سئو به زبون راحت یعنی اینکه چطوری در صفحات اول گوگل باشیم

فاکتورای اساسی واسه سئو و بهینه سازی سایت حدود 25 مورده که دپارتمون سئو و بهینه سازی باکارا وب ، همه این فاکتورا رو طبق الگوریتمای گوگل و موتورهای جستجو گر انجام داده و سایت شما رو واسه مراحل بعدی سئو و بهینه سازی سایت آماده میکنه . واسه اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در رابطه باشین.
سئو و بهینه سازی سایت مراحل یست که باید طبق برنامه و زمان بندی صورت گیرد که با رعایت این موارد سایت شما بعد از گذشت زمان لازم مورد تایید گوگل و موتورهای جسجوگر قرار گرفته و در جستجو کاربران واسه سرچ کلمات کلیدی کار و کاسبی شما در رتبه های اول جستجوا قرار میگیرید.

سئو چیه؟

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت واسه موتورهای جسجوگر (Search Engine Optimization) ه که نتیجه اون قرار گرفتن در صفحات اول گوگل در سرچ کلمات کلیدی مربوط به کار و کاسبی شماس

بیشتر شرکتا بعد از تموم شدن طراحی سایت هیچ گونه بازخوردی از این کار رو نداشته ان ، چون خیلی از این شرکتا یکی از اساسی ترین راه های افزایش بازدید و اینکه چطوری در تیررس مشتریان حالا قرار بگیرن که به درستی بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجو یا همون سئو سایت رو رعایت نکردند و یا اینکه کلا این کار رو انجام نداده ان

سئو سایت:

Search Engine Optimization یا بهینه سازی واسه موتورهای جستجوگر فرایندیست از تعداد تکنیکا و الگوریتمای خاص گوگل که به سایت اجازه می ده ترافیک و بازدید بیشتری از موتورهای جستجو گر داشته باشه به این معنی که سایت مورد اعتماد گوگل و دیگه موتورهای جستجوگر قرار میگیرد. و به کسائی که کلمات خاصی رو جستجو میکنند در رتبه های راحت گوگل  اون سایت رو نمایش بده.

یک اصل مهم در گوگل 

از اونجا که برند گوگل در بالا برندای دنیا قرار داره و از اونجا رسالت این برند  جستجوه  پس وظیفه ی خود میدونه که در این جستجو صادق باشه و  بهترین گزینه ها رو به مخاطبین و جستجوگران به نمایش بزاره و از نمایش هر گونه سایت کاذب ، اسپم ،  بی کیفیت و بدون محتوا به جستجوگران خودداری میکنه .

پس با رعایت الگوریتمای سئو و بهینه سازی  سایت منطق با الگوریتم گوگل همیشه مورد اعتماد این ابر برند قرار بگیریم  و در جستجوها در رتبه های اول دیده شیم .

چرا به سئوی سایت و بهینه سازی سایت نیاز داریم ؟

بازار کار و کاسبی امروز ، فضایی خیلی پر رقابته و شرکتی موفقه که بتونه جدای از مباحث مارکتینگی ، زودتر در تیر رس مشتریان قرار بگیره.
با پیشرفت کار و کاسبی الکترویکی و اینترنتی و هوشمند شدن مستریان ، یک از بزرگترین رسانه ای که شرکت و کار و کاسبی ما رو به مشتریان و مخاطبین پنهون معرفی مناید گوگله پس به خاطر این باید سایت خود رو با اصول سئو و بهینه سازی سایت طراحی کرده تا در جستجو ی مشتریان در این موتور جستجوگر در گزینه های راحت قرار بگیریم و بتونیم کار و کاسبی خود رو رونق دهیم و از رقبا پیشی بگیریم . جهت مشاوره اصولی سئو و بهینه سازی سایت با ما تماس بگیرین

سئو و کلمات کلیدی :

قبل اینکه بخواهید طراحی سایت رو واسه موتورای جستجو بهینه سازی سازی کنیم اول باید بدونیم که چه کلماتی رو مورد هدف قرار دهیم که این کلمات مربوط به خدمات اصلی کار و کاسبی شماس ، واسه شروع میت.انیم 3 یا 4 کلمه کلیدی رو که میخواهید در طراحی سایت خود واسه اونا رتبه خوبی کسب کنین ، انتخاب کنیم. با انتخاب این کلمات و با طراحی سایت منطبق با الگوریتم گوکل و رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت میشه توقع داشت طراحی سایت شما جزو 10 نتیجه اول یعنی صفحه اول گوگل باشه . انتخاب کلمات کلیدی به دو صورت عام و خاصه که به شکل زیره:

  1. کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت :

    در مراحل طراحی سایت و سئو سایت کلمات عام ، کلماتی میباشند که کلی بوده و طیف زیادی اون رو جستجو میکنه به خاطر این مخاطبین نظری مبهم و نامعلوم نسبت به چیزی که در جستجوی اون هستن، داشتن این جور کلمات خیلی کوتاه میباشند مثل (لباس ، طراحی ، ورزش ، ماشین ) و به سختی میتوانند در رتبه های راحت گوگل قرار بگیرن چون این کلمات در خیلی از طراحی وبسایتا وجود دارن که در اونا قرار می گیرن. در این کلمات مطالب کلی هست و رقابت در اونا زیاد میباشند . اگه یک سایت بتونه رتبه خوبی در یک کلمه عام پیدا کنه ترافیک خیلی زیادی واسه طراحی سایت خود به جود می آورد . پس واسه گرفتن ترافیک زیاد واسه سایت میتوانیم یک کلمه عام رو واسه سئو سایت انتخاب کنیم.

  2. کلمات کلیدی خاص:

    این نوع کلمات دقیق تر و معمولا از دو یا سه بخش تشکیل شده و نشون دهندهی اینه که مخاطب آشنایی بیشتری نسبت به کلمه سرچ شده داره و با نیاز اساسی فرد منطبق تره و درصد اینکه مشتری پنهون به بافعل تبدیل شه خیلی بیشتره و باعث فروش کالا یا خدمات ما میشه ..

گسترش لینک از مهمترین بخشای سئو و بهینه سازی سایت در گوگل

 

واسه کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو و به ویژه گوگل و افزایش تعداد بازدید سایت موقع طراحی سایت، باید اصول سئو یا بهینه سازی واسه موتورهای جستجوگر، انجام پذیرد. از مهمترین اصول سئو گسترش لینکه.

ساختار لینک معیاری از موفقیت سایت اینترنتی در دنیای وب و اینترنته. خوب، تقریباً همه چیز این روزها از غذای مورد علاقه‌ی شما تا کتاب، فیلم و لباس در دنیای آنلاین، حضور دارن. البته فقط حضور داشتن در وب و اینترنت، کافی نیس. شما باید علاوه بر اون، واسه مشتریان خود خیلی محبوب و دوست داشتنی باشین، تا اونا بدونن که چه چیزی رو به اونا پیشنهاد میدید، پس واسه این هدف، لازمه که لینک‌هایی رو از سایت خود منتشر کنین.

خدمات ساختن لینک که به وسیله بعضی شرکت‌ها ارائه می‌شه، راه حل مناسبیه که واسه افزایش لینک از یک سایت در شبکه جهانی وب استفاده می‌شه. پخش لینک سایت اینترنتی شما، در وب و اینترنت، به عنوان یکی از راه حل‌های خیلی موفق واسه بهینه سازی ایت واسه موتورای جستجو حساب می‌شه. موتورهای جستجو تاکید زیادی روی لینک‌هایی دارن که به یک سایت داده شده و از این لینک‌ها واسه رنک دهی و رتبه دهی به سایت، در نتایج خود استفاده می کنن. ایجاد لینک در وب کار خیلی آسونی نیس و ضمنا، هر وب سایتی نیاز به در اختیار داشتن یک سرویس گسترش لینک قوی و حرفه ای داره. البته این در صورتیه که بخواهید در نتایج موتورهای جستجو، بهترین رتبه رو واسه کار و کاسبی خود به دست آورید.

طراحی هر وب سایتی متفاوت از سایت دیگره و واسه همین هم، ساختار لینک‌های ورودی به هر سایت، باید فرق داشته باشه. موضوع اینه که بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجوگر، به صرف لینک‌های خوب ورودی و یا هر گونه لینک دیگه اتفاق نخواد افتاد. سرویس گسترش لینکی که شما واسه کار و کاسبی خود به کار می‌گیرید، باید به اندازه کافی موثر باشه تا به شما واسه کسب بهترین نتایج در موتورهای جستجو کمک کنه.

لینک‌ها عناصر خیلی مهمی هستن که به موتورهای جستجو و به ویژه گوگل، در تعیین سطح محبوبیت و اولویت هر سایت کمک می کنن. یعنی، در صورتی که سایت شما دارای لینک‌های زیادتری از سایت‌های دیگه باشه اون وقت، سایت شما خیلی در تموم موتورهای جستجوی اصلی مثل گوگل مورد توجه قرار خواهد گرفت. البته بعضی از مسائلی هم هست که شما باید موقع تبادل لینک با بقیه سایت‌ها باید در نظر داشته باشین.

اطمینان حاصل کنین که سایت شما از نگاه چینش و محتوا کامله، هیچکی تمایلی به تبادل لینک با سایتی که کامل نیس نداره. اگه شما این کار رو نکنین، مطمئن باشین نمی تونین در پدید آوردن مکانیزمی واسه سامان دهی لینک‌ها موفق باشه. مقدار و میزان محتوا هم باید کافی باشه، چون که موتورهای جستجوی زیادی مثل گوگل، تاکید خیلی زیادی بر محتوای موجود در یک سایت دارن و طبق اون رتبه سایت شما رو افزایش میدن.

یک راه راحت واسه شما واسه عملی کردن ایده گسترش لینک، نوشتن کلمات کلیدیه که شما می خواهید در اون کلمات، سایت خود رو در نتایج موتورهای جستجو بالا ببینین. می تونین سایت‌هایی رو که در کلید واژهای در نظر شما بالا میان رو مورد بررسی قرار داده و نگاه کنین که سایت، هر گونه امکاناتی واسه تبادل لینک با سایت‌های دیگه رو فراهم می‌کنه یا نه؟

خوب، حتی اگه سایت هیچ خدماتی رو واسه تبادل لینک ارائه نمی‌بده، شما می تونین با نوشتن یک ایمیل به مدیر اون سایت به طور مستقیم با اون مکاتبه کرده و یک خواسته واسه تبادل لینک با اون ارائه کنین. مطلب دیگری که واسه موفقیت در تبادل لینک خود، باید بدونین، اینه که واسه تبادل لینک فقط با اون سایت‌هایی مبادله لینک کنین، که رتبه‌ی بالاتر از سایت شما دارن.

خدمات گسترش لینک رو میشه از بعضی از شرکت‌ها خریداری کرد، اما بهتره، با کمی احتیاط در این مورد عمل کنین. فقط کافیه مطمئن باشین که شما از شرکتی این خدمات رو دریافت می کنین که دارای سابقه‌ی روشن و خوبی در مورد بهینه سازی سایت در موتورهای جستجوگر داره.