بهینه سازی و ارتقا رتبه سایت با استفاده از ویدئو

سئو (SEO (Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجوه و شامل تکنیک‌هاییه که باعث می شه به افرادی که به دنبال محصول یا خدمات شما از راه موتورهای جستجو مثل bing و yahoo و google هستن ، معرفی شید. قرار گرفتن نام سایت شما در رتبه‌های بالا در صفحات نتایج موتور‌های جستجو (SERPs) خیلی ارزشمنده ، این یک تبلیغ پر مخاطب و کم هزینه در بهترین فضای تبلیغاتی جهانه.واقعا الان واسه داشتن رنکینگ بالا در گوگل باید بازدید کننده راضی داشته باشین ، هر چقدر تعداد بازدید سایت شما بیشتر باشه و کاربران زمان بیشتری رو در سایت شما باشن ، گوگل شما رو سایت معتبرتری می شناسد.

سئو سایت

On page SEO بخشی از سئو است که شامل بهینه سازی محتوا ، متن ، تصاویر ، پیوندها و …  می شه. قرار دادن محتوا مناسب ، بهینه سازی شده طبق اصول سئو و قرار دادن مطلب به شکل دائمی و در زمان بندی مشخص باعث بهتر شدن وضعیت سئو سایت می شه.هر چقدر مطالب سایت شما کاملتر باشه ، بازدید از سایت شما زیاد می شه و آخر سر باعث رنک بهتر می شه.در صورت تمایل به خدمات ما در مورد تولید محتوا مراجعه کنین.

انتخاب کلمه کلیدی مناسب واسه هر محتوا  یک تخصصه و نقش مهمی درنمایش اون در صفحات نتایج (SERP) داره.

Off page SEO هنگامی که شما مطلب مفید و جالبی در سایت خود قرار می دید کاربران یا سایتهای دیگه از اون به عنوان منبع استفاده کرده و در شبکه های اجتماعی خود و یا در سایت خود به اشتراک می ذارن.این پیوندها از بقیه سایتها به سایت شما ، اعتبار سایت رو پیش گوگل و موتورهای جستجو افزایش داده و باعث رنکینگ بهتر می شه.

on-page-seo

سئو کلاه سفید که طبق روشهای اصولی و درست سئو انجام می شه ، معمولا در دراز مدت جواب می ده و هیچ خطری متوجه سایت نخواد بود و اثر اون هم دراز مدت و دائمی هستش.

سئو کلاه سیاه معمولا با ایجاد ترافیک بالا در سایت با گرفتن حجم بالای لینکای خریداری شده و استفاده بیشتر از حد از کلمات کلیدی ، در کوتاه مدت بدست میاد و ممکنه  باعث پنالتی شدن  سایت به وسیله گوگل شه.

سئو – پیشرفت رتبه سایت با استفاده از ویدئو

الان ویدئو و رسانه تصویری واسه گوگل و دیگه موتورهای جستجو خیلی عزیز شده ، موتورهای جستجو همیشه علاقه مند هستن بهترین حالت نمایش رو به کاربران خود ارائه دهند ، اونا در لیست SERP خود سعی می کنن از تموم محتوا مثل ، مقاله ، اینفوگرافیک ، عکس ، ویدئو و … استفاده کنن .

استفاده از ویدئو در این بازار داغ سئو خیلی کار خلاقانه ، با هوشمندی و بالا العاده ایه ، طبق تحقیقاتی که روی موتورهای جستجو انجام شده ، ویدئو نسبت به دیگه محتواا در یک سایت ۵۰ برابر بیشتر توجه موتورهای جستجو رو جلب می کنه .
در تکنیکای قدیمی سئو ، محتوا ، لینکا ، روش های هدفمند ارتباطی ، نقشه سایت خیلی موثر بودن و ضمنا هنوزم هستن ولی الان ویدئو نقشی برابر یا حتی بیشتر از این گرینها رو اجرا می کنه .
در علاوه بر فرامشوتان نشه که شما فقط نباید به روبوتا و خزندهای موتورهای جستجو تکیه کنین و منتظر بمونین که اونا بیان و ویدئوها شما رو کشف کنن ! سعی کنین شما ویدئوهای خود رو به اونا اعلام کنین ، واسه اعلام کردن ویدئوا می تونین از یک Sitemap راحت واسه ویدئوهای خود استفاده کنین)با استفاده از xml خیلی آسون می تونین این کار رو انجام بدین)
سعی کنین موارد زیر رو هم رعایت کنین :

  • درج عنوان ویدئوی مناسب و جذاب
  • جلوگیری از زیاد شدن کلمات کلیدی واسه ویدئوها
  • قرار دادن  آدرس ویدئوهای مربوط به محتوای ویدئوی فعلی در صفحه