خرید رپورتاژ آگهی یعنی خرید بک لینک دائمی

شمام مشکل افزایش رتبه در گوگل دارین؟

در دنیای نت امروزی قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل می تونه کار و کاسبی شما رو کلا متحول کنه. شاید باور اون سخت باشه اما بعضی وقتا ها حتی فقط یک رتبه نسبت به حریف خود بالاتر بودن می تونه ماهانه میلیونها تومن سود بیشتری رو نصیب شما و شرکت شما کنه.

با این توضیح اگه فکر می کنین با اینکه در ایجاد محتوا سعی زیادی کردین اما کار و کاسبی شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو نداره شاید لازم باشه کمی نسبت به سئوی خارجی یا تهیه بک لینک موثر هم سعی خود رو دوبرابر کنین.

اگه در مورد لینک سازی اطلاعات جامعی میخواهید خوندن مقاله آموزش کامل لینک سازی  رو به شما پیشنهاد میکنیم.

حال اجازه بدین باورهای نادرست در مورد خرید بک لینک رو با هم مرور کنیم:

باورهای نادرست خرید بک لینک

۱- کلا بک لینک بده و سایت شما نباید بک لینک دریافت کنه وگرنه رتبه شما خیلی آسیب می بیند.

جواب:  بی تعارف باید گفت که اعتبار هر سایت از بک لینکش بدست میاد. یک سایت بی بک لینک، سایت بالا العاده ضعیفیه! اگه هم حالا سایتی بی بک لینک، رتبه خوبی داره، موضوع اون سایت بی رقابت یا کم رقابته

۲- بک لینک زیاد بده.بک لینک باید کم باشه (کم و زیاد خود تعریف داره!)

جواب: نه اما حالا کیفیت از کمیت مهم تره! بله! بک لینک زیاد و بی کیفیت بده! اما بک لینک زیاد و باکیفیت چرا باید بد باشه؟ کلا بک لینک زیاد بد نیس! مگه اینکه بی کیفیت باشن.

۳- سایت x با بک لینک بالا اومده.پس به زودی افت می کنه!

جواب: با توضیحاتی که در بالا دادیم  اگه سایتی با بک لینک بالا بیاد و حداقلای سئوی داخلی و محتوای خوب رو داشته باشه،بالا میاد. دلیلی واسه افت این سایت نیس.

۴- با خرید بک لینک خیلی آسون میشه سایت رو به بالا نتایج گوگل آورد!

جواب:  ایکاش به این سادگی میشد که با صرف ایجاد یا خرید بک لینک، سایت به بالا نتایج گوگل راه یابد! با نبود رعایت سئوی داخلی سایت رشد نمی کنه حتی ممکنه افت کنه و اخطار هم بگیرین! اینجاست که بعضیا با ضربه خوردن از بک لینک و لینک سازی، کلا این باور رو پیدا می کنن که بک لینک بده!

۵- بک لینک فالو خوبه و بک لینک نوفالو به هیچ دردی نمی خورد.

جواب: اگه با اصول کد نویسیای امروزی آشنایی داشته باشین بخوبی می دونین که  حالا بیشتر سایتا، کدای اومده، سیستمای مدیریت محتوا، لینکای خروجی رو به طور پیش فرض نوفالو کرده ان.حتی برنامه نویسان و طراحان سایت که به طور اختصاصی سایتی طراحی می کنن هم همین گونه عمل می کنن.با این حساب،بیشتر لینکا به طور پیش فرض نوفالو هستن. فکر می کنین وقتی بیشتر از ۷۰ درصد لینکای خروجی سایتا نوفالوه، گوگل که صرف دیدن نشونه نوفالو، اونا رو اثر نمی ده؟

۶- بک لینک نوفالو خوبه و بک لینک فالو خطرناکه!

۷- بک لینک دیگه اثری در رتبه سایت نداره.

جواب : همونطور که قبلا گفتیم محتوا و بهینه سازی داخلی سایت، پایه های سئو هستن و مثل چرخ اتومبیل عمل می کنن.یک اتومبیل بی چرخ حرکت نمی کنه! بنابر این بک لینک، محتوا و بهنیه سازی داخلی کارساز نخواد بود.

۸- فقط با بک لینک سایت بالا میاد!

جواب: گوگل گفته و سعی کرده که با اهمیت بیشتر به محتوا و رضایت کاربر، اهمیت تعداد بک لینک رو کم کنه.اما بازم بک لینکا مهم هستن و مهم خواهند موند.

یک پیشنهاد: اگه تمایل دارین روش های هدفمند لینک سازی رو بهتر فرابگیرید خوندن مقاله روش های هدفمند لینک سازی رو به شما پیشنهاد میکنیم.

خرید بک لینک دائمی

بذارین آب پاکی رو روی دستان شما بریزیم. اگه شما به دنبال لینکای خوب هستین بدونین که بهترین راه، وقت‌گیرترین اینه.واسه موضوعاتی که می خواهید پیدا شه جستجو کنین، سایتایی که بالا به نظر می‌رسند رو بررسی کنین. سایتایی رو پیدا کنین که با شما در رقابت نیستن و به اونا مراجعه کنین.مطلبی در سایت خوددارید که واسه سایتای دیگه مفید باشه؟ اگه دارین پس ممکنه خیلی آسون از سایتای دیگه لینک بگیرین. فراموش نکنین که محتوا در سئو خیلی مهمه. اما این فرایند واسه بیزینسای جدید خیلی زمان بر بوده و در صورتیکه حریف جدی داشته باشین شاید کار خیلی سخت هستش. به خاطر این خرید بک لینک چیزی ناگزیر بشمار میرود.

اما چرا بک لینک موقت واسه رتبه سایت شما مضره؟ 

حقیقت اینه که بک لینک موقت بنوعی بک لینک خریداری شده تلقی میشه. یا ممکنه بنوعی اسپم دیده شه. از اینرو خرید بک لینک در صورتی پیشنهاد می شه که دائمی باشه . یا درصد حذف لینکاتون نسبت به لینکای دائمی خیلی کم باشه.

با این توضیح رپورتاژ آگهی دائمی بهترین نوع لینک سازی به حساب میرود. چون پایداری همیشگی اون احتمال خریده شدن اون رو از دید گوگل منتفی میکنه.

از طرفی رپورتاژ آگهی با ایجاد یه متن خوب فضای صفحه مورد نظر رو واسه کلمات کلیدی استفاده شده در اون آماده میکنه. این کلمات به مراتب بهتر از کلمات تکی در هدر یا فوتر یا سایدبار سایت ایندکس میشوند. و بنوعی واسه سایت شما دور و بر کلمات کلیدی استفاده شده مرجعیت می ده.

بک لینک چیه ؟ فرق بک لینک فالو و نوفالو

 

 

همون طور که می دونین سئو (SEO مخفف Search Engine Optimization) و یا همون بهینه سازی سایت از دو بخش کلی با نامای سئو خارجی(Off-Page SEO) و سئو داخلی(On-Page SEO) تشکیل شده. همونجوریکه از نام این دو بخش پیداه، سئو داخلی به مجموعه فعالیتایی که در داخل سایت واسه بهینه سازی سایت انجام می شه گفته شده و روبروی سئو خارجی به مجموعه مواردی که در خارج سایت شکل میگیره گفته می شه.

مثلا، اصلاح ساختار لینکای داخلیا و URLا در داخل سایت، در محدوده سئو داخلی به حساب میاد. این در حالیه که روبروی، خرید بک لینک واسه سایت شما، در قلمرو سئو خارجی حساب می شه. توجه به این نکته خیلی ضروریه که واسه انجام خدمات سئو واسه یک سایت به بهترین راه ممکن، لازمه که به هر دو مورد به شکل همراه توجهی ویژه صورت پذیرد. اما در این بین نکته ی خیلی مهم، این جاست که هیچ کدوم از این دو بخش به تنهایی موثر واقع نخواد گردید.

اولین سوال: بک لینک چیه و چه قدر اثر داره؟

تعریف بک لینک: کلا هر لینکی که از یک سایت به یک سایت دیگه داده می شن ، بک لینک نام داره. مثال عادی در مورد بک لینکا اینه که ، اگه سئو رو به یک صفحه شطرنج تشبیه کنیم، بک لینکا مثل مهرها خواهند بود. در حدی که خیلی از سئوکاران حرفه ای بر این باور هستن که سئو بی بک لینک هیچه! (نکته: همونجوریکه در تعریف بالا گفتیم بک لینک، باید از یک سایت به سایتی دیگه منتهی شه. یعنی لینکای داخلی یک سایت، بک لینک به حساب نیامده و به اونا لینک داخلی یا internal links گفته می شه که این لینکا هم واسه سئو سایت مفید هستن.)

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنین؟   فرق برگها و نوشته‌ها وردپرس

نکته مهم: طبق تعریف بالا، بک لینکا و یا لینکایی که به سایت شما از سایتای دیگه داده می شن، در بخش سئو خارجی(Off-Page SEO) قرار می گیرن.

در این مقاله ، سعی می کنیم که تا حد امکان ، بک لینک و انواع اون رو واسه شما به شکل جداگونه توضیح دهیم . اول بذارین با تعریف بک لینک شروع کنیم:

تعریف بک لینک : کلا هر لینکی که از یک سایت به یک سایت دیگه داده می شن ، بک لینک نام داره. ، اگه سئو رو به یک صفحه شطرنج تشبیه کنیم ، بک لینکا مثل مهرها هستن. ( همونجوریکه در تعریف بالا گفتیم بک لینک ، باید از یک سایت به سایتی دیگه منتهی شه ، یعنی لینکای داخلی یک سایت ، بک لینک نیستن و به اونا لینک داخلی یا internal links گفته می شه.)

یادتون نرود که بک لینک ، مهم ترین جزء سئو هستش . واقعا باید بگیم که اثر بک لینک اون قدر زیاده که حتی کسائی که آشنایی زیادی با سئو ندارن ، در بعضی موارد نادر تنها با خرید بک لینک از سایتای معتبر  تونسته ان که جایگاه سایت رو در نتایج گوگل پیشرفت بخشند. با این حال ، اگه شما می خواین سئو رو به شکل حرفه ای و کامل انجام بدین ، باید از موارد دیگه ، مثل محتوای خوب و سئو داخلی سایت هم غافل نشید. شکل زیر به شکل شماتیک ، سهم بک لینکا رو در سئو نشون میده:

با توجه به این که اثر بک لینکا خیلی زیاده ، از بدو تولد بک لینکا ، گوگل با اونا به مشکل خورد. چون که خیلی بک لینکا رو خرید و فروش می کردن و خیلی دیگه هم واسه دستکاری نتایج گوگل ، از اون با تکنیکای خاصی سوء استفاده می کردن. اینا همه و همه باعث شد تا گوگل الگوریتم خود رو کم کم عوض کنه و تا حدی از اثر بک لینکا بکاهد. با این حال هنوزم بک لینک ، اثر بالا العاده ای در سئو و بهینه سازی سایت داره.

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنین؟   آموزش ویدیویی نصب وردپرس روی directadmin

 

انواع بک لینک چه مواردی هستن؟

در اول ، لینکا یا همون بک لینکا همه تنها یک نوع بودن ، اما به مرور پیچیده و سخت تر شدن و کم کم واقعا حالت خیلی پیچیده ای به خود گرفتن . با این حال میشه گفت که الان ، بک لینکا دو نوع دارن که این دو نوع ، انواع اصلی بک لینک حساب می گردن. این انواع عبارتند از :

  • بک لینک فالو
  • بک لینک نوفالو

 

فرق این بک لینکا با هم چیه ؟

این دو نوع بک لینک در ظاهر هیچ فرقی ندارن. واقعا فرق اینا در کد اچ تی ام ال این دو نوع بک لینکه . اگه به سورس این دو بک لینک نگاهی بندازید نگاه می کنین که عبارت خاصی در بک لینک نوفالو هست و اونم عبارت rel=”nofollow” است.

اگه بخوایم تاریخی به موضوع نگاه کنیم ، این بک لینک (یعنی بک لینک نوفالو) ، ابتکار گوگل بود. گوگل با توجه به این که زمانی همه سایتا دائم به هم لینک می دادن و بازار خرید و فروش بک لینک و تبادل اون خیلی رونق گرفته بود، این نوع بک لینک رو معرفی کرد تا بک لینکای بی ارزش از بک لینکای با ارزش بالا مشخص شن.

اثر بک لینکای فالو بیش تره یا نوفالو ؟

تقریبا هر سئوکاری با کمی سابقه میدونه که اثر بک لینک فالو ، خیلی خیلی بیش تر از بک لینک نوفالوه . البته مقالات زیادی درباره اثر بک لینکای نوفالو نوشته شده. در بعضی مقالات سئو گفته شده که عده خیلی تونسته ان ، با همین بک لینکای نوفالو سایت رو حتی به صفحه اول گوگل بیارن. اما بدیش اینه اخیرا ، گوگل از اثر و قدرت اونا کاستهه. چون که این بک لینکا مثل آب خوردن به دست میان و هیچ ارزش ندارن.

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنین؟   افزایش سرعت وردپرس

 

 

گوگل خودش درباره بک لینک نوفالو می گه:

 

 

همونجوریکه گفتیم ، بک لینک دو نوع داره : فالو و نوفالو

بک لینک فالو همون طور بک لینک عمومیه که در همه سایتا ایجاد می کنیم.

همونجوریکه گفتیم، واسه ایجاد بک لینک نوفالو ، باید در کد اچ تی ام ال (HTML) عبارت rel=nofollow رو قرار دهیم . اما در سایتای خرید و فروش بک لینک چیزی می بینیم که ممکنه واسه خیلی ، عجیب به نظر برسه. اونم بک لینک Dofollowه . در این نوع بک لینکا ، شما عبارت rel=dofollow رو در کد اچ تی ام ال خواهید دید.

کلا dofollow به معنای اینه : “دنبال کن” یعنی در این عبارت ، شخص به گوگل تاکید می کنه که لینک سایت رو خیلی قبول داره و به گوگل دستور میده که اون رو دنبال کنه.