خرید بک لینک

می دونید که، بک لینک یکی از فاکتورهای سئو  است. پس قبل از شروع به ساخت بک لینک، باید به وسیله ابزارهایی که به خاطر بررسی بک لینک در نظر گرفته شده به اطلاعات زیر پی ببرین:

  • چه تعداد بک لینک الان دارین. در این مرحله باید توجه کنین که تعداد بک لینکایی که از دامنه منحصر به فرد به سایت شما برگشت داده شده خیلی مهمتر از کل کل بک لینک هاس. چون می دونید که اگه تعداد زیادی بک لینک از یک سایت داشته باشین، این بک لینکا ارزش زیادی نخوان داشت.
  • میزان کیفیت و ربط داشتن انکر تکستا.
  • کسب اطلاعات در مورد بک لینکای با کیفیتی که رقبای شما دارن اما شما اون بک لینکا رو ندارین.

در این مقاله تصمیم گرفتم که بهترین وسیله بررسی بک لینک رو به شما دوستان عزیز معرفی کنم.

Google link:

با استفاده از این وسیله شما می تونین یک لیست نمونه از تعداد بک لینکایی که به سایتتون برگشت داده شده بدست بیارین. علاوه بر اون، دامنها و سایتایی که از اونا بک لینک گرفتین به شما نشون داده میشه. مثلا در قسمت جست و جو عبارت link:yoursite رو وارد کنین. با این دستور لیست نمونه ای از همه بک لینکا به شما نشون داده میشه. واسه گزارش گیری دقیق تر می تونین با اضافه کردن site:yoursite- لینکایی که از سایت خودتون به خودتون برگشت دادین رو از لیست نمونه حذف کنین. واسه روشن شدن موضوع به این مثال توجه کنین.

نقاط مثبت:

  • رایگان بودن
  • سریع بودن
  • راحت بودن

نقاط منفی:

  • فقط بخش کوچیکی از بک لینکا رو نشون میده.
  • نیاز به افزونهایی جهت گزارش گیری دقیق داره.
  • اطلاعاتی در مورد بک لینکای با کیفیت ارائه نمی ده.
  • از همه مهتر، دقیق نیس!

البته می دونید که گوگل وبمستر تولز اطلاعات آماری دقیق تر و بهتری رو نسبت به دیگه وسیله سئو ارائه میده. اما اطلاعاتی که از راه این وسایل سئو سایت بدست می آورید واسه اینکه یک دید کلی نسبت به وضعیت خود داشته باشین خیلی خوبه.

یکی از رایج ترین متدهایی که در سئو واسه ببهبود و افزایش  رنک یک سایت در موتورهای جستجو مورد استفاده قرار میگیرد ساخت بک لینکه. و خیلی از صاحبان سایتها هم علاقهمند به استفاده از ساخت بک لینک رایگان هستن. در وجود ساخت بک لینک به لینکایی که از سایتای دیگه به غیر از شبکه های اجتماعی به دست پیدا میکنه باید توجه لازم رو داشته باشین.
در صورتی که عملیات ساخت بک لینک برابر با قوانین خود نباشه نه تنها اینکه مفید نیس بلکه مضر نیزه حتی ممکنه که سایت شما رو پنالتی کنه و به طور کامل از نتایج گوگل حذف شید.
کارایی که باید قبل از شروع ساخت بک لینک موردتوجه قرار بدید بررسی ساختار سایت از نظر سئو هستش سعی کنین تموم پارامترها رو واسه  سئو سایت خود بررسی کنین.واسه کارایی بیشتر و آسیب نزدن به سایت خود بهتره که این کارا رو به وسیله یک کارشناس سئو انجام بدین تا مشکلی واسه سایت پیش نیاد علاوه بر اون می تونین از کارشناس سئو واسه لینک سازی خود استفاده کنین و یا با پرداخت مبلغی مشاوره ای واسه  لینک سازی دریافت کنین. عامل بعدی که در لینک سازی باید به اون توجه کنین اینه که باید به اندازه کافی محتوا واسه سایت خود داشته باشین اینشور نباشه که در اول شروع به کار سایت و بی داشتن محتوا شما اقدام به ساخت بک لینک کنین. حتی همیشه با لینک سازی خیلی بهتره که  تولید محتوا هم داشته باشین در آخر بعد از بررسیای لازم شروع به لینک سازی کنین.

چطوری بک لینک بگیریم

همیشه هر سئوکاری روشای گرفتن بک لینک و مکانای مخصوص به خود رو داره ولی  از بهترین سایتای ایجاد لینک میشه به سایت فروما و تالارهای گفتمون اشاره کرد حتی ساخت بک لینک واسه این شبکه ها هم باید طبق اصول لینک سازی باشه و فراموش نکنین که بهترین روش  ساخت بک لینک پخش مقاله و متن با اشاره منبعه. این کار وقتی اثر بیشتری داره که در پروفایل خود هم اطلاعات سایت خود رو وارد کنین. علاوه بر اونا در وبلاگای رایگان هم می تونین عضو شید و در اونا برابر با استانداردها شرو ع به ساخت لینک کنین.

بهترین سایتا واسه بک لینک

همونطور که در بالا گفته شد بهترین سایتا واسه بک لینک میشه به شبکه های اجتماعی ، وبلاگها ، سایتای دانشگاهی ، فروما و اتاقای گفت و گو و… اشاره کرد. این موارد همیشه بهترین سایتا واسه بک لینک هستن. یکی از مزیتای این وب سایتا اینه که شما می تونین ساخت بک لینک رایگان انجام بدین.

نحوه ساخت بک لینک

ساخت بک لینک  باید یک روند طبیعی داشته باشه و تعداد ساخت بک لینک  در روزها و ماه ها باید متعادل باشه. مثلا نباید در یک روز کاری تعداد 80 بک لینک و در روزهای دیگه ماکزیمم ده بک لینک بسازید در حالت متوسط تعداد لینکای ساخته شده واسه سایت در طول زمان باید یکنواخت باشه و اگه هم سعی در افزایش ساخت بک لینک دارین باید با یک شیب ملایم حرکت کنین. یکی از مهم ترین پارامترها در نحوه ساخت بک لینک دقت به دائمی بودن لینکه و لینکای موقت که به شکل ریپورتاژهای ماهانه فروخته می شه ارزشی نداره تازه ضرر هم داره.

در ساخت بک لینک هر چه تعداد بک لینکا بیشتر باشه کار واسه رقابت رتبه اولی سایتا آسون تره این به این معنی نیس که تعداد بک لینک خیلی مهم تر از کیفیت آنهاه اگه بک لینک با کیفیت داشته باشین خیلی آسون رشد می کنین در غیر اینصورت با دست خودتون سایت خود رو نابود کردین . فرآیند ساخت بک لینک رو زیر نظر یک متخصص سئو انجام بدین چون اگه از روشای اشتباه و غلط استفاده کنین سایت شما به وسیله گوگل پنالتی شده که خروج از ان هم خیلی زمانبر و خطرناکه.
واسه ساخت بک لینک با کیفیت موارد زیر رو دنبال کنین :
* لینکای خود رو در سایتایی با فعالین شبیه قرار بدید
* واسه ساخت لینکا همیشه از یک کلمه خاص فت و فراوون استفاده نکنین چون اگه میزان استفاده شده از اون کلمه زیاد باشه گوگل از اون کلمه واسه سایت شما بیخیال میشه.
* در قرار دادن لینکای فالو به سایت دیگه و حتی برعکس توجه داشته باشین.
* در لینکای خود زیادی از کلمات کلیدی استفاده نکنین
* لینک دادن مقالات درون یک سایت کار بسایر ارزشمندیه ولی در انجام این کار زیاده روی نکنین.
* سعی در خرید لینکای غیر طبیعی نداشته باشین مثلا بارها شده که دیده ایم افرادی عباراتی رو مثل 2000 بک لینک رایگان و یا 1000 بک لینک رایگان رو در گوگل سرچ کرده ان
* تبادل لینک به یک روش منسوخ تبدیل شده واسه ساخت لینک سعی کنین از قوانین ظلم استفاده کنین. مثلا سایت A به سايت B لینک داده حال اگه سایت B به C و C به A لینک داده باشه خیلی ارزش بیشتری نسبت به تبادلای دوطرفه داره.