سرویس سئو و بهینه سازی سایت

سئو سایت روشی واسه افزایش رتبه بالاتر در نتایج جستجو موتورهایی مثل گوگل، بینگ و یاهوه. با اینکه این موتورهای جستجو هستن که به رتبه بندی سایت شما می پردازند، اما ما معتقدیم که یک سئو خوب، نتیجه ابتکاراتیست که باعث بها دادن به کاربران سایت می شه.

در رادزاد، بازاریابی آنلاین کاریست که ما اون رو میفهمیم و به اون علاقه مندیم. موفقیت مشتریان ما، مثل موفقیت خودمونه. ما از دیدن هیجان مشتریانمون در هنگامی که به صفحه اول گوگل می رسن خیلی خوشحال می شیم. افتخار ما اینست که در سرویس سئو خود، بهترین تکنیکای سئو و بازاریابی آنلاین رو در وبسایتا به کار می بریم تا در به روز رسانیای آینده موتورهای جستجو هم بازم در بالا باقی بمونن.

ما در سرویس سئو خود به ترکیب روشای سئو داخلی و خارجی سایت می پردازیم تا نتیجه کارمون خیلی موثر باشه و در اینده هم ذره ای از ارزش اون کم نشه. در بررسیایی که از سئو سایت شما به عمل میاد، تموم پارامترهای موثر بر سئو به یک اندازه واسه ما مهم هستن و هیچکدام اولویتی بر دیگری ندارن. روزانه میلیونا جستجو در موتورهای جستجو انجام می شه. 90% این افراد روی لینکایی کلیک می کنن که در صفحه اول جستجو قرار دارن.

سایت شما در صفحه اول جستجو قرار داره یا رقیبانتان؟ اینجاست که می تونین از سرویس سئو رادزاد بهره مند شده تا سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو قرار گرفته و سیل مشتریان به اون سرازیر شن. سرویس سئو و بهینه سازی سایت رادزاد بر اساس تحقیقات و تجربه چندین ساله ماست. ما همیشه در حال بهبود روش ها و راهکارهای سئو خود هستیم تا یک سرو گردن بالاتر از همه سرویسا قرار داشته باشیم.

سرویس سئو رادزاد

تیم سئوکار رادزاد سعی می کنه تا سایت شما رو در نتایج جستجو به صفحه اول رسانده و ترافیک متناسب با اجناس سایت، برایتون بسازه. روش های هدفمند سئو ما طبق تحقیق و بررسی زیاد در مورد اهداف سایت شما و انتظارات مشتریانتونه. این تحقیق و بررسی شامل موارد زیر می شه:

یافتن کلمات کلیدی

برنامه سئو سایت ما با تعیین بهترین کلمات کلیدی که کاربران واسه رسیدن به سایت شما از اونا استفاده می کنن شروع می شه. این قسمت از سئو خیلی مهم و اساسیه. چون که انتخاب درست ترین کلمات کلیدی باعث افزایش میزان تبدیل سایت و بازگشت سرمایه شما می شه. ما به شما کمک می کنیم که بهترین کلمات کلیدی رو طبق تعداد جستجو و میزان رابطه اونا با سایت انتخاب کنین. انتخاب عاقلانه تر هدف از اول کار باعث موفقیت بیشتر شما در سئو و استفاده از سایت می شه.

بررسی رقبا

اینترنت یک فضای خیلی رقابتیست. وبسایتای خیلی هستن که کلمات کلیدی مورد نظر شما رو هدف قرار گرفته و انگشت روی مشتریان شما گذاشته ان. بررسی رقبای آنلاین شما و بررسی نقاط ضعف و قوت اونا می تونه فرصتای جدیدی رو جلو شما گذارد. تیم سئو سایت رادزاد به دقت رقبای شما رو بررسی کرده و مناسب ترین کلمات کلیدی رو واسه سایتتون انتخاب می کنه. ضمنا تیم رادزاد در تموم مراحل رسیدن شما به صفحه اول گوگل در کنار شماست.

لینک سازی

ساخت بک لینک در سایتای در ارتباط فرایندی پیچیده و بغرنجه. ما از تکنیکایی در ساخت بک لینک استفاده می کنیم که باعث کسب بک لینکای خیلی با کیفیتی واسه شما می شه و در افزایش رتبه صفحات سایتتون خیلی موثره. لینک سازی به وسیله ما با روشای متنوعی صورت میگیره تا همه چیز طبیعی جلوه کنه و سایت شما توان رقابت با رقبا رو داشته باشه. دقت داشته باشین که کسب بک لینکای با کیفیت از سایتای در ارتباط یکی از مهمترین شاخصای موثر در رتبه سایته. کسب بک لینک از سایتا کار دشواریست که نیازمند وقت و حوصله بسیاریست.

سرویس بهینه سازی سایت و پیشرفت محتوا

یک راه حل محتوای خوب واسه کسب موفقیت در بخش آنلاین ضروریست. موتورهای جستجو به ایندکس محتوای جدید و با کیفیت می پردازند. پس بهینه سازی محتوا اثر زیادی در سئو داره. با این حال محصول پایانی بایست چیزی بالاتر از یک محتوا واسه موتورهای جستجو باشه. یک محتوای با کیفیت بایست بتونه علاوه بر کسب رضایت گوگل، بازدید کنندگان رو هم به مشتری تبدیل کنه. تیم تولید محتوای رادزاد تشکیل شده از آدما متخصصیست که در این کار خیلی خبره بوده و شما رو از تولید محتوای جدا از هم بی نیاز می کنن.

پخش سریع محتوای خبری

آیتمای خبری می تونن به سرعت در اینترنت پخش شن و از این راه می تونین مخاطبان زیادی به دست بیارین. افزایش روابط شما در فضای آنلاین می تونه باعث بهتر شدن سئو به دلیل افزایش ترافیک سایت و بک لینکا شه. سرویس سئو رادزاد به شما کمک می کنه تا در فضای آنلاین حضور گسترده تری داشته و از امتیازات سئو اون بهره مند شید.

بهینه سازی سئو محلی

جستجوی محلی معمولا شامل اضافه کردن نام شهر یا محله در انتهای عبارت مورد نظر کاربره تا اون بتونه فقط کسب و کارهای دور خود رو پیدا کنه. موقع این نوع جستجوها معمولا موتورهای جستجو نام کسب و کارهای مورد نظر رو به همراه اطلاعات بیشتری در مورد مکانشان نشون می دن. ضمنا محل اون رو هم در نقشه روبروی دید کاربران قرار می دن. رادزاد به شما کمک می کنه که کار و کاسبی شما در نتایج جستجوی محلی بگیره تا از امتیازات اون بهره مند شید. کاربرانی که در نزدیکی شما باشن و از این راه شما رو بیابند، معمولا در آینده دوباره از خدمات شما استفاده می کنن، چون که نزدیک به محل زندگی یا کارشون هستین.

سئو موبایل

در سالای گذشته شاهد افزایش استفاده از دستگاه های موبایل به ویژه تلفنای هوشمند بودیم. به همین نسبت تعداد جستجوهای موبایلی هم زیاد شده. سرویس سئو و بهینه سازی موبایل رادزاد به سایت شما کمک می کنه تا در دستگاه های موبایل هم بهتر دیده شید و کاربران بیشتری رو به طرف خود جذب کنین.

جستجوی بین المللی

سئو بین المللی واسه سایتای چند زبانه به اونا کمک می کنه تا در خارج از مرزهای کشور خود هم مشتریانی واسه خود پیدا کنن. ما در رادزاد به شما کمک می کنیم تا از این قافله عقب نمانده و بتونین رقبایتون رو از پیش رو وردارین.

جستجوی اجناس

در صورتی که صاحب یک مغازه اینترنتی هستین، تیم ما به شما کمک می کنه تا کاربرانی رو که در اینترنت به دنبال کالای خاصی هستن و محصول مئر نظرشون رو با برندهای مختلف مقایسه می کنن رو در تیررس خود قرار بدید. با کسب رتبه بالا در کلمات کلیدی وابسته به جنسای خود، می تونین مشتریان زیادی رو واسه سایت خود بسازین.

سئو ویدئو

سئو مدرن شامل انواع فایلای مدیا مثل ویدئوها هم می شه. در صورتی که در مورد تولید ویدئو فعال هستنید یا اینکه محتوا و بررسیاتون از نوع ویدئوییست، رادزاد به شما کمک می کنه تا ویدئوهای شما در نتایج جستجو رتبه خوبی کسب کنه. الان کاربران محتوای ویدئویی رو بیشتر به محتوای متنی ترجیح می دن و با سئو ویدئوهای سایت می تونین پتانسیل اون رو در کسب ترافیک، افزایش بدید.

ارائه گزارش کار

ما در رادزاد معتقدیم که به مشتری هایی خود بایست جوابگو باشیم. ما از همون اول به جمع آوری اطلاعات مربوط به سایت شما پرداخته و تا انتها هم اونا رو نگه داری می کنیم. ارائه گزارشای سئو مرحله ای و پایانی مثل خدماتیست که ما به مشتریانمون می دیم تا به شکل دقیق، شاهد میزان بهبود کارکرد سایت باشن.

چطوری میزان میزان پرش صفحات سایت رو کشف کنیم؟


کاهش میزان میزان پرش یه قدم اساسی در جهت بهبود رفت و امد سایت شما با کاربران هستش. اینکه بتونین در کنار تولید محتوای با کیفیت بهترین وضعیت رو از نگاه میزان پرش بسازین مطمئنا در بالابردن میزان تبدیل سایت خود موفق عمل می کنین.

ما قبلا در مقاله میزان پرش و سناریوهای بوجود اومدن اون در مورد معنی این متریک صحبت کرده‌ایم و در این مقاله می خوایم نحوه‌ی بررسی و بدست‌آوردن میزان پرش در صفحات سایت رو به شما آموزش دهیم.

قبل اینکه به سراغ اندازه‌گیری درصد میزان پرش سایت خود برید، باید به اهداف سایت و صفحه فرود طراحی شده فکر کنین تا فهمیده باشین میزان میزان پرش در سایت شما بالاه یا نه. مثلا وضعیت میزان پرش یک صفحه فرود مربوط به پر کردن فرم با وضعیت صفحه‌ی اجناس پیشنهادی یک مغازه اینترنتی متفاوت هستش.

میانگین میزان پرش کل سایت

به راه زیر در پنل گوگل آنالیتیکس حرکت کنین.

 Google Analytics >> Audience >> Overview

در این بخش میزان پرش سایت به شکل کلی محاسبه شده و نمیتونه ملاک دقیقی واسه بررسی و شروع فرآیند بهینه سازی باشه.

میزان میزان پرش طبق دستگاه کاربران

سایت خود رو واسه نمایش درست در دستگاه‌های مختلف (موبایل، تبلت، دسکتاپ) به شکل ریسپانسیو طراحی کردین؟

الان استفاده از گوشی موبایل هوشمند و انواع گجت‌های که توانایی اتصال به اینترنت و مرور صفحات وب رو دارن خیلی گسترش پیدا کرده. پس مهمه که سایت شما واسه کاربرانی با دستگاه‌های مختلف هم درست نشون داده شه. بررسی وضعیت میزان پرش صفحات سایت به ازای هر دستگاه می تونه در مورد رفت و امد کاربران با دستگاه های مختلف به شما بینش بده.

Google Analytics >> Audience >> Mobile >> Overview

https://academy.anetwork.ir/content/uploads/2018/01/bounce-rate-ebook.png

دانلود کتاب: راهنمای کاهش میزان پرش سایت

میزان میزان پرش طبق هر صفحه

در جهت اینکه بتونین بهترین حالت بهینه سازی در مورد کم شدن میزان پرش رو واسه سایت در نظر بگیرین بهتره هر صفحه رو به شکل جدا بررسی کنین، پس در ادامه واسه نگاه میزان پرش در هر صفحه به راه زیر در پنل گوگل آنالیتیکس حرکت کنین.

Google Analytics >>Behavior >> Site Content >> Landing Pages

استاندارد میزان پرش در دسته‌بندی‌های یک سایت آموزشی بین ۴۰ تا ۴۵ درصده

آخر، وضعیت میزان پرش سایت‌هایی که در مورد‌های مختلف به فعالیت می‌پردازند رو نگاه می کنین. این اطلاعات به وسیله گوگل آنالیتیکس ارایه شده.