دریافت بک لینک رایگان و دائمی از سایتای معروف ایرونی

دریافت بک لینک رایگان و دائمی از سایتای معروف ایرونی

یکی از اثر گذارترین المانای سئو سایت بک لینکه. بدیش اینه بعضی افراد با فکر اینکه با خرید بک لینک میتوانند زودتر به خواسته خود برسن به این کار دست میزنند اما باید گفت که این لینکا پس از یه مدت اثر خود رو از دست می دن و شما تنها هزینه ای رو پرداخت کردین و نتیجه دائمی دریافت نکردین. تنها راه دریافت جواب دائمی از بک لینک دریافت بک لینک رایگان است.

بک لینک رایگان

سوالی که پیش میاد اینه که چطوری بک لینک طبیعی با تعداد بالا ایجاد کنیم؟
در این سری از مجموعه مقالات آموزشی نت پارادیس به مبحث بک لینک رایگان و مفید و راه های دریافت اون میپردازیم. در این مقاله شما خواهید یاد گرفت که چطوری میشه از سایتای مطرح فارسی زبون بک لینک رایگان و دائمی دریافت کرد پس با ما در ادامه همراه باشین.

آپارات (سایت اشتراک گذاری ویدئو)

دریافت بک لینک رایگان

شاید یکی از آسانترین راه ها واسه دریافت بک لینکای قوی و دائمی استفاده از سایت آپارات باشه. سایت آپارات یکی از موفق ترین وب سایتای فعال در مورد اشتراک گذاری فیلمه و از همین روه که واسه گرفتن بک لینک رایگان هم مناسب و مفیده. واسه دریافت بک لینک دائمی از آپارات اول شما باید فیلمی مناسب (بهتره این فیلم یک فیلم آموزشی با موضوعاتی که کاربران زیادی به دنبال اون هستن مثل آموزش php باشه تا بازدید بیشتری دریافت کنه) در پنل کاربری خود بارگذاری کنین. پس از آپلود ویدیو روی سایت، شما می تونین متن توضیحاتی دور و بر فیلم نوشته تا کاربران بتونن قبل از دانلود فیلم درمورد محتوایی که قراره اونو توجه کنن داشته باشن. اینجاست که شما می تونین لینک سایت خود رو در بین نوشته خود بیارین و واسه سایت خود یه بک لینک دائمی و مفید به ثبت برسونین.

حتما بخونین  ساخت ربات تلگرام : ابزاری خلاقانه واسه ارائه خدمات به مشتریان کسب و کارا

کلوب (شبکه اجتماعی)

دریافت بک لینک رایگان

کلوب هم مثل سایت هاییه که در مدت زمان کمی تونست جایگاه ویژه ای رو در بین کاربران اینترنت به ویژه کاربران نسل جوون باز کنه. سایت کلوب و آپارات هر دو به وسیله شرکت صبا ایده ساخته و مدیریت میشوند. کلوب رو میشه یکی از موفق ترین شبکه های اجتماعی فارسی زبون نامید که با سعی و تجربه یک تیم مدیریتی موفق شد در مدت زمان تقریبا کمی جایگاه ویژه ای رو در زندگی روزانه مردم به خود اختصاص بده. واسه قرار دادن لینک سایت خود در کلوب کافیه پس از ثبت نام در اون اقدام به ارسال مقالات و محتواهای خاص و کاربر پسند کنین و بعد در متن قید شده آدرس و لینک سایت خود رو هم قرار بدید.

فیسنما (شبکه اجتماعی)

دریافت بک لینک رایگان

 

 

 

 

 

شاید همیشه دوست داشتین بی محدود کردن به فیسبوک دسترسی داشته باشین. بهتره نگران هیچی نباشید چون فیس نما با ظاهر و کارایی مثل به فیسبوک منتظر شماست تا در اون عضو شده و اقدام به دریافت بک لینک رایگان واسه وب سایتای خود کنین. واسه قرار دادن بک لینک خود روی سایت فیسنما تنها کافیه پس از عضویت مثل فیسبوک اقدام به اشتراک گذاری وقایع روزانه زندگی خود کنین و در انتهای اون نام و آدرس سایت خود رو قید کنین.

جمع بندی!

دریافت بک لینک رایگان از این سه سایت در صورتی که محتوای قرار داده شده شما در این وب سایتا بر خلاف قوانین ایران و قوانین مختص همون وب سایتا نباشه واسه همیشه روی اونا باقی خواهد موند و شما بی اینکه حتی ۱ ریال هزینه کرده باشین در سه مورد از بهترین و معروف ترین وب سایتای ایران بک لینک خود رو ثبت کرده و پس از یه مدت می تونین اثر شگفت انگیر اونو روی سایت خود توجه کنین.

بک لینک دائمی و سئو سایت

 

یکی از چیزای مهم در انجام فرایند سئو سایت تهیه بک لینکه اما اگه این بک لینک به شکل دائمی تهیه نگردد و پس از یه مدت ورداشته شه پس امر افت در رنکینگ رو نگاه می کنیم. اما چطوری میشه بک لینک دائمی واسه سایت خود تهیه کرد تا روند سئو سایت و بهینه سازی سایت رو با مشکل روبه رو کنه.

 

بک لینک دائمی در سئو

بک لینک دائمی از چیزای مهم در انجام فرایند سئو سایته. در زیر روشایی که واسه تهیه بک لینک دائمی هست رو بیان می کنیم.

بک لینک در پخش خبر در دیگه سایتا

بک لینک در شبکه های اجتماعی

بک  لینک در فروما

بک لینک به شکل کامنت در دیگه سایتا

 

بک لینک دائمی در پخش خبر

می تونین در دیگه سایتا مطلبی رو منتشر کنین و در اون لینک سایت خود رو به واسط کلمه کلیدی خود درج کنین. هر چه در سایت معتبرتر باشه می تونه اعتبار بیشتری رو به سایت شما بخشد و اثر بیشتری در روند سئو سایت شما داشته باشه و هم اینکه هرچه تعداد خبره ها بیشتر باشه پس اثر بیشتری رو هم داره.

social-media-seo-logos-mcseo

social-media-seo-logos-mcseo

بک لینک دائمی در شبکه های اجتماعی

می تونین واسه سایت خود در شبکه های اجتماعی مختلف مثل لینکداین ، گوگل پلاس ، فیس بوک ، توییتر حساب ایجاد کنین و در اون محتوای خود رو همراه با لینک منتشر کنین. علاوه بر تاثیرگذاری در روند سئو می تونه باعث جذب ترافیک شه و فرصت مارکتینگ شما رو تقویت کنه.

 

بک لینک دائمی در فروم

فروما که به شکل عمومی و یا تخصصی کار می کنن فضایی رو واسه شما به خاطر درج خبر و محتوای موجود در سایت شما فراهم می کنن. محتوای خود رو در فروما منتشر کنین و هم لینک سایت خود رو در اون قرار بدید.

 

بک لینک دائمی با درج کامنت

پستای مهمان و یا همون نظر گذاشتن در مطالب دیگه سایتا می تونه به واسط درج نام و آدرس سایت شما باشه. هرچه لینک سایت شما در دیگه سایتا بیشتر باشه سایتای دیگری در مورد شما صحبت می کنن پس می تونه اعتبار بیشتری رو به شما بخشد.