تفکرات اشتباه رایج در مورد بک لینک


چراباید لینک سازی کنیم ؟

چرا تهیه لیست بک لینک ؟

امروز دیگه نمیتوان به فکر فعالیت و بیزنس در دنیای آنلاین بود ولی به سئو و بهینه سازی سایت اهمیت نداد. رقبا هر روز قوی تر می شن و رتبه خود رو در موتورهای جستجو بالا می برن. امروز در صورتیکه بشه در نتایج برتر موتورهای جستجو جایگاهی داشت کار و کاسبی آنلاین خود رو باید یک کار و کاسبی شکست خورده دونست. خرید بک لینک در تعداد بالا از نظر گوگل غیر قانونی بوده و همین موضوع باعث شده تا ما به جای سرویس خرید بک لینک سرویسای بک لینک سازی در تعداد پایین ولی با کیفیت خیلی بالا اقدام کنیم. همه سرویسهای سئو ما ۱۰۰ درصد تجربه شده و قدرت دامنه شما رو بالا برده و باعث بالا اومدن سایت شما در موتورهای جستجو می شن. 
همه سرویسهای خرید بک لینک ما بصورت ارائه بک لینک دائمی بوده و این لینکها هیچوقت حذف نخوان شد.

فرق این لیست بک لینک با بقیه لیستا در اینه که ما به جای ماهی به شما ماهیگیری یاد میدیم و شما با یک بار تهیه این لیست می تونین واسه هر تعداد سایت دلخواه خودتون لینک سازی کنین.

لینک سازی چقدر زمان می برن ؟

کلیه سایتهایی که در اونا بک لینک انبوه ثبت می شه دارای اتویتی بالایی هستن و گلچین شده از بین صدها سایت هستن. سایتهایی که دارای امتیاز اسپم یا spam score بالایی هستن یا دارای اتوریتی پایین باشن یا دارای ارزش محتوای پایینی باشن در لیست ما جایی ندارن. ضمنا سعی شده تا جایی که امکان داره قوانین بروز گوگل و سئو در این لینک سازیای انبوه رع

خرید بک لینک ؟!!؟

شما با دریافت این پکیج یک روش لینک سازی اصولی رو فرا خواهید گرفت که به کمک اون میتونین واسه سایت خود لینک سازی طبیعی انجام بدین . این سبک از لینک سازی مورد تایید همه الگوریتمای گوگل مثل پاندا و و مرغ مگس خواره . هیچ روش بلک هت و یا اسپمی در این پکیج استفاده نشده.

از امتیازات این پکیج میتوانمحدودیت استفاده واسه سایت رو نام برد . معمولا شما واسه لینک سازی باید یا مبلغ ماهیانه پرداخت کنین و یا واسه هر سایت و یا کلمه کلیدی هزینه جداگونه ولی شما با این روش بی پرداخت هزینه اضافی قادر به لینک سازی خواهید بود.

بک لینک (backlink) چیه | امتیازات بک لینک |روشای ایجاد بک لینک

بک لینک (backlink) چیه ، چرا واسه سایت باید بک لینک ساخت – چه بک لینکی مفید و چه بک لینکی مضره

بک لینک (backlink) چیه ؟ این سوال بیشتر وبمسترای تازه کار هست ما در این مقاله به طور مفصل شما رو با اینکه بک لینک (backlink) چیه و چرا باید بک لینک (backlink) واسه سایت بسازیم آشنا می کنیم .

بک لینک به لینکایی گفته میشه که از سایتای دیگه به سایت ما داده می شه .

اثر بک لینک بر رتبه سایت در گوگل :

بک لینکا اثر زیادی در رتبه سایت شما در موتورای جستجو دارن، و یکی از مهترین بخشای سئو سایت حساب می شه، طبق تصویر بالا ۱۸ درصد از کل عوامل رتبه دهی گوگل بک لینک هست بک لینک سوخت موتور سایت شما هست واسه راه رفتن و سرعت گرفتن در رتبه های نتایج گوگل

 • هر بک لینک از وب سایتای معتبر یک امتیاز مثبته که اون سایت به سایت شما می ده و گوگل این امتیازا رو در رتبه بندی سایت شما دید می کنه.

هرچه اعتبار و آتوریتی سایت لینک دهنده به شما بیشتر باشه اون لینک پیش گوگل ارزشمندتره.

چه بک لینکی خوب و چه بک لینکی بد هست:

بک لینک خوب به بک لینکی گفته می شه که از سایت قابل اعتماد و معتبر که در موضوع کاری سایت شما فعالیت می کنه گرفته شه و

بک‌لینکایی که به شکل طبیعی به وسیله نویسنده (مدیر سایت) به سایت شما داده شه.

بک لینک بد به بک لینکی گفته می شه که از سایت غیر قابل اعتماد، بی کیفیت و غیر در ارتباط به موضوع کاری سایت شما فعالیت می کنن گرفته شده شه.

ویژگیای بک لینک خوب :

 • از سایتایی که در مورد کاری شما فعالیت می کنن گرفته شده باشه .
 • لینکایی که از داخل متن مقالات به سایت شما داده می شه .
 • لینک از مقالات با کیفیت که رتبه خوبی در نتایج داره.
 • بک لینک از سایتای دامین آتوریتی بالا

ویژگیای بک لینک بد :

 • دریافت لینک از سایتایی که موضوعات غیر در ارتباط به سایت شما فعالیت می کنن.
 • لینک از صفحه ای با محتوای بی کیفیت و ضعیف .
 • لینک از سایتایی که به وسیله گوگل جریمه شدن .
 • لینکای فوتر
 • لینکای خیلی زیاد در یک صفحه
 • تبادل لینک
 • خرید لینک
 • بک لینکایی که به شکل اتوماتیک درست شده باشن .
 • لینک سازی در link farm یا مزرعه لینک

اثرات بک لینک خوب بر رتبه سایت شما :

لینک سازی در سایتای با کفیت و اعتبار بالا پیش گوگل اثر به سزایی در رتبه سایت شما در گوگل داره.

اثرات بک لینک بد بر رتبه سایت شما:

لینک سازی به روشای غیر اصولی و مخالف با قوانین گوگل اثر خیلی بد و جبران ناپذیری واسه سایت شما به دنبال داره

لینک بیلدینگ سخت ترین و پیچیده ترین قسمت سئو سایته .

انواع بک لینک (backlink) :

لینکای نوفالو ( no-follow links ) :

لینک نوفالو چیه :لینکهای dofollow به لینکهایی گفته میشه که موتورهای جستجو هنگام برخورد به اونا به دنبال کردن لینک دلخواه میپردازند .

 • لینکای نو فالو اثر مستقیم بر سئو نداره، ولی کاربر به سایت شما هدایت می کنه .
 • لینکای نوفالو باید جزئی از برنامه لینک سازی شما باشه و فقط نباید تمرکز شما روی لینکای فالو باشه .

لینکای دوفالو ( do-follow link ) :

لینک فالو چیه :,نوفالو (nofollow) یک کد بصورت “rel=”nofollow  است که در کد لینک‌های سایت شما قرار می‌گیردلینک Nofollow به موتورهای جستجوگر دستور میده که این لینک رو دنبال نکنن با استفاده از این کار لینکی که از سایت دیگری به سایت ما داده می شه مورد تایید ما نیس یعنی وقتی یک لینک رو nofollow می‌کنیم یعنی به موتور جستجو می‌گوییم که این لینک رو دنبال نکنه و اون رو معرفی می‌کنیم ولی اون رو تأیید نمی‌کنیم.

 • از لینک دوفالو به عنوان فالو هم یاد می شه
 • لینکای فالو اثر زیادی در رتبه سایت داره .

شما باید تموم لینکای خروجی سایت تون رو نوفالو کنین

کلیک کنین

تفکرات اشتباه عادی در مورد بک لینک :

  • بک‌لینک بده و نباید بک لینک گرفت!

  بک‌لینک به خودی خود بخش مهمی از سئو رو در دست داره. بخشی که بقیه شما رو پیشنهاد می کنن و گوگل این پیشنهادات رو در نتایج جست و جوی خود اثر می ده تا سایت شما رتبه خوبی داشته باشه. پس نمی شه گفت که بک‌لینک بده.

  • هرچه بیشتر بهتر!

  دیگه زمان اون که به کمیت فکر کنیم به پایان رسیده و باید کیفیت بیشتر بک‌ لینکا رو در نظر خود قرار دهیم. هرچه کیفیت یک لینک دریافتی بالاتر رود٬ اثر اون روی رتبه سایت شما هم بالاتر می‌رود. ممکنه با دریافت چند لینک خوب رتبه‌ای کسب کنین که دیگه سایت‌ها با هزاران بک لینک نتونن اون رو بدست بیارن!

  • رابطه بین صفحات مهم نیس!

  دریافت لینک از صفحات نامربوط می تونه باعث خارج شدن سایت شما از نتایج جست وجوی کلمه کلیدی‌ای که واسه اون سایت، خود رو آماده کردین بشه. روبروی٬ با دریافت فقط چند لینک در ارتباط توانید رتبه یک سایت رو به سرعت افزایش بدید.

  • بک ‌لینک همون تبلیغات متنیه!

  بک‌لینک همون تبلیغات متنی که اکثرا در سایت‌های ایرونی جا افتاده نیس. تبلیغات متنی هم یکی از روش‌های خرید بک‌لینک به حساب می‌رود که از طرف گوگل مردود اعلام شده و باعث افت و پنالایز سایت شما هم می‌شه.