رپورتاژ چیه

رپورتاژ در بخش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت به عنوان یک گزارش یا مصاحبه واسه معرفی برندها یا افراد در سایتای خبری مطرح شده و بصورت یک حبر تبلیغاتی منتشر میشه.

 

تاثیرگذاری بالای رپورتاژ

یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازیه که بزرگترین برندهای دنیا واسه معرفی اجناس و خدمات جدید خود از اون استفاده میکنند و به خاطر این تاثیرگذاری بالایی داره که یه جور تبلیغات غیرمستقیمه و مخاطبان در زمان نگاه اون بیشتر اعتماد میکنند و کل مطلب رو مشتاقانه مطالعه میکنند .

 

درواقع رپورتاژ آگهی یک خبر تبلیغاتیه که به شکل یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید منتشر میشه که شامل یک تیتر جذاب ، چند پاراگراف متن و عکس و هایپرلینک فالوه.

ایمیل مارکتینگ موثر

امتیازات رپورتاژ آگهی

اگه در تالیف یک رپورتاژ این نکته رو در نظر داشته باشین که خبر تالیف شده علاوه بر تبلیغ خدمات و اجناس شما به ارائه اطلاعات مفید در بخش کاریتون به خواننده ارائه کنه. ارائه اطلاعات مفید و کاربردی در رپورتاژ خبری می تونه حس اعتماد بین خواننده و شما ایجاد کنه. به خاطر این حتما با ارائه مطالب درست و کاربردی کاربر رو از جذابیتای کارتون باخبر کنین.

لینکای مستقیم و فالو

این تنها و اولین موضوعی بودکه در رپورتاژ خبری می تونه واسه بیزینس شما مفید باشه. در یک رپورتاژ آگهی شما می تونین لینکای مستقیم و فالو به وب سایتتون بدین . این نکته کمک میکنه یک رتبه مثبت از طرف موتور های جستجو به سایت شما ایجاد شه. خیلی از سئو کاران و مدیران سایتها واسه افزایش رتبه خود از این روش استفاده میکنند.

 

 می تونین اطلاعات مفیدی از اثر رپورتاژ آگهی در سئو سایت رو در مقالات بک لینک در رپورتاژ آگهی و اثر اون در سئو سایت ، اثر رپرتاژ آگهی در سئو سایت بخونین.

برندینگ

پس از نکات ارائه شده در اول مقاله نوبت به برندینگ می رسه یکی دیگه از موضوعات خیلی مهمی که باعث می شه افراد به طرف پخش رپورتاژ برن برندینگ در دنیای اینترنته. با پخش رپورتاژ در سایتای خبری شما می تونین نام مجموعه و شرکت تون رو در سایتای خبری مطرح کنین

امتیازات رپورتاژ آگهی نسبت به بقیه روشای تبلیغاتی 

رپورتاژ یک نوع آگهی دائمیه که به شکل یک خبر یا مطلب در سایت مورد نظر منتشر می شه. رپورتاژی که شما سفارش می دید مثل یک مطلب آرشیویه و تا وقتی که سایت سفارش گیرنده در حال فعالیت باشه آگهی شما هم حذف نمی شه.

 با خرید و سفارش رپورتاژ آگهی، اعتبار شما پیش گوگل بالاتر رفته و رتبه سایت شما در نتایج جست و جو زیاد میشه.

 رپورتاژ آگهی الان طبیعی ترین روش واسه ساخت بک لینک یا لینک بیلدینگه

نام سایت و برند

 با خرید ریپورتاژ آگهی در سایتای معروف، نام سایت و برند شما هم بیشتر دیده می شه و با این کار علاوه بر افزایشه وضعیت سئوی سایت خود، برند سازی و افزایش بازدید هم صورت گرفته.

چطوری با خرید رپورتاژ آگهی رتبه 1 گوگل رو به دست آوریم

مهمترین بخش خرید رپورتاژ آگهی دانستن این نکتهه که در چه سایتایی و چطوری سفارش دهیم. واسه سفارش رپورتاژ آگهی باید دقت کنین که سایت مورد نظر تا حد امکان به موضوع فعالیت شما نزدیک باشه.

برابر نبودن متن آگهی در سایتای مختلف

 اگه قصد سفارش رپورتاژ به تعداد زیادی سایت و وبلاگ داشته باشین نباید متن رپورتاژ آگهی شما واسه همه سایتا برابر باشه

بک لینک‌ فالو از نظر گوگل دارای ارزش بوده، و اعتبار سایت شما رو افزایش میده. هر چند لینک‌های نوفالو هم به یه جور دیگه دارای ارزشند و در مقادیر زیاد آسیبی به سایت از دید سئو وارد نمی سازند، اما بک لینک فالو به دلیل نقش مهم اون در الگوریتمای پیچیده گوگل باید با دقت بیشتری تهیه شه. به تعبیر دیگه، لینکهای dofollow به لینکهایی گفته می شه که موتورهای جستجو هنگام برخورد به اونا به دنبال کردن لینک مورد نظر میپردازند، اما روبروی لینکهای nofollow قرار دارن که موتورهای جستجو خیلی توجهی به اونا ندارن. البته به باور ی بعضی از وبمسترها این لینکها بی اهمیت نیستن و بعضی فکر می کنن که الگورتیم جدید گوگل به اونا اهمیت میده. لینک Nofollow به موتورهای جستجوگر دستور میده که این لینک رو دنبال نکنن با استفاده از این کار لینکی که از سایت دیگری به سایت ما داده می شه مورد تایید ما نیس یعنی وقتی یک لینک رو nofollow می‌کنیم یعنی به موتور جستجو می‌گوییم که این لینک رو دنبال نکنه و اون رو معرفی می‌کنیم ولی اون رو تأیید نمی‌کنیم.پس شما باید از سایت‌هایی بک لینک فالو تهیه کنین که حتی امکان با سایت شمام موضوع باشن و همینطور باید از وبسایتی بک لینک فالو تهیه کنین که رتبه خوبی در گوگل و بقیه موتور جستجو داشته باشن، بهتره که از سایت‌های کم لینک، لینک تهیه کنین و از نظر گوگل سایت شما اشباع از لینک نباشه. هر چند بک لینک فالو خیلی اهمیت داره اما مشکلی نداره بک لینک نوفالو باشه چون در بعضی از شرایط لینک‌های فالو هم اثر منفی در رتبه سایت می ذارن