خرید بک لینک و شرایط اون

وقتی که خرید بک لینک همیشه ما در مورد SEO صحبت می کنین، ما اون رو به در سایت و خاموش SEO سایت تقسیم می شن. فعال سایت SEO به طور کلی شامل لینک دهنده و سیگنالای اجتماعیه. به ویژه، واسه افزایش رتبه خود رو در SERP شما نیاز به لینکای با کیفیت از سایتای دیگه قدرت. همه ما می دونیم اهمیت ترافیک موتور جستجو و گرفتن لینک دهنده با کیفیت بالا رو به وبلاگ خود یکی از بهترین راه هایی واسه بهبود وبلاگ خود رو رتبه بندی و دریافت ترافیک موتور جستجو بهتر و نتایج، این پست رو ۱۰۱ راه که به وسیله اون شما می تونین دریافت کنین لینک دهنده با کیفیت به وبلاگ شما.

لینک دهنده کیفیت واسه وبلاگ
هر چند قبل ازمون پیش حرکت می کنه، اینجا چیزایی که شما نیاز به نگه داشتن در ذهنه. در سال ۲۰۱۲، گوگل راه اندازی شد پنگوئن به روز رسانی، که هدف رو به از سایت با استفاده از راه های اسپم سون بک لینک و یا پرداخت واسه ساخت لینک خلاص شید. ضمنا، از خیلی جهات که من در مقاله اشاره شده راه های خوب واسه خرید بک لینک لینک دهنده کیفیت نیس، پس من به این روش خط خورده و شما می تونین اونا رو ندیده گرفت.
ضمنا، هنگامی که شما در حال ایجاد لینک دهنده، شما نیاز به حفظ کیفیت از لینکا و لنگر تنوع متن تو ذهن شما. ضمنا، به جای ایجاد خیلی از لینک دهنده به صفحه اصلی خود تنها، شروع به کار روی لینک به صفحات داخلی ساختمون. شما می تونین شروع به کار روی صفحات منابع مثل “راهنمای وردپرس” و ساخت لینک به اونا. اینطوری، شما ضمنا خرید بک لینک می تونین یک یا دو کلمه کلمات کلیدی خیلی آسون هدف قرار دهند.

ترفندای مهم در خرید بک لینک

قبل از، من با ۱۰۱ لیست من شروع، اینجا بعضی از روشای پیوند ساختمونه که شما باید چشم پوشیه:
خودداری از سایت لینک گسترده ای از بالا و پایین صفحه (تم وردپرس و یا پلاگین)
خودداری از خرید دقیق لینک لنگر متن (نگه داشتن یک نسبت ۴۰٪ -۲۰٪ -۲۰٪ -۱۰٪ -۱۰٪ واسه تنوع لنگر متن)
خودداری از خرید لینک فله از سایتایی مثل Fiverr
هنوز واسه شبکه های لینک (ساخت رتبه یکی از این شبکه لینک خصوصی، که جریمه کردم) انتخاب کردن نیس
خودداری از لینک لینک
مقاله لینک دایرکتوری دیگه که موثر نیس

پس، این چیزیه که شما باید به خاطر داشته باشین زمانی که با کمپین کیفیت ساختمونای backlink شروع می شه. از همه روشای موجود، ارسال مهمان بهترین راه واسه گرفتن لینک با کیفیت و بیشتر از بیشتر، اون رو به شما کمک خواهد به درایو ترافیک به صفحه وب خوده.
هوشمند وبلاگ راهنمای ساخت لینکا با کیفیت به سایت خود قرار بدید:
ترفند خیلی پیشنهاد می شه:
شکسته ساخت لینک:
این روش به شما کمک خواهد واسه گرفتن لینک دهنده سریع از صفحات با کیفیت بالا. روش لینک ساختمون شکستهه واسه پیدا کردن لینکای شکسته در یک سایت (مربوط به طاقچه خود رو) و ایمیل مالک محتوا و آگاهی اونا در مورد لینک شکسته. همراه با اون، به اونا لینکای شبیه از سایت خود رو (محتوای شبیه که شما الان به ایجاد یک) رو، و از اونا بخواهید پس از خود رو به روز رسانی.پ

نکاتی مهم در خرید بک لینک

۱٫ ارسال پست مهمان به دیگه وبلاگا (فهرست وبلاگا به پست مهمان)
۲٫ اعلام نظر در مورد پیروی وبلاگا و مطمئن شید که این وبلاگ مربوط به وبلاگ خوده. اونا ممکنه حمل می کنه بیشتر از حد خیلی از ارزشای لینک، اما هنوزم واسه کلی لینک مشخصات وبلاگ خود رو مفید هستش.
۳٫ شروع موضوع مربوط به اون در انجمن و لینک رو به پستای وبلاگ
۴٫ لینک به وبلاگ شما در انجمن خود رو امضا (فقط انجمن با کیفیت بالا)
۵٫ نشونه گذاری اجتماعی هم به عنوان لینک دهنده در نظر گرفته و شما باید شبکه های زیر رو هدف قرار: گوگل پلاس، توییتر، فیس بوک، پینترست به نام چند.
۶٫ استفاده از تختهای بحث با لینک دادن به وبلاگ خود رو در موضوعات. اورجینال یکی از این هیئت مدیره بحث HQه.
۷٫ استفاده از وبنوشتها جوامع با ارسال شما پستای وبلاگ به اونا، بعضی از مکانای بزرگ واسه شروع وبلاگ رفت و امد، بین المللی به درون
۸٫ سوال مربوط به وبلاگ خود رو در سایتای جواب مثل یاهو و لینک به وبلاگ خود رو در سوالات خود رو
۹٫ جواب به سوالات در یاهو و دلیل وبلاگ رو به عنوان منبع
۱۰٫ اینترلینک به وبلاگ خود و پستای دیگه رو در وبلاگ خود موقع نوشتن در وبلاگ خود.
۱۱٫ تبادل لینک با دیگه وبلاگ نویسان رو در طاقچه. اطمینان حاصل کنین که به شکل هرم لینک و طبیعی نگه دارین.

بهترین روش لینک بیلدینگ و خرید بک لینک واسه سئو

ممکنه شمام با این نظر که خرید بک لینک بهترین روش واسه افزایش بازدید سایت و ارتقاء در گوگله موافق باشین؟ البته در مورد اثر بک لینک بر سئو نظرات متفاوتی هست اما حتماً واسه کسب و کاری که محدود کردن زمانی خاصی داره صبر کردن واسه لینک بیلدینگ طبیعی خیلی هزینه بر هستش و چاره ای جز استفاده از روشهای مختلف خرید بک لینک واسه سرعت دادن فرآیند لینک سازی وجود نداره. در این صورت سوالی که پیش میاد اینه: بهترین روش خرید بک لینک چیه؟ در ادامه چند مورد از روشهای اصولی خرید بک لینک رو بررسی میکنیم.

خرید بک لینک با رپورتاژ آگهی

رپورتاژ یکی از بهترین روشهای لینک بیلدینگه که علاوه بر ارسال لینکای با کیفیت به سایت شما می تونه به شکل مستقیم واسه شما مشتری جدید جذب کنه.

بک لینک در شبکه های اجتماعی

یکی از بهترین روشهای لینک بیلدینگ استفاده از شبکه های اجتماعیه، شبکه هایی مثل گوگل پلاس، فیس بوک، لینک دین و توییتر خیلی آسون بخش بزرگی از برنامه لینک سازی شما رو تامین می کنن. پس سوشیال مارکتینگ رو به شکل جدی در برنامه خود قرار بدید.

بک لینک دائمی در سایتای معتبر

واسه اینکه نتیجه و اثر بک لینک رو ببینین شما نیاز به گذر زمان دارین، معمولاً بین یک تا چند ماه! اما بهترین بازدهی بک لینک وقتی بدست میاد که لینک دریافت شده هیچوقت از دست نرود. بک لینک دائمی می تونه یک گزینه مطمئن و مقرون به صرفه واسه کسب و کارهای با بودجه محدود باشه. موقع صرف هزینه واسه بک لینک دائمی مطمئن شید که بک لینک دائمی با کیفیتی دریافت می کنین چراکه ممکنه ارائه دهندهای این سرویس لینک سایت شما رو در مکانای نامناسبی درج کنه.

شمام مشکل افزایش رتبه در گوگل دارین؟

الان قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل می تونه کار و کاسبی شما رو متحول کنه. خوبه بدونین بعضی وقتا ها حتی فقط یک رتبه نسبت به حریف خود بالاتر بودن می تونه ماهانه میلیونها تومن سود بیشتری رو نصیب شرکت شما کنه. آرشا وب دارای یک تیم تخصصی بهینه سازی سایت و سئوی خیلی مجرب و با علم به روز هستیم که امکان ارائه بهترین خدمات در مورد سئو از کوچکترین سایتها تا بزرگترین سایتهای تجاری رو داریم. اگه فکر می کنین کار و کاسبی شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو نداره سرویسهای سئوی ما می تونه بهترین انتخاب واسه شما باشه. اگه شمام از قدرت بک لینکها در سئو و رتبه گوگل آگاهی دارین، ما سرویسهای ویژه خرید بک لینکای با کیفیت رو به شما پیشنهاد میکنیم.

بک لینک چیه و در رنکینگ سایت چه تاثیری داره؟

 back link بک لینک چیه ؟ در طراحی سایت الان بحث بک لینک به دنبال سئو از مهمترین نگرانی ها در دنیای اینترنت به حساب میاد. ضمنا روش مناسبی واسه بازاریابی اینترنتی در مبحث تجارت الکترونیکه.

در این مقاله از مجموعه مقالات آرشا وب می خواهیم بگیم بک لینک چیه و در بهینه سازی سایت چقدر مهمه. پس تا پایان ما رو همراهی کنین.

بک لینک به پیوندهای گفته میشه که از سایتهای دیگه به سایت شما داده میشه ، زمانی که از سایت خود به سایت دیگه پیوند میدهید، سایت مقابل از سایت شما بک لینک دریافت کرده.

گوگل به بک لینکا طبق میزان محبوبیت و تعداد اهمیت میده هر گونه لینک به صفحات شما در سایت‌ها و صفحات دیگه که به وسیله موتور‌های جستجو پیدا شه بک لینکه. سایتایی که بک لینک طبیعی ،زیاد دارن و ضمنا محتوای جدید و منظم قرار می دن رتبه خوبی دارن.

توجه داشته باشین که بک لینک رو نمیشه از سایتهای با پیج رنک بالا خرید چون گوگل و بقیه موتورهای جستجو قوی خیلی آسون سایتهایی که جهت کسب رتبه بهتر در جستجو اقدام به خرید لینک میکنند رو شناسایی کرده و از رتبه اونا میکاهد. البته باید اینم بگیم که اگه مایلید در یک سایت تبلیغات متنی بدین، با Nofollow سازی لینک می تونین دیگه نگران بوجود اومدن مشکلی واسه سایت خود نباشید.

در طراحی سایت ایجاد مطالب جدید و مفید کاربران رو  به قرار دادن لینکاتون در بقیه وبلاگا و وب سایتا می کنه پس می تونین از شبکه های اجتماعی واسه بک لینک بیلدینگ سالم استفاده کنین.

بک لینک چیه و در رنکینگ سایت چه تاثیری داره؟

از نشونه‌های لینک بد میشه به موارد زیر اشاره کرد:

√ لینک شدن کلمه مهم کلیدی سایت: مثلا اگه سایت در مورد سئو هست، در همه جا به کلمه سئو لینک میشه، این لینک غیره طبیعی و بد گفته میشه، چون کاربران معمولا اینجور کاری نمیکنند مگه اینکه پولی دریافت کرده باشن.

√ لینک شدن سایت در تموم صفحات سایت: اینم یکی از مواردیست که باعث میشه بک لینک به بک لینک بد تبدیل شه، چون کمتر مدیر سایتی حاضر میشه لینک کسی رو در تموم صفحات سایت خود قرار بده مگه اینکه پولی دریافت کرده باشه.

√ لینک شدن صفحه اصلی سایت: اگه همه به صفحه اصلی شما لینک بدن و به مطالب سایت شما لینک ندهند جای نگرانیست، چون این مورد هم باعث میشه بک لینک به بک لینک بد تبدیل شه.

√ لینک شدن سایت شما در سایت نامربوط به موضوع سایت: معمولا کاربران در سایت خود لینکهایی رو قرار می دن که با موضوع وبلاگشون در ارتباط باشه، اگه موضوع سایت شما در مورد بهینه سازی سایت باشه و در اون سایت اسب فروشی رو لینک کنین، طبیعی ست که بک لینک بده.

√ لینک شدن سایت در سایتهای کپی بردار و بی کیفیت: همونطور که سایتهایی بی کیفیت خودشون کیفیت زیادی ندارن، لینکهایی که از اونا به سایت شما ارسال میشه بده و اگه اون سایتها اسپم باشن حتی باعث میشه در شرایطی به رتبه سایت شما آسیب برسونه.

√ لینک شدن سایت به شکل مخفی: لینکها رو قرار می دن تا کاربران ببینند و از اون استفاده کنن، ولی زمانی که لینک  مخفی باشه و قابل نمایش نباشه، Backlink غیره طبیعیه.

تبادل لینک جهت از یاد بک لینک اگه به شکل Nofollow نباشه، امکان بروز مشکل به احتمال قویه ولی اگه دو طرف لینکها رو به شکل نوفالو تغییر بدن مشکلی از این واسه برایتون پیش نخواد اومد.در مقاله لینکای nofollow و dofollow می تونین با nofollow و dofollow آشنا شید.

باید اینم بگیم که در طراحی سایت اگه در موارد بالا لینک شما Nofollow باشه، هیچ آسیبی رتبه سایت شما نخواد دید.توجه داشته باشین که موتورهای جستجو خوب رابطه بین سایت شما و کلمات کلیدی و عبارت کلیدی منتخب شما رو تشخیص داده و از این راه به وسیله لینکای با ارزش و مربوط به پیج رنک بالایی که به شما پیوند می شن،حمایت می شید.