نکات طلایی در طراحی سایت واسه موفقیت در سئو :

  1. ساختار سایت شما از نظر استانداردهای سئو درست طراحی شده باشه.
  2. نمایش مخصوص موبایل و تبلت خیلی مهمه.
  3. سایت شما در یک هاستینگ بی مشکل میزبانی شه.
  4. واسه ماندن هرچه بیشتر کاربران در سایت و مراجعه مجددشون برنامه داشته باشین.

ضمنا از تولید تا بازاریابی محتوا نکات طلایی هست که می تونه موفقیت در سئو سایت رو تضمین کنه تا هر روز به رتبه اول گوگل با کلمات کلیدی نزدیک شید .

نکات طلایی در تولید و بازاریابی محتوا واسه موفقیت در سئو :

  1. یک بخش مقالات یا بلاگ واسه سایت راه اندازی کنین.
  2. تجربیات خود در صنعتی که فعالیت می کنین رو بصورت مقالات آموزشی در اون وارد کنین.
  3. در متن مقاله بصورت متعادل از کلمات کلیدی در ارتباط استفاده کنین.
  4. مقالات آموزشی و مطالب مفید در مورد فعالیت خود رو از سایت‌های معتبر خارجی پیدا کنین و پس از ترجمه در سایت منتشر کنین.
  5. مقالات تولید و ترجمه شده سایت خودتون رو بصورت رپورتاژ آگهی در خبرگزاری‌های معتبر ( با اتوریتی بالای گوگل ) منتشر کنین.
  6. در متن رپورتاژ آگهی دو کلمه کلیدی مهم رو به سایت خود لینک کنین ؛ یکی به صفحه اول و یکی به صفحات داخلی در ارتباط.

همونطور که می دونین تک تک نکات بالا واسه موفقیت در سئو خیلی مهمه و ایجاد رابطه درست بین اونا رمز پیروزیه .

کلیک کنین تا بیشتر بدونین : رپورتاژ آگهی چیه ؟

توجه داشته باشین که علاوه بر اجرا درست موارد بالا نکاتی خیلی هست که واسه موفقیت در بهینه سازی سایت و سئو لازمه از انجام اونا خودداری کنین که در مقاله دیگری بصورت کامل به این موارد اشاره می کنیم .

سئو سایت یا همون بهینه سازی موتور جستجو گوگل امروز جزو موارد اساسی مورد توجه تموم مدیران شرکت‌های بزرگ و کوچیک درتمام دنیاست و برنامه ریزی SEO درهمه کسب و کارا یک راه حل خیلی مناسب واسه جذب مشتریه .

درواقع قرارگرفتن بین رتبه اول تا سوم نتایج گوگل با کلمات کلیدی بهترین روش بازاریابی آنلاینه و از تموم روش‌های تبلیغات اینترنتی مفید تره.

اما سئو سایت بصورتی که پایدار در رتبه اول تا سوم گوگل قرار بگیره کار کوچیکی نیس و نیاز به صبر و برنامه‌ریزی منظم داره ، الخصوص واسه کلماتی که رقبات واسه رتبه اول گوگل بالاست و شرکتای زیادی با بهینه سازی سایت خود بدنبال رسیدن به اون هستن .

حالا همه مدیران میدونن که حتما باید واسه سئو سرمایه گذاری کنن تا بازخورد خوب اون به موفقیت شرکت کمک کنه ، اما سوال اینجاست که مراحل بهینه سازی سایت بهتره در داخل شرکت انجام شه یا به شرکت‌ سئو سپرده شه ؟

در این مقاله به ویژگیای هر دومورد می‌پردازیم ؛ با ویرلن همراه باشین :

سئو سایت واسه گوگل به وسیله سئوکار حرفه ای در داخل شرکت :

رقابت اول : پیدا کردن سئو کار حرفه‌ای و پایبند.

هزینه : یک متخصص سئو که دست از دریافت پروژه‌های مختلف بکشه و فقط زمانش رو بروی سایت شما بزاره و نتیجه کار هم خوب باشه شک نداشته باشین حقوق بالایی می خواد.

مدت زمان : از زمان طراحی سایت باید متخصص بهینه سازی سایت همراه شما باشه و بطور همیشگی و منظم تا زمانی که سایت شما فعاله و رتبه گوگل واسه شما اهمیت داره به کار خود ادامه بده تا پس از رسیدن به رتبه اول گوگل در کلمات کلیدی ، واسه حفظ اون سعی کنه.

بک لینک : واسه دریافت لینک فالو از سایت‌های معتبر در گوگل ، پخش رپورتاژ آگهی باید بصورت منظم انجام شه تا همیشه سایت شما از رقبا بالاتر باشه.

تولید محتوا : یکی از مهمترین نکاتی که در کلاس‌های آموزش سئو در تموم دنیا روی اون تأکید میشه اینه که اصلا مطالب از سایتای دیگه کپی نشه و همه اطلاعات و مطالبی که در سایت منتشر میشه دسته اول باشه .( گوگل : سایت‌هایی مهم هستن که چیزی به وب اضافه کنن که مفید و خواندنی باشه)

بروز رسانی منظم : سایت باید در تموم طول سال ، ماه و روز بروزرسانی شه .

 

سئو سایت واسه گوگل به وسیله شرکت‌های ارائه دهنده خدمات سئو :

رقابت اول : پیدا کردن شرکت ارائه دهنده خدمات سئو که معتبر باشه.

هزینه : با توجه به شرایط سایت شما و کلمات کلیدی مورد نظر متغیره.

مدت زمان : واسه اینکه خیالتون آسون باشه و پس از یه مدت رتبه سایت شما پایین نیاد باید قرار ۵ ساله بسته شه و هر پنج سال تمدید شه .

تولید محتوا : شرکتی پیدا کنین که هم در امور تبلیغات اینترنتی و هم خدمات سئو فعال باشه ، محتوایی واسه سایت شما تهیه کنه که با هم از نظر تبلیغات و رتبه گوگل مناسب باشه. ضمنا باید در مورد کانتنت مارکتینگ هم حرفه‌ای باشه و بتونه اخبار سایت شما رو بصورت رپورتاژ آگهی در خبرگزاری‌ها و سایت‌های معتبر منتشر کنه تا بازاریابی محتوا و دریافت لینک رو در یک کمپین واسه شما براورده کنه و موفقیت شما قطعی شه .

بروز رسانی منظم : در قرارداد خود مشخص کنین که وظیفه بروز رسانی سایت بر عهده کیست . اگه قرار باشه شرکت سئوکار بروز رسانی رو بکنه لازمه اطلاعات ابتدایی رو به شکل منظم تامین کنین .