رپورتاژ چیه ؟ رپورتاژ آگهی چیه ؟

رپورتاژ آگهی چیه و چرا سئو کارا رپورتاژ رو به عنوان موثر ترین تکنیک واسه بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل معرفی میکنند ؟

رپورتاژ آگهی معرفی خدمات و اجناس شما یا معرفی ویژگیای سایت شماست که به شکل خبر در سایتای خبری پربازدید منتشر میشه.

ضمنا رپورتاژ آگهی می تونه بصورت مصاحبه با مدیران مجموعه تهیه شه و مدیر روابط عمومی شرکت شما هرآنچه که واسه آگاهی رسانی خبری لازمه به خبرنگاران بگه تا در خبرگزاریا منتشر شه.

رپورتاژ آگهی می تونه ضمنا به شکل گزارشی از همایشا ، نمایشگاه و رویدادای مجموعه شما باشه .

این روش تبلیغات در ایران با عنوان رپرتاژ و رپورتاژ خبری هم شناخته میشه و در اروپا و امریکا با نام Digital Pr شناخته میشه .

 

نمونه رپرتاژ آگهی

در این بخش سایت جدید ویرلن رو معرفی میکنیم که نمونه رپورتاژ آگهی های منتشر شده به وسیله شرکت ویرلن رو می تونین در اون نگاه و بررسی کنین .

شما می تونین با مراجعه به سایت reportage-ads.com که با آدرس pr-ads.ir هم در دسترس هست ، نمونه رپورتاژ آگهی و رپورتاژ خبری برندهای برتر در صنایع مختلف و رو ببنید و با نحوه تولید محتوا رپورتاژ در ویرلن و شرکتای معتبر بیشتر آشنا شید .

 

خرید رپورتاژ آگهی

در این بخش روشای مختلف خرید رپورتاژ آگهی رو بررسی میکنیم

نکته قابل توجه اینه که کلا قیمت رپورتاژ آگهی نسبت به بقیه روشای تبلیغات اینترنتی مثل تبلیغات بنری و تبلیغات کلیکی پایین تره در صورتی که رپرتاژ بازخورد بهتری داره ( بدلیل اثر بالایی که بروی رتبه سایت در گوگل داره ) . پس رپرتاژ آگهی یا همون رپورتاژ خبری خیلی به صرفه تر از بقیه روشای تبلیغاتی و سئو است .

 

چرا ویرلن بهترین انتخاب واسه خرید رپورتاژ آگهی در خبرگزاریای پربازدیده ؟

  • شرکت ویرلن بیشتر از ۲۰۰۰ رپورتاژ در سایتای خبری پربازدید منتشر کرده
  • شک نداشته باشین قیمت رپورتاژ خبرگزاریا در شرکت ویرلن پایین تر از تعرفه رپورتاژ خود خبرگزاری هاس که بدلیل همکاری ویرلن با تعداد بالا با این سایت هاست
  • تولید محتوای رپورتاژ آگهی در ویرلن رایگان است
  • هماهنگی مستقیم واسه پخش رپورتاژ در چندین سایت خبری خیلی پیچیده و زمانبره و همراه با هزینه های بالاتری هم هست ، درصورتی که با انتخاب ویرلن فقط لازمه با این شرکت واسه پخش اخبار هماهنگ کنین تا سریع و سادگی رپورتاژ هر سایت در تاریخ مورد نظرتون با هرینه مناسب تری منتشر شه
  • ویرلن مجری پخش رپورتاژ در تموم خبرگزاریای معتبر و ۱۰۰ سایت خبری پربازدید ایرانه
  • ویرلن ۷ سال سابقه اجرای تبلیغات اینترنتی ، سئو سایت و رپورتاژ اگهی واسه برندهای برتر رو داره

خرید بک لینک | رپورتاژ اگهی
بک لینک چیه

بک لینک چیه ؟بک‌ لینک یک لینک خروجی از یک صفحه به صفحه دیگره. هرچه بک‌ لینک بیشتری به سایت شما روونه شه٬ سایتتون محبوب‌ تر هستش.

همیشه قبل از خرید بک لینک ارزون حتما پیج اتوریتی سایت و صفحات ایندکس شدش رو چک کنین اگه اوکی بود خریداری کنین.

خرید بک لینک

بک لینک بی کیفیت: بک لینکیه که از سایتای بی کیفیت و بی ربطی نسبت به سایت شما بیاد. مثلا زمینه فعالیت سایت شما آشپزیه و یک سایتی که در مورد پزشکی فعالیت می کنه از همه صفحاتش به شما لینک بده این نوع از نظر گوگل ممنوع و اسپمه.

بک لینک با کیفیت: از سایتای در ارتباط باسایت شما میاد و معمولا به شکل توضیحاته. مثلا یکی از دوستان من کلاس آموزش سئو برگزار می کنه و من به شکل توضیحاتی به اون لینک می دم. یکی از بهترین راه های دریافت لینک طبیعی تولید محتوای جدیده ، زمانی که شما محتوای مفیدی رو تولید کنین مطمئنا دیگه وبلاگ نویسا به شما لینک می دن اما راه دیگری که خیلی الان مهم شده ارسال پستای مهمان در سایتای با ارزشه.

 

خرید رپورتاژ آگهی ارزون

شکل و قالب کلی وجود خرید رپورتاژ آگهی‌ ها قدری با آگهی‌های معمولی متفاوته، اما متفاوت از تبلیغات چاپی معمولی با استفاده از یک تصویر و پیام برنده. این نوع از آگهی‌ها بیشتر محتوا محور بوده و طول مطلب در اونا زیاده که به امتیازات اجناس می‌پردازد یا روایتی از میگه که به ویژگی‌های یک محصول اشاره می‌کنه. بااین‌وجود بعضی وقتا از عناصر چشمی هم در اونا استفاده می‌شه.

اگه واسه اولین باره کلمه رپورتاژ یا رپرتاژ رو می شنوین یا می بینین حتما میخواهید بدونین که رپورتاژ یا رپرتاژ به چه معناییه این فقط سئوال شما نیس بلکه وقتی داشتم در مورد رپرتاژ جستجو میکردم به سئوالاتی مانند ” رپورتاژ چیه ” ، “رپرتاژچیست ” ، ” رپورتاژ یعنی چه ” ، ” رپرتاژ یعنی چه ” و… برخورد کردم.