سئو (Search Engine Optimization) یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندیه که جدای از اهمیت اون پیشه مناسب در موتورهای جستجوی معتبر ، می تونه بازدهی سایت رو افزایش داده و باعث جذب مخاطبان بیشتری جهت بازدید از سایت شما شه.
  تموم استانداردهای لازم جهت بهینه سازی سایت واسه بهبود کارکرد وب سایتا تهیه شده.

  • سئو (search-engine-optimization(SEO روشی واسه ارتقاء یک سایت به خاطر افزایش تعداد بازدیدکننده هاییه که از موتورای جستجو دریافت می کنه.
  • سئو جنبه های متفاوتی داره،از کلماتی که در سایت استفاده می کنین گرفته تا کیفیت لینکایی که دیگه سایتا به شما می دن.
  • یعنی سئو به این معناست : “اطمینان از این که ساختار سایت خیلی آسون و راحتی واسه موتور جستجو قابل فهمه.
  • سئو تنها درباره ی “موتور” ها نیس بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت سایت به طوریه که واسه کاربران خوب باشه.

  چرا باید از سئو یا بهینه سازی سایت استفاده کرد؟

  اهمیت سئو یا بهینه سازی کردن سایت از اونجا ناشی می شه که بیشتر مردم از موتورهای جستجو واسه رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود میرسد که بیشتر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. پس واسه داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامیه که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو بگیره.

  • بیشتر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود رو از موتورهای جستجوی اصلی مثل گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند، از اینرو بهینه سازی (سئو) مناسب کلید شما واسه رسیدن به بازدید بیشتره.
  • علاوه براین موتورهای جستجو همون چیزی رو در اختیار کاربران قرار می دن که اونا بدنبالش هستن واسه همین در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما دارن و این ارزش سئو رو دوبرابر می کنن.
  • کلمات جستجو شده به وسیله کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارن، تجربه نشون داده که جذب بازدیدکننده زیاد از راه گوگل می تونه موفقیت هر شرکتی رو تضمین کنه، بازدید بدست اومده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری رو هم به شما مجبور می کنن.
  • هر وب سایتی که به طرف تجارت و بازرگانی حرکت میکنه، باید صفحات وب خود رو واسه موتورهای جستجو بهینه سازی کنه. هدف پایانی یک سایت جلب کاربران اینترنتیه، و تحقیقات نشون داده که پهنا بزرگی از کابران اینترنتی وب سایتا رو در موتورهای جستجو پیدا کرده ان.

  برتری شرکت پیام آوران پارسیان در بهینه سازی سایت چیه؟

  پیام آوران پارسیان، شرکت خدمات تخصصی پیشرفت و طراحی وب برآنه تا با کیفیت‌ترین و تخصصی ترین خدمات بهینه سازی رو به طیف گسترده مشتریان خود ارائه بده. یه بار همکاری با ما کافیه تا واسه همیشه به انتخاب خود افتخار کنین اما واسه کمک به شما در اینکه چرا باید پروژه بهینه سازی خود رو به ما بسپارید ، بعضی از امتیازات پیام آوران پارسیان رو برمی‌شماریم :

  • استفاده از نرم افزارهای آنالیزور معتبر و دارای لایسنس
  • گزارشات معتبر و دائمی ماهانه از روند پیشرفت بهینه سازی
  • وجود واحد R&D (تحقیق و پیشرفت) جهت ردیابی و بازخوانی الگوریتمای موتورای جستجو
  • نیروی انسانی زبده و متخصص جهت سئو Off Page و مدیریت محتوا و شبکه های اجتماعی

  بازبینی سئو سایت

  در بخش اول باید همه بخشای سایت مثل کدهای داخلی سایت تا بخش پایانی و گرافیک سایت و نحوه محتوا گذاری در سایت باید بازبینی و نقاط ضعف و قوت سایت در جهت یک بهینه سازی سایت و سئو سایت قوی آزمایش شه . تا نقشه راه مشخص و معینی رو ترسیم کرده و طبق برنامه پیش رویم

  گزارش وضعیت سئو سایت

  قبل از انجام فرآیند بهینه سازی سایت و سئو سایت باید یک گزارش کامل از وضعیت سایت و اینکه رتبه و نتایج اون با کلمات کلیدی مشخص تهیه کرد . و طبق قرارداد سئو سایت با مشتری به طور با هم پیش رفت شعار سئو ساز همیشه رفت و امد با مشتری و جلب رضایت مشتریه ما بر اون باوریم که بهترین روش بازاریابی روش دهن به دهانه . که مشتری خود واسه ما مشتری میاره .

  سئو سازی سایت

  در تموم مراحل سئو سازی سایت باید این نکته رو در نظر داشت که حوصله و صبر برابره با سود دراز مدت و متداوم پس نباید در بهینه سازی سایت عجله و شتاب باعث ایجاد مشکلات شه . سئو ساز در کمترین زمان بهینه سازی سایت  و سئو سایت رو واسه شما انجام میده

  چرا سئو سایت با سئو ساز

  افتخار داریم در سئو ساز که دارای سابقه  سئو سایت و بهینه سازی سایت حرفه ای ه، با جلب رضایت درصدی  مشتریان ، بیان اهداف خود و موارد مورد نیاز جهت آگاهی شما عزیزان رو یادآور شیم. این رضایتمندی همیشه دور از انتظار مشتریان بوده اما دور از حرفه و تخصص ما نمی باشه .

  شعار سئو سایت تضمینی و سئو سایت رایگان ! این عبارات پر کاربرد جایگاهی در سئو سایت و بهینه سازی سایت ندارن. باید بگیم که تضمینی در برابر تغییرات و راه حل الگوریتمای گوگل در بهینه سازی سایت واسه گوگل  و پیش بینی اونا وجود نداره . اما هر اندازه سئو سایت به طور اصولی و درست انجام گیرد ، همه این تغییرات به نفع شما هستش. سئو سایت تضمینی باقی ماندن در نتایج و حفظ رتبه رو به دنبال نداشته بلکه قبل از دیده شدن سایت به وسیله کاربران از نتایج جستجو حذف می شید. قیمت سئو سایت
  سئو ساز طبق رویکردا و روش های هدفمند خود بر اساس نتیجه گرایی  و کارکرد همگام با تغییرات لحظه ای و لحظه ای گوگل با هدف حفظ و جلب رضایت مندی  مشتریان خود خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت خود رو ارائه میده. کسب رضایت موندگار مشتریان و ارتباطات دراز مدت مشاوره ای و خدماتی از این جور اهداف سئو ساز  ه. قیمت سئو سایت
  سئو ساز  همکاری خود رو طبق یک راه و روش مشاوره حرفه ای سئو سایت و تحقیقات بازار رقابت در جهت افزایش رتبه سئو سایت در گوگل بطور طبیعی و با این دید که شما هم می تونین یکی از وب سایتای خوش شناس در صفحه اول گوگل و مشتریان سئو ساز باشین، شروع می کنه.
  خدمات سئو ساز طبق دستورالعمل گوگل وبمستره. تخصص ما ارائه یک سئو سایت و بهینه سازی سایت ماندگاره .قیمت سئو سایت  افزایش قدرت ایندکس شدن مطالب سئو سایت ، افزایش بازدید کننده واقعی در سئو سایت  با موضوع در ارتباط رو با ما تجربه می کنین .

  فرق بین سئو سایت و دور زدن گوگل

  فریب گوگل یعنی فریب خود و مشتری و زایل کردن نتیجه کسب و کارتون. یعنی رساندن سئو سایت به هدف از راه دور زدن گوگل که باعث پنالتی قیمت سئو سایت سایت یا افت غیر منتظره رتبه سئو سایت و بهینه سازی سایت  مثل استفاده از متنا و لینکا مخفی در سئو سایت که نتیجه اون برگشت به خونه اوله. این اقدام افرادیه  که خود رو هوشمند تر از گوگل می دونه و یا شما رو راحت لوح فرض می کنه .

  بهینه سازی سایت چیه؟

  بهینه سازی سایت و یا سئو (Search Engine Optimization) به مجموعه کارایی گفته می شه که طی اون سایت شما در نتایج حاصل از جستجوی یک کلمه یا عبارت در موتورهای جستجو، در جایگاه مناسبی (مثلا در صفحه اول) نشون داده می شه.

  مهمترین ویژگی بهینه سازی سایت عبارتست از:

  شما واسه اینکه در صفحه اول (یا اولین جایگاه) نشون داده شید، هزینه ای پرداخت نمی کنین، یعنی سایت شما به شکل طبیعی (organic) در اون جایگاه قرار میگیره، در صورتی که شما در تبلیغات کلیکی گوگل یا MSN، شما با پرداخت پول در صفحه اول قرار می گیرین.

  زمانی که شما با بهینه سازی سایت، مثلا در صفحه اول نتایج جستجو قرار می گیرین، این نتیجه تقریبا پایداره. به این معنی که شما واسه یه مدت این جایگاه رو حفظ می کنین که کمه کم چندین ماه و این مدت زمان بستگی به میزان فعالیت شما در سایت و ضمنا میزان فعالیت رقبای شما داره.

  زمانی که وب سایتی با استفاده از تکنیکهای بهینه سازی در یک موقعیت مناسب در موتور جستجو قرار میگیره، از نظر روانی، احساس اطمینان بیشتری در مخاطب ایجاد می کنه تا زمانی که با تبلیغات کلیکی نشون داده می شه.

  قرار گرفتن در جایگاه مناسب به این معنیه که شما در اون زمینه، تجربه و سوابق بهتری دارین، بنابر این اطمینان بیشتری در مخاطب خود ایجاد می کنین.

  بهینه سازی چه نقشی در بازاریابی آنلاین داره؟

  بهینه سازی سایت با کمک به روند “دیده شدن در وب”، سرعت شما رو در بازاریابی آنلاین بیشتر می کنه.

  همونطور که قبلا توضیح دادم، در بازاریابی آنلاین، قدم اول اینست که شما درفضای مجازی دیده شید. بهینه سازی دقیقا همین کار رو انجام میده. بخش کلی ای از ترافیک سایت، از راه جستجوی کاربران وب در موتورهای جستجو ساخته میشه. به زبون راحت، شما زمانی که در اینترنت به دنبال موضوع خاصی می گردین، دو حالت داره: یا آدرس سایت مورد نظر رو می دونین که در این صورت مستقیما به سراغ اون سایت می روید. و یا اینکه با استفاده از موتورهای جستجو، اطلاعاتی درباره اون موضوع خاص بدست می آورید.

  اینجاست که بهینه سازی به کمک شما میاد و سایت شما رو در جایگاه مناسبی نمایش میده.

  قدم اول در بهینه سازی

  اولین قدم در بهینه سازی سایت، اینست که درک صحیحی از کاربران اینترنت داشته باشین! باید با دقت توجه کنین که معمولا کاربران اینترنت، چه چیزی رو در جستجو می کنن؟ به عبارت بهتر، خودتون رو جای اونا قرار بدید و عبارتی که اونا جستجو می کنن رو بدست آورید.

  اجازه بدید با یک مثال، این موضوع رو بهتر توضیح دهم: فرض کنین شما وب سایتی دارین که در اون خدماتی مربوط به کنکور کارشناسی ارشد ارائه می دید. این خدمات می تونه نمونه سوال، آزمونهای آزمایشی، دوره های آموزشی و … باشه.

  اگه من (و شاید شما هم!) به دنبال خدمات مربوط به کنکور کارشناسی ارشد باشم، شاید عبارت “نمونه سوالات ارشد” و یا “دوره های آموزشی ارشد” و یا “آزمون آمادگی کنکور ارشد” رو در گوگل جستجو می کنم. به احتمال زیاد هیچ موقع عبارت “کنکور ارشد” رو در اینترنت جستجو نخوام کرد، چون این عبارت خیلی عام بوده و منو به هدفم از جستجو هدایت نمی کنه.
  پس مدیر سایت بالا باید تاکید خود بر بهینه سازی رو روی عبارتهای بالا قرار بده تا عبارت “کنکور ارشد”.

  این همون چیزیه که در بهینه سازی به راه حل کلید واژه ای معروفه.

  بهینه سازی سایت دو قدم دیگه هم داره. بهینه سازی درون صفحه ای (on-page SEO) و بهینه سازی برون صفحه ای (off-page SEO) که در قسمت بعد به شکل جداگونه درباره اون توضیح میدم.