سئو چیه :

این که بخوام به  طور کلی بگم سئو سایت چیه کمی مشکله چون که هر فردی با توجه به احتیاجی که داره ممکنه از تعریف سئو سایت یک برداشت رو داشته باشه اما کلا این که سئو سایت چیه یا بهینه سازی سایت چیه رو میشه این جور گفت سئو مخفف  Search Engine Optimization  که به اختصار اون رو  SEO می نامند و اشاره به مجموعه ای از فعالیتای واسه بهبود رتبه سایت ه فاکتورهایی واسه بهینه سازی سایت از راه گوگل هست که شما در صورت استفاده بیشترین حد و درست این فاکتورهای می تونین با بهبود رتبه در گوگل و افزایش بازدید سایت همراه شید.

در کنار تعریف سئو سایت چیه باید به این نکته هم اشاره کنم که  این فعالیت به وسیله یک شرکت سئو یا یک فرد به اسم سئو کار انجام میگیره شرکت سئو معمولا از چندین فرد واسه بهینه سازی سایت شما در گوگل استفاده می کنه مثل محتوا نویس ، گرافیست ،برنامه نویس و….

سئو کار معمولا سئو سایت شما رو به دو صورت انجام می دن :

سئو داخلی –سئو خارجی
در سئو داخلی شرکت سئو کار واسه افزایش بازدید سایت شما  از فاکتورهای داخلی استفاده میکنه یعنی با استفاده از فعالیتای که در محتوا ، برنامه نویسیه سئو کار سعی می کنه بهبود رتبه سایت شما رو بکنه از مهمترین روشای واسه سئو داخلی میشه به فعالیتای مثل ایجاد محتوا ، ایجاد لینک داخلی و… اشاره کرد
سئو خارجی این نوع از سئو و بهینه سازی سایت مربوط به فعالیت هایه که در خارج از سایت انجام میگیرد یعنی شرکت سئو با انجام یکسری از فعالیتای بیرونی مثل ایجاد بکلینک ، ثبت سایت شما در موتورهای جستجوگر سعی بر اون داره تا  بهبود رتبه  سایت شما در موتورهای جستجوگر رو بکنه .

 

شرکت سئو  به دو صورت ممکنه بهینه سازی سایت شما واسه موتورهای جستجوگر رو بکنه :

سئو کلاه سفید – سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سفید همون روشیه که به شکل طبیعی واسه بهبود رتبه سایت استفاده می شه این روش نیازمند زمانی بیشتر از شش ماه ضمنا شما واسه کشب رتبه های برتر گوگل نیازمند فعالیت مستمره شرکت سئو معمولا واسه سئو کلاه سفید از روشای دور زدن استفاده نمی کنه و سعی می کنه طبق فاکتورهای تعیین شده به وسیله گوگل بهبود رتبه سایت شما رو بکنه   سئو کلاه سیاه روشیه که معمولا به وسیله یه سری از آدما سئو کار انجام میگیرد اونا با استفاده از یکسری از ترفندها سعی به جذب مشتری می کنن مثل سئو تضمینی ، برسی به  رتبه  اول گوگل و….. شاید بعضی از کلمات و قولایی که می دن درست باشه اما  گوگل قابل پیشبینی نمی باشه و همیشه در حال تغییر می باش پس سئو تضمینی وجود نداره این افراد معمولا از روشای غیر طبیعی مثل بکلینک انبوه ، خرید بازدید سایت و…. سعی به  بهبود رتبه سایت شما و دریافت رتبه در زمان کم می کنن.

هدف از سئو سایت چیه :

همونجوری که در تعریف سئو سایت چیه اشاره کردم ممکنه هر فردی از بهینه سازی سایت یک دید رو داشته باشه پس میشه گفت هدفای که یک فرد تقاضا کننده سئو دنبال میکنه متفاوته اما کلا میشه گفت که اهداف بهینه سازی سایت در موارد زیر میشه دید
افزایش بازدید سایت
افزایش فروش سایت
برندینگ سایت

 

بهینه سازی سایت در گوگل اول  هدفه

اینکه  چرا بهینه  سازی سایت در گوگل نسبت به بقیه موتورهای جستجوگر دیگه  اولویت داره اینه که  گوگل  بیشتر از 70 درصد بازدیدای و سرجای اینترنتی رو  به خود اختصاص داده اگه واسه شما  بهینه سازی سایت هدفه شک نداشته باشین باید روی این موتور جستجوگر فعالیت کنین گوگل  یک موتور جستجوگر قوی با تیم با تجربه سئو سایت واسه گوگل  کمی متفاوت تر از بقیه موتورهای جستجوگر دیگره چون که گوگل همیشه در حال تغییره.

آموزش سئو :

در کنار خدمات سئو سایت به بحث آموزش سئو سایت هم پرداخته ایم و اگه نیازمند آموزشه می تونین با مراجعه به  قسمت آموزش سئو رایگان از مقالات سئو سایت هم استفاده کنین لازم به ذکره با قرار دادن یک بخش در هر آموزش سئو این امکان به  شما داده شده تا بی معطلی سوال خود رو در مورد بهینه سازی سایت بپرسید و در مدت زمان کمی جواب خود ر ادریافت کنین ما در آموزش سئو سایت رایگان سعی کردیم به  صورت خیلی حرفه ای آموزش رو قرار دهیم.

 

مشاوره رایگان سئو سایت :

اگه نیازمند مشاوره سئو دارین این تیم به  صورت رایگان می تونه این رو واسه شما انجام بدین شما می تونین مشاوره سئو سایت رو با ارسال آدرس سایت خود واسه ما در زمان کمی دریافت کنین این تیم علاوه بر آموزش رایگان سئو سایت مشاوره رایگان سئو سایت رو هم انجام میده واسه اطلاعات بیشتر در این مورد می تونین با شماره های مندرج در سایت با تیم مشاوره سئو ما در رابطه باشین.

 

سئو سایت شما به وسیله سئو ناب :

سئو ناب یک تیم سئو و بهینه سازی  سایته که دارای سابقه چندین ساله در زمنه برنامه نویسی و سئو سایته این تیم از مجموعه افرادی تشکیل شده که  با توجه  به ویژگیای که داره مثل تجربه ، تعهد ، تخصص می تونه به  بهبود رتبه  سایت شما کمک کننده باشه اگه شما نیازمند این هستین که  سایت خود رو واسه موتورهای جستجوگر بهینه سازی کنین می تونین با  ما  در تماس باشین و از خدمات سئو رایگان ما بهرمند شید کارشناسان سئو ما به شکل کامل شما رو با فرآیند بهینه سازی سایت آشنا می کنن

سئو چطوری انجام می شه؟
فرآیندهایی که باید در مورد سئو انجام شه از زمان طراحی گرافیک و چیدمان سایت شروع میشه، با نحوه کد نویسی و معماری سایت ادامه پیدا میکنه و با تولید محتوای مفید و مناسب تکمیل می شه. شک نداشته باشین تولید محتوای مناسب بخش مهمی از سئو هستش و پس از این مرحله فعالیت روی عوامل خارجی می تونه موفقیت یک سایت رو تضمین کنه، مثل این عوامل میشه به افزایش سرعت لود شدن سایت، قدمت سایت، فعالیت در شبکه های اجتماعی و… اشاره کرد. پس سئو به همه حولوحوش سایت مربوطه.

چه کسائی به سئو نیاز دارن؟
هر وب سایتی که به طرف تجارت و بازرگانی حرکت می کنه، باید صفحات وب خود رو واسه موتورهای جستجو بهینه سازی کنه. هدف پایانی یک سایت جلب کاربران اینترنتیه، و تحقیقات نشون داده که پهنا بزرگی از کابران اینترنتی وب سایتا رو در موتورهای جستجو پیدا کرده ان. اگه شرکت شما توجه به ساخت یک سایت جدید و یا به روز کردن سایت قدیمی خود داره، توجه داشته باشین که واسه پیشرفت باید SEO رو در الویت قرار بدید. به خاطر داشته باشین که SEO شما رو در بازار معرفی میکنه.

کلا میشه اهداف سئو رو به اختصار اینطور گفت:
. در بازدید سایت اثر زیادی داره.
. باعث ایجاد برند می شه.
. باعث افزایش ترافیک سایت میشه.
. باعث شده سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری بهره مند شد.
. باعث افزایش فروش اجناس میشه.
. بهترین وسیله واسه تبلیغاته.