بک لینک فالو رایگان ترکیبی از سایتهای gov و edu

همه ما می دونیم که در کنار بهینه سازی و استاندارد سازی سایت به لینکهای خارجی هم نیازمندیم تا به رتبه های آماری بالا برسیم و برتر از رقبا ظاهر شیم. در رسیدن وب بر اون شدیم که با ارائه بک لینک فالو رایگان به کاربران تا حدودی نیاز اونا رو برطرف کنیم. لینک سازی هنوز یکی از فاکتورهای افزایش رتبه بندی سایته. بعد از الگوریتم جدید,گوگل اعلام کرد گرفتن لینک از سایتهای EDU و GOV براش خیلی اهمیت داره .چرا؟
چون که این سایتها ارائه اطلاعات و به اشتراک گذاری بالا یی دارن و خیلی آسون نمیشه از این نوع سایتها لینکی دریافت کرد.

گرفتن لینک از سایتهای EDU و GOV باعث افزایش رتبه سایت در گوگل و گرفتن رنک خوب واسه سایته.

 

.gov چیه ؟

دامنه .GOV جهت سازمانها و ارگانهای دولتی استفاده میشه. ثبت این دامنه فقط واسه سازمانها و ارگانها ی دولتی ممکن هستش.
gov : مخفف کلمه Government به معنی دولت یا دولتی هست که واسه سایتای دولتی کشورا استفاده میشه .

دامنه .EDU چیه ؟

دامنه EDU. مخصوص سایتهای آموزشیه . همونطور که روشنه نام این نوع بخش از کلمه educational به معنی آموزشی گرفته شده.

همونجوریکه می دونین لینکای فالو تاییدی بر محتوای سایته و موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای به این لینکا می دن. لینکای فالو (dofollow) به لینکایی کفته می شه که خزندهای موتورای جستجو هنگام برخورد به اونا , ان لینک رو دنبال می کنن . قرار دادن این نوع لینکا در سایت به معنای تایید مطالب سایت مورد نظره.

کد لینک فالو

واسه فالو کردن لینکا کافیه کد “rel=”dofollow رو در لینکایی که به خارج سایت (بک لینک) لینک می دن و یا در لینکای داخلی سایت خود قرار بدید.به طور مثال :

www.hamimohajer.com” rel=”nofollow”> مشاوره برندگان لاتاری

لینکای داخلی سایت

وقتی در داخل سایت به بقیه مطالب سایت خود لینک می دید, حتما از لینکا فالو استفاده کنین تا به رباتای موتورهای جستجو بگید که این صفحات مورد تایید شماست و باید به وسیله خزندهای موتورهای جستجو دنبال شه.این کار باعث افزایش اعتبار صفحات سایت شده و رنک صفحات رو بالا می بره.

اثر لینکای فالو در سئو سایت

تاثیرگذاری لینکای فالو در سئو سایت بر کسی پنهون نیس.وقتی شما یک لینک فالو رو در سایتی قرار بدید, اعتبار و اتوریتی سایت مورد توجه به سایت شما منتقل می شه.استفاده از لینکای داخلی از نوع فالو و بک لینک های فالو می تونه تاثیرگذاری بالایی در سئو سایت شما داشته باشه و ترافیک خوبی به طرف سایت شما هدایت کنه.