رپورتاژ خبری یا رپرتاژ اگهی خبری یه جور از رپورتاژ آگهیه که به شکل یک نوع خبر، اطلاعات مربوط به شغل یا صفحه وب شما رو در سایتهای خبری منتشر می کنه. این باعث دیده شدن بیشتر خدمات شما و پس افزایش بازدید صفحات شما می شه. رپورتاژ خبری انواع جورواجور داره اما راحت ترین حالت اون اینه که تا حدی شما با متن رپورتاژ خود قصد آگاهی رسانی کار و کاسبی خود به شکل اخبار داشته باشین. چون کاربران اخبار سایتها رو دنبال می کنن و وقتی رپورتاژ شما در دسته بندی خبری قرار میگیره درواقع بعنوان خبر مطرح می شه و مخاطبان بیشتری رو جذب خود می کنه.

رپورتاژ-خبری

رپرتاژ خبری و از ارکان سئو خارجی سایت

رپرتاژ خبری وقتی در سایتها به شکل خبر منتشر می شه و با توجه به لینک سازیای انجام شده در اون به سرعت رشد سایت شما رو به همراه داره. این رشد رو مدیون معنی سئو خارجی هستیم چون که از نظر گوگل وقتی خارج از سایت شما لینکایی به صفحات سایت شما اشاره دارن. شما دارای اعتبار و درجه بالاتر هستین نسبت به سایتهایی که این اتفاق واسه اونا کمتر افتاده. پس با درج رپرتاژ آگهیای زیاد و اصولی میشه از رقبا پیشی گرفت و به رتبه های بالا رسید.

خرید رپورتاژ خبری واسه لینک دائمی

خیلی از مدیران وب سایتها با خرید رپورتاژ خبری می تونن خیلی آسون بک لینک سایت خود رو به شکل دائمی در بین متن رپورتاژ درج کنه. و به طور دائم در سایتای خبری حضور داشته باشن. این از نظر سئو خیلی مهم بوده و به سایت شما رتبه اعتبار بیشتری می بخشه.

  •  این تبلیغات دائمیه و هزینه تمدید نداره پس برد زمانی با کسیه که زودتر شروع میکنه
  • این تبلیغات به خاطر اینکه به شکل مقاله خاصیت افزایش فروش و تبلیغاتی همیشگی هم داره
  • این تبلیغات طبیعی ترین سبک لینک سازی واسه گوگله و هم دامنه شما و هم کلمات انتخابی شما به مرور پیشرفت خوبی دارن

اما ایا خرید رپورتاژ آگهی یا درج رپورتاژ در هر سایتی مفیده؟ بی شک نه ! چون که خیلیا به اهمیت و کیفیت سایتا توجهی نداشته و با قیمتای ارزون سعی در مخفی کردن کیفیت پایین سایتای پذیرنده اگهی خود هستن پس مجموعه نت فالوور با در دست داشتن و مالکیت ده ها سایتای معتبر و سایتایی که دارای آی پیا اختصاصی , منابع اختصاصی , قالبای اختصاصی , سئو و بهینه سازی بالا , تیم نویسندگان و وبمستران و…. که روزانه بروزرسانی می شن رو واسه شما آماده کرده.

خرید رپرتاژ خبری

پیشنهاد نت فالوور واسه خرید رپورتاژ خبری

نت فالوور با دارا بودن تعدادی از وب سایتهای دارای بازدید مناسب می تونه گزینه مناسبی واسه خرید رپورتاژ آگهی خبری ارزون باشه. شما به دو صورت می تونین ازمون رپرتاژ خبری خرید کنین:

خرید نوع اول – خرید پکیج : پکیجای تخفیف (چندسایت) با ظرفیت محدود درحال حاضر از قیمت باورنکردنی هر سایت میانگین ۱۷ هزارتومن شروع می شه خرید نوع دوم – خرید لیستی : در این نوع خرید که خودتون به شکل اختصاصی سایت انتخاب می کنین از مبلغ ۲۰ هزارتومون شروع می شه

در این تبلیغات در کنار ما چه امتیازاتی دارین؟؟؟؟

  1. شما یه بار واسه همیشه هزینه میدهید
  2. می تونین ۴ کیورد مختلف رو به ۴ لینک از سایتتون در اون درج کنین
  3. می تونین در ان شماره تماس یا مسیرای ارتباطی قرار بدید
  4. می تونین واسه درج در هر ۵ سایت ما یک متن اختصاصی بدین
  5. می تونین رپورتاژهای خود رو به ازای هر ۵ سایت با فاصله درح کنین

بای لینکز دارای بیشتر از هزار سایت جداگونه و فعال ، با پیج اتوریتیا و رتبه های مختلفه که به شما این امکان رو میده که با هر قیمت و کیفیتی که میخواهید بک لینک بخرین.

خرید بک لینک در چند سایت با کیفیت و مطلوب بهتر از خرید بک لینک انبوه در چندصد سایت با پیج اتوریتی پایین و نامرقوبه ، گرچه بای لینک به شما قدرت انتخاب میده و شما می تونین واسه سایت خود هر نوع بک لینکی که مناسب می دونین بخرین.

حتما در خیلی از سایتا دیده اید که اعلام می کنن مثلا خرید بک لینک در هزار سایت با مبلغ خاصی ، اما نه قبل از سفارش خرید بک لینک و نه بعد از فعال شدن بک لینکا ، هیچ لیست سایتی واسه بررسی به شما ارائه نمی کنن اما در بای لینکز قضیه فرق داره.

خرید بک لینک
ما همه سایتایی که امکان درج بک لینک رو در اونا داریم قبل از ثبت سفارش هم در اختیار شما قرار می دیم و شما می تونین خیلی آسون به وسیله آنالیزورهای موجود در اینترنت ، اونا رو مورد بررسی قرار بدید و تشخیص بدید خرید بک لینک در این سایت واسه سایت من مفیده یا نه.

به خاطر این عرض می کنیم که در بای لینکز هیچی پنهونی وجود نداره ، واسه راحتی کار شما ، همه وب سایتا هر چند مدت یک بار بررسی می شن و پیج اتوریتی جدید اونا در کنار هر سایت درج می شه ، ضمنا تعرفهای خرید بک لینک در هر پکیج هم به شکل یک ماه و سه ماه نشونه که خرید بک لینک سه ماه با تخفیف انجام میگیره و قیمتای ارائه شده با حدود 20 الی 25 درصد تخفیف نسبت به قیمت خرید بک لینک یک ماه ارائه گردیده.

خرید بک لینک در کدهای قالب وبلاگ

فروش ویژه بک لینک در کدهای قالب وبلاگه ، بخش ویژه ای که هیچ شرکت دیگری امکان فروش اون رو نداره چون همه سایتای ارائه دهنده قالب وبلاگ واسه همین مجموعه و ما مدیر و طراح همه این سایتا هستیم بنابر این قیمت خرید بک لینک در کدهای قالب وبلاگ که ما ارائه می کنیم ارزون تر از همه شرکتای دیگره.

ما به خرید بک لینک در کدهای قالب وبلاگ به اصطلاح ، خرید بک لینک دائمی هم می گیم که در ادامه دلیل اون رو خدمتتون توضیح میدم.

فرض کنین شما سفارش خرید بک لینک در کدهای قالب وبلاگ رو به مدت سه ماه واسه سایت خود دارین و بک لینک شما در همه کدهای قالب وبلاگ ارائه شده در سایت مثلا پیچک که یکی از سایتای طراحی قالب وبلاگ ماست درج شده . در طول مدت سه ماه هر فردی که قالب وبلاگ خود رو از سایت پیچک دریافت و در وبلاگ خود نصب کنه ، خواسته یا ناخواسته بک لینک شما رو در وبلاگ خود منتشر کرده و به طرف سایت شما بک لینک ایجاد شده. پس از سه ماه سایت شما دارای چندین هزار بک لینک از چندین هزار وبلاگ مختلف با مدیران متفاوته.

بعد از این مدت شما قصد تمدید سرویس مورد نظر رو ندارین و آگهی بک لینک شما از همه کدهای قالب وبلاگ ارائه شده در سایت پیچک حذف می شه اما بک لینکایی که در طول سه ماه در هزاران وبلاگ درج شده باقی خواهد موند چون پیچک فقط دسترسی به بخش دریافت کد قالب وبلاگ در سایت خود رو داره و هیچ دسترسی به وبلاگایی که بک لینکاتون رو منتشر کردن وجود نداره مگه اونکه خود مدیر وبلاگ اقدام به تغییر قالب وبلاگ خود کنه که معمولا باتوجه به گستردگی پخش بک لینکا در وبلاگای متفاوت کم کم و خیلی دراز مدت اتفاق می افتد.

پس شما فقط با یه بار سفارش در کدهای قالب وبلاگ ، دارای هزاران بک لینک دائمی و دراز مدت در وبلاگایی با پیج اتوریتی مختلف شدین.

واسه اونکه بک لینکای ایجاد شده طبیعی تر بنظر برسه ما سرویسی ارائه کردیم که شما بتونین تا ده عنوان و آدرس لینک مختلف رو در یک لیست بگنجانید و با هربار دریافت کد قالب وبلاگ به وسیله کاربر ، یکی از بک لینکاتون در کد قالب وارد شه که عناوین و لینک صفحات مختلف درج شن و از نظر گوگل بک لینکای مردمی در هزاران وبلاگ بوجود اومده باشه.

واسه نگاه تعرفها و لیست سایتای ارائه دهنده قالب وبلاگ از ستون بغل دستی و بخش مربوطه اقدام بفرمایید.

خرید رپورتاژ

رپورتاژ آگهی هم به یه جور خرید بک لینک دائمی است که این سرویس هم یکی از خدمات بای لینکزه.

شما یک مقاله تبلیغاتی واسه سایت خود یا یکی از اجناس خود می نویسید که در اون به طور با هوشمندی ای از کلمات کلیدی در ارتباط استفاده می کنین ، بعد یک تصویر هم واسه مقاله خود در نظر گرفته و کلمات کلیدی مهم رو به طرف سایت خود لینک می کنین.

به این مقاله تبلیغاتی یک رپورتاژ آگهی قوی گفته می شه ، مهمه که مقاله نوشته شده قبلا در اینترنت پخش یافته نشده باشه و یک دستنوشته ی با هوشمندی و خلاقانه باشه تا تموم امتیاز اون به سایت شما تعلق یابد.

به دلیل اینکه بای لینکز صاحب بیشتر از هزار سایت فعاله ، این اطمینان رو می دیم که رپورتاژای آگهی پخش یافته واسه همیشه در وب سایتای انتخاب شده بمونه ، بدونین که بعضی شرکتا که اقدام به جذب مشتری واسه وب سایتای دیگه می کنن و هیچ ضمانتی واسه موندگار بودن رپورتاژ آگهی شما ندارن

اما ما فقط در وب سایتای خودمون اقدام به پخش رپورتاژ آگهی می کنیم و بک لینکای حاصل از اون به اصطلاح بک لینک دائمی خواهند بود و با یک بار خرید رپورتاژ آگهی ، صاحب بک لینک دائمی واسه سایت خود می شید.

قیمتای رپورتاژ آگهی بای لینکز هم به دلیل اینکه وب سایتای خودمونه خیلی پایین هستش و به مناسبتای مختلف هم تخفیفایی واسه مشتریانی که کمه کم یک بار ازمون خرید رپورتاژ آگهی کردن به شکل کد تخفیف اس ام اس میشه.