بهینه سازی سایت و خدمات سئو (Search Engine Optimization & SEO Services)

بهینه سازی سایت  طبق آخرین تکنیکای جهانی خدمات سئو در شرکت طراحی سایت پارسیان مهر انجام می شه. در فرآیند طراحی سایت شما، بهینه سازی سایت از اصلی ترین کارهای تیم تخصصی و فنی پارسیان مهره.

بهینه سازی سایت چیه (What is SEO )Search Engine Optimization

راحت ترین تعریف واسه بهینه سازی سایت: قرار دادن سایت شما روبروی دید بازدید کنندگان مورد نظرتون که همون تبلیغات هدفمنده. (Targeted Advertising)

بهینه سازی سایت یا خدمات سئو شامل تکنیکا و اعمالیه که رتبه بندی سایت رو بر مبنای کلمات کلیدی خاص در موتورهای جستجو بهتر کنه. هنگامی که کاربران در موتورهای جستجو به دنبال مطالب خاصی به جستجو مشغولند، واسه یافتن مطالب مورد نظر خود با درج کلمه یا کلمات در ارتباط (Keywords) با اون موضوع در موتورهای جستجو شروع به جستجو می کنه. موتورهای جستجو صفحات وبی رو که در اونا از کلمه یا کلمات در ارتباط (کلمات کلیدی) استفاده شده لیست می کنن. بالاترین رتبه بر مبنای هر کلمه یا کلمات کلیدی بر مبنای قوائد و دستورالعملهای هر موتور جستجو طبقه بندی شده و به کاربران ارائه می دن. به دلیل محبوبیت و امکانات جور واجور موتور جستجوی گوگل (Google Search Engine)، آمار نشون میده که 65% از جستجوهای کاربران در این موتور انجام می شه و پس رتبه بندی در این موتور جستجو خیلی دارای اهمیته. گوگل قوانین و دستورالعملهای رتبه بندی وب سایتا رو بصورت کلی اعلام می کنه تا صاحبان وب سایتا با رعایت اونا به ارتقاء صفحات وب خود بدن.

بتنوع و تغییر بعضی از این دستورالعملا در فاصله ها زمانی مشخص و نامشخص به وسیله گوگله که باید رتبه بندی وب سایتا رو چیزی نسبی و متغییر دونست. از مهمترین این دستورالعملا میشه به سه مورد مهم و اساسی که گوگل به اون همیشه تاکید داره اشاره کرد که شامل:

 1. محتوا و طراحی سایت (متن، عکسا و نمایشهای ویدیویی-تصویری سایت) (Content & Design)
 2. مسائل فنی سایت (Technical)
 3. مسائل مربوط به کیفیت سایت (Quality)

رعایت دستورالعملا و قوائد کلی گوگل و ضمنا تجربه عملی سالها فعالیت دائمی در ارتقاء و بهبود جایگاه وب سایتای متعدده که شرکت پارسیان مهر به یکی از پیشروترین و معتبرترین شرکتهای ارائه کننده خدمات بهینه سازی سایت ایران تبدیل گشته. واسه ارتقاء صفحات سایت خود بر مبنای کلمات کلیدی مورد استفاده در صنعت و زمینه کاری مخصوص خود با مشاوران شرکت پارسیان مهر تماس حاصل کنین.

 

امتیازات بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت الان یک عمل علمی و مهندسی حساب می شه. بر همین پایه پارسیان مهر با استفاده از آخرین تکنیکای بهینه سازی سایت شما رو در صفحات راحت موتورهای جستجو قرار میده. قبل از هر چیز باید بدونیم که فرآیند طراحی سایت زمانی موفقه که جذب بیینده کنه. سایت بی بیینده مثل کاتالوگ و کارت ویزیتیه که چاپ شده ولی به دست مخاطبان نرسیده و یا در کشوی میز شما باقی می مونه. جدای از کیفیت طراحی سایت و ضمنا فناوریای مورد استفاده در اون، بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخورداره. حتماً یک سایت قشنگ و پر محتوا تضمینی واسه بازدید اون به وسیله مشتریان شما نمی باشه، پس باید سایت شما رو روبروی دید بازدیدکنندگان قرار داد تا موفقیت کامل اون سایت انجام بشه.

امتیازات بهینه سازی سایت و بهبود جایگاه سایت چیه (ارتقاء رتبه بندی سایت چیه?)

الان حدود 85% از بازدیدکنندگان در وب از راه موتورهای جستجوگر (Search Engine) به وب سایتا راه پیدا می کنن. طبق همین آمار حدود 65% بازدیدکنندگان جذب وب سایتایی می شن که در صفحه اول نتایج موتور جستجو و فیمابین رتبه 1 الی 3 قرار دارن . مهمترین امتیازات بهینه سازی سایت شامل موارد زیر می شه:

 • افزایش بینندگان و مراجعه کنندگانی که با استفاده از کلمات کلیدی مربوط به زمینه کاری شما در حال جستجو در موتورهای جستجو هستن. (تبلیغات هدفمند)
 • افزایش آمار بینندگان و بالا رفتن آمار ترافیک سایت شما که نتیجه اون افزایش آگاهی و آگاهی از اجناس و خدمات شماست و مستقیما” به فروش بیشتر میرسه.
 • کسب اعتبار و محبوبیت بیشتر واسه شرکت شما
 • برتری جایگاه شما نسبت به رقبای تجاری خود
 • تبلیغات همیشگی، هدفمند، پایدار و خیلی کم هزینه در مقایسه با روشهای دیگه تبلیغاتی واسه اجناس و خدمات خود در سطح ملی و جهانی

ازتون خواسته می شه رفتار خود رو در این مورد آزمایش کنین. اگه به دنبال کالا و یا خدمتی خاص باشین و شخص یا سازمون ارائه کننده ی این خدمات رو از قبل نشناسید، معمولاً از چه راه هایی اجناس و خدمات مورد نظر خود رو پیدا می کنین؟ شک نداشته باشینً یکی از راه های رایج، استفاده از موتورهای جستجوگر، به ویژه گوگل هستش.

مثل بقیه امور مربوط به طراحی سایت،خدمات بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجوگر خدمات سئو (Search Engine Optimization) هم ً تخصصی و زمان بره. واسه کسب رتبه های بالا در مورد یک کلمه خاص بعضی وقتا 3 الی 6 ماه به وقت نیاز هست.

بهینه سازی سایت

هنر بهینه سازی سایت (SEO) فرایندیست که در جهت افزایش بینندگان سایت یا بالا بردن ترافیک اون قدم بر می داره تا امتیاز (Ranking) سایت رو در موتورای جستجوگر بالا ببره. استفاده از روش SEO به ما این اطمینان رو میده که سایت در موتورای جستجو در دسترس بوده و شانس پیدا کردن اون از راه این موتورها بالاتر میره.
با توجه به اینکه الان Google رهبر موتورای جستجو حساب می شه بیشتر از 90% از کاربران وب جواب خود رو در Google جستجو می کنن. زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال موضوعی خاص می گردین حتما متوجه این مطلب شدین که بعضی از سایتا دارای رتبه های بالاتری هستن ودر صفحات ابتدایی موتورای جستجوگر نگاه می شن ، با توجه به اینکه تعداد زیادی از کاربران وب صفحات ابتدایی Google رو واسه جواب خود بررسی می کنن به اهمیت SEO (بهینه سازی موتور جستجو) واسه سایت خود میفهمین.
شما از این راه می تونین سایت خود رو در صفحات اول نتایج جستجو قرار بدید. هدف از داشتن یک سایت خوب و کامل استفاده مفید از سایت ، بهروری پولی و ضمنا معرفی خود به دنیای اینترنته پس SEO می تونه کمک مهم ای به سریعتر پیدا شدن سایت در موتورای جستجو و تامین نظر دارندگان سایت داشته باشه.

pic2seo

چرا به بهینه سازی سایت و سئو سایت نیاز دارین

 • معرفی سایت به دنیای اینترنت
 • نشاندهنده اعتبار فعالیت و حرفه شما
 • موثرترین تبلیغات مجازی
 • بالارفتن بازدیدکنندگان و افزایش فروش و خدمات سایت
 • سرمایه گذاری واسه تبلیغات همیشگی

بعضی از نتایج سئوی سایت

 • افزایش رتبه سایت در گوگل

 • افزایش رتبه سایت در الکسا

 • افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو

 • افزایش بازدید سایت

 • افزایش رتبه سایت

بررسی سایت چیه و چه کاربردی واسه سئو داره؟

در صورتی که سایت شما رتبه خوبی در گوگل و بقیه موتورهای جستجو نداره می تونین از خدمات بررسی سایت ما استفاده کنین تا نقاط ضعف و قدرت سایت خود رو شناسایی کنین. ضمنا می تونین از سایتای بهینه سازی تولید شده به وسیله شرکت ما استفاده کنین. با استفاده از سرویس بررسی سایت، نقاط ضعف و قوت سایت شما مشخص شده و طبق این نکات می تونین میزان تبدیل سایت خود رو افزایش بدید. کارشناسان ما علاوه بر اینکه سایت شما رو از نظر بهینه سازی سایت (سئو) بررسی می کنن، نکاتی رو که در مورد افزایش میزان تبدیل (بازدیدکننده به مشتری) وجود دارن درآورده کرده و پیشنهادات مفیدی در جهت بهبود چیدمان، گرافیک، سئو، امنیت و محتوای سایت به شما ارائه می کنن.

بررسی سایتای مشتریان از نظر سئو، یکی از کارهای خیلی مهم در فرآیند خدمات سئو وب 24ه که به برنامه ریزی پروژه کمک می کنه. مهمترین سوالاتی که در بررسی سایت باید به اونا جواب داد عبارتند از:

 • مشتریان هدف و مخاطب کار و کاسبی مورد نظر در گوگل به دنبال چه کلماتی جستجو می کنن؟
 • رقبای ما از چه روشایی واسه جذب مشتری استفاده می کنن
 • چه امکاناتی رو میتونیم به سایت خود اضافه کنیم که از راه اونا بتونیم میزان تبدیل بالاتری بسازیم؟
 • چطوری میتونیم رابطه مناسبی بین محتوای سایت از نظر طبقه بندی بسازیم؟
 • سایت ما رفتار مناسبی روبروی مخاطب از خود نشون میده؟

کارشناسان وب 24 در تموم طول پروژه با بررسی موارد بالا و خیلی از آیتمای دیگه، راه حل مناسب جهت افزایش ترافیک سایت و تبدیل این ترافیک به مشتری رو واسه شما ایجاد می کنن. بررسی سایت یکی از فرآیندهای مهم سئو در مجموعه وب 24ه.

پیشرفت سایت در گوگل

یکی دیگه از خدمات ارائه شده به وسیله ما پیشرفت سایت در گوگله که سایت شما رو به ازا عبارت مورد نظر در صفحه اول گوگل میاریم. البته این کار لازمه داشتن یک سایت بهینه سازی شده از طرف شماست و در اولین مرحله باید سایت شما به وسیله کارشناسان ما مورد بازبینی بگیره. در صورتی که سایت شما مشکلی از این جهت نداشته باشه، به شکل تضمینی شما رو به صفحه اول گوگل میاریم. واسه کسب اطلاعات بیشتر به پیشرفت سایت در گوگل مراجعه کنین. روشای پیشرفت رتبه سایت در گوگل طبق ترکیبی از سئو داخلی سایت که به موارد فنی و محتوایی مربوط می شه و ضمنا موارد سئو خارجی که به عواملی مثل برندسازی و لینک برمی شه بستگی داره.

تکنیکای سئو و خدمات سئو

لازم به توضیحه که رصد کردن اتفاقاتی که در گوگل می افتد و بررسی و بررسی رقبا از اهمیت خیلی بالایی برخورداره، به ویژه پس از سال 2017 نتایج گوگل به شکل لحظه ای و لحظه ای تغییر می کنن و اضافه شدن الگوریتم پنگوئن گوگل به هسته باعث شده که اهمیت این موضوع چندین برابر شه. به خاطر این ما در مجموعه وب 24 با آشنایی از تکنیکای سئو و خدمات سئو با تولید اپلیکیشن موبایل جت سئو سعی کردیم که در این مورد کمک خیلی مناسبی به وب مسترها و علاقمندان به سئو در این مورد بکنیم. اپلیکیشن موبایل جت سئو، امکان رصد کردن رتبه کلمات کلیدی سایت شما و رقبایی که دارین رو به همراه امکاناتی مثل بررسی سایت، نمایش رتبه الکسا، نمایش کد Html و اطلاعات مالک دامنه و… در اختیار علاقمندان قرار میده.

واسه دانلود اپلیکیشن جت سئو در کافه بازار اینجا کلیک کنین.

آموزش سئو

سئو یک کار دراز مدته به خاطر این که الگوریتمای گوگل در طول زمان تغییر می کنن و ضمنا قدرت رقبای شما هم متغیره. واسه همین واسه اینکه نتیجه مناسب از سئو سایتتون بگیرین باید در طول زمان و به شکل همیشگی روی سئو سایت شما کار شه. تموم افرادی که در سایت فعال هستن از برنامه نویس سایت گرفته تا فردی که محتوای سایت رو تولید می کنه باید آشنایی کافی با اصول ابتدایی سئو داشته باشن بخاطر این دانستن مفاهیم سئو جز چیزای مهم هر وب سایتیه.

واسه مطالعه مقالات آموزشی منتشر شده به وسیله ما می تونین به صفحه آموزش سئو در وب 24 مراجعه کنین.

ضمنا منابع غنی خیلی خوبی در فارسی واسه یادگیری سئو هست که اینجا به بعضی از اونا اشاره می کنیم:

 • سایت سئو 24
 • رضا شیرازی : آموزش سئو و بهینه سازی سایت
 • اپلیکیشن اندروید آموزش سئو
 • آموزش بازاریابی اینترنتی به زبون راحت

ضمنا منابع انگلیسی خیلی مناسبی در جهت یادگیری سئو وجود دارن که بعضی از معتبر ترین اونا سایتای Moz.com و searchenginejournal.com هستن. علاوه بر اینکه ما در مجموعه وب 24 جدیدترین آزمایشا و آموزشای مربوط به سئو رو در کانال تلگرام سئو 24 منتشر می کنیم که از راه لینک t.me/seo24 قابل دسترسه.

امتیازات سئو

بیشتر از 80% بازدید اینترنت از راه موتورهای جستجو تقسیم می شه، همین موضوع کافیه تا توجه تموم مدیران سایت در دنیا رو واسه کسب درصدی از این بازدید به خود جلب کنه. اما مهمترین امتیاز سئو seoیا بهینه سازی سایت هدایت بازدیدکننده هدفمند به سایته. با استفاده از تکنیکهای سئو شما می تونین افرادی رو که به دنبال خرید اجناس سایت شما هستن به طرف سایت خود هدایت کنین و درصد زیادی از این افراد رو به مشتری تبدیل کنین و از سایت خود کسب درآمد داشته باشین. هیچ روش بازاریابی اینترنتی دیگری تا این اندازه بازگشت سرمایه گذاری نداره. نکته قابل توجه در سئو اینجاست که شما بی پرداخت هزینه های بالا می تونین اینجور کاری رو انجام بدین و سرمایه گذاری که در مورد سئو سایت خود انجام می دید، بازگشت سرمایه زیادی نسبت به بقیه روشای بازاریابی اینترنتی و سنتی داره، پس اگه به دنبال پیشرفت کار و کاسبی خود هستین، اولین کاری که باید انجام بدین، سرمایه گذاری در مورد سئو سایت خوده. هنری فورد در مورد اهمیت تبلیغات می گه : توقف تبلیغات واسه صرفه جویی در هزینه ها مثل متوقف کردن ساعت واسه صرفه جویی در وقته.

مراحل کاری و فرآینده سئو به وسیله وب 24

واسه سفارش خدمات سئو و ضمنا کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می تونین همین حالا از راه پر نمودن فرم زیر با ما تماس حاصل فرمایید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل کنین تا مشاوره لازم در جهت ارائه خدمات سئو به شما ارائه شه. در نظر داشته باشین که روش کاری سئو ارائه شده در وب 24 برابر با استانداردهای گوگل و طبق روشای سئو سفید بنا شده و قراردادهای بهینه سازی سایت در وب24 به شکل سالیانه منعقد می شه، ما در وب24 با توجه به منابع سایت شما و وضعیتی که در مقایسه با رقبا دارین، واسه شما راه حل مشخص میکنیم و بر همین پایه شما رو به اهداف مناسب خواهیم رساند.