز دارن بیشتر در دسترس کاربران باید بگیره.

الان طراحی سایتا به شکل دو بعدی شده، چون تمرکز بازدیدکنندگان سایت در قالبای دو بعدی بیشتر متمرکز اطلاعات سایت می شه. موردی که در طراحی سایتای سئو باید در نظر گرفت اینه اولین چیزی که کاربر در سایت باید متوجه اون باشه محتوای وب سایته، چیزی بیشتر طراحان وب از اون غافل می شن و بیشتر تمرکز خود رو بر گرافیک کار می ذارن.

واقعا عملیات سئو خوانایی سایت رو در موتورهای جستجو بالا می بره و باعث می شه همه مطالب سایت در موتورهای جستجو خوب ایندکس شن. پس از اونکه بهینه سازی داخلی سایت انجام گردید باید عملیات بهینه سازی خارج از سایت انجام شه. که در این عملیات اعتبار صفحات سایت از راه ایجاد بک لینکا بالا میره.

موردی که بیشتر سئو کاران از اون غافل هستن اینه که جزئیات سئو مطالعه روزانه می خواد، چون این اصول پیوسته در حال تغییر هستن و واسه اونکه علم به روزی در این مورد داشته باشین باید خود رو با به روز رسانیای موتورهای جستجو همگام کنین. مثلا مرغ مگس خوار گوگل به روز رسانی جدیدی از موتور جستجوی گوگله که در اون خیلی از اصول و جزئیات در اون تغییر نمودهه و واسه داشتن رنک بهتر باید به این اصول و جزئیات بیشتر توجه شه.

البته موردی که در گوگل به عنوان قانون اصلی بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو به صاحبان سایت اعلام می شه اینه که سایت باید همیشه به کاربران اون مقالات و اطلاعات مفید و سودمند در مورد زمینه شغلی سایت ارائه کنه به صورتی که مطالب سایت واسه مشتریان سایت مفید باشه. داشتن اینجور سایتی اعتبار سایت رو به عنوان یک برند بالا می بره و باعث می شه گوگل بیشتر به مطالب سایت اطمینان کنه و این باعث بالا اومدن سایت در موتورهای جستجو می شه. واقعا بهترین قانون واسه سئو سایت داشتن سایت با کیفیته.

چیزی که به عنوان تجربه شخصی به اون باور دارم اینه که ارائه بهترین سرویس با پایین ترین قیمت ممکن و مشتری مداری باعث بالا رفتن تعداد بازدید کنندگان از سایت خواهد گردید و این موردیه که بیشتر سایت دارن از اون غافل هستن. پس حتی خدمات و سرویساتون و میزان رضایتمندی مشتریان شما در سئو سایت شما موثر هستش.