رپورتاژ آگهی چیه ؟ خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی چیه ؟ خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ چیه ؟ رپورتاژ آگهی چیه ؟

رپورتاژ آگهی چیه و چرا سئو کارا رپورتاژ رو به عنوان موثر ترین تکنیک واسه بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل معرفی میکنند ؟

رپورتاژ آگهی معرفی خدمات و اجناس شما یا معرفی ویژگیای سایت شماست که به شکل خبر در سایتای خبری پربازدید منتشر میشه.

ضمنا رپورتاژ آگهی می تونه بصورت مصاحبه با مدیران مجموعه تهیه شه و مدیر روابط عمومی شرکت شما هرآنچه که واسه آگاهی رسانی خبری لازمه به خبرنگاران بگه تا در خبرگزاریا منتشر شه.

رپورتاژ آگهی می تونه ضمنا به شکل گزارشی از همایشا ، نمایشگاه و رویدادای مجموعه شما باشه .

این مطلب را هم بخوانید :  بک لینک سنتر | خرید بک لینک | فروش بک لینک

این روش تبلیغات در ایران با عنوان رپرتاژ و رپورتاژ خبری هم شناخته میشه و در اروپا و امریکا با نام Digital Pr شناخته میشه .

 

خرید رپورتاژ آگهی

ویرلن بهترین انتخاب واسه خرید رپورتاژ آگهی در خبرگزاریای پربازدید

رپورتاژ

  • شرکت ویرلن بیشتر از ۲۰۰۰ رپورتاژ در سایتای خبری پربازدید منتشر کرده
  • شک نداشته باشین قیمت رپورتاژ خبرگزاریا در شرکت ویرلن پایین تر از تعرفه رپورتاژ خود خبرگزاری هاس که بدلیل همکاری ویرلن با تعداد بالا با این سایت هاست
  • تولید محتوای رپورتاژ آگهی در ویرلن رایگان است
  • هماهنگی مستقیم واسه پخش رپورتاژ در چندین سایت خبری خیلی پیچیده و زمانبره و همراه با هزینه های بالاتری هم هست ، درصورتی که با انتخاب ویرلن فقط لازمه با این شرکت واسه پخش اخبار هماهنگ کنین تا سریع و سادگی رپورتاژ هر سایت در تاریخ مورد نظرتون با هرینه مناسب تری منتشر شه
  • ویرلن مجری پخش رپورتاژ در تموم خبرگزاریای معتبر و ۱۰۰ سایت خبری پربازدید ایرانه
  • ویرلن ۷ سال سابقه اجرای تبلیغات اینترنتی ، سئو سایت و رپورتاژ اگهی واسه برندهای برتر رو داره

 

نکته قابل توجه اینه که کلا قیمت رپورتاژ آگهی نسبت به بقیه روشای تبلیغات اینترنتی مثل تبلیغات بنری و تبلیغات کلیکی پایین تره در صورتی که رپرتاژ بازخورد بهتری داره ( بدلیل اثر بالایی که بروی رتبه سایت در گوگل داره ) . پس رپرتاژ آگهی یا همون رپورتاژ خبری خیلی به صرفه تر از بقیه روشای تبلیغاتی و سئو است .

اثر رپورتاژ آگهی در سئو و بهینه سازی سایت

می دونید که لینکا اثر خیلی در رتبه بندی نتایج گوگل دارن. اگه این لینکا بصورت درست با رابطه موضوعی ، چگالی و روند مناسب ایجاد شن اثر خیلی خوبی روی سئو سایت خواهند گذاشت. علاوه بر موضوع اشاره شده رپورتاژ آگهیا اگه بصورت درست و بر اساس اصول بازاریابی محتوایی تولید شده باشن اثر خیلی مناسبی در افزایش کاربران خواهند گذاشت.

اثر رپورتاژ آگهی در جذب مشتری

با توجه به اینکه معمولا ریپورتاژ در سایتای با بازدید و قدرت بالا قرار داده می شه قاعدتا میشه بصورت ویژه ای روی جذب مشتری از این راه حساب کرد. علاوه بر این جذب مشتری از این راه باعث بازگشت سرمایه هم می شه.

مراقب کار و کاسبی خود باشین

توجه داشته باشین که نوشتن ریپورتاژ نیاز به تخصص در بخش تولید محتوا و ضمنا بازاریابی محتوا داره. اگه محتوای مناسب و برابر با کار و کاسبی شما در ریپورتاژ وجود نداشته باشه می تونه ضربه بزرگی به برندینگ وارد کنه.