سئو و بک لینک سازی حرفه ای

 

اگه مطالعاتی در مورد سئو و بهینه سازی سایتا داشته باشین حتما به کلمه بک لینک برخورد کردین. در مورد طراحی سایت بک لینکا مهم زیادی هستن. تا آنجایی که اعتبار یک سایت به بک لینک اون مربوط می شه. هر بک لینک واسه ساخت سایت مهم ویژه ایه. این لینکا که از خارج سایت شما به شما پیوند داده می شن به گوگل سیگنالی رو ارسال می کنن که این سایت دارای اعتباره و یا اینکه سایت شما در بین سایتایی قرار داره که اسپمر هستن و از اعتباری در دنیای وب بهره مند نیستن.

الان در طراحی سایت حرفه ای مسئله بک لینک یکی از مهم ترین مسائلیه که ذهن طراحان سایتا رو به خودش مشغول کرده. بعد از طراحی سایت شما شک نداشته باشین به یکی سئو کار حرفه ای نیاز دارید تا بتونین سایت خودتون رو در صفحه اول گوگل بیارین. این کار به وسیله بک لینک انجام خواهد گرفت. بک لینکای مدلای مختلفی دارن

انواع بک لینک در طراحی سایت

1.        nofollow – این نوع از لینکا به گوگل اشاره داره که نباید لینک مورد نظر رو به عنوان بک لینک در نظر بگیره.

2.       dofollow اگه لینکی که شما به عنوان بک لینک می سازید دارای برچسب نوفالو نباشه این لینک به عنوان یک بک لینک واسه سایت شما  در نظر گرفته میشه و مهم زیادی واسه سایت شماس.

3.     hight quality این نوع از لینکا دارای اعتبار خیلی بالایی هستن و از سایتایی گرفته شدن که یا قدیمی هستن یا خود اون سایتا دارای اعتبار خیلی زیادی بوده ان

چطوری و چرا باید بک لینک سازی بکنیم

بک لینکا به رتبه سایت شما کمک می کنن بک لینکا یکی از مهم ترین مسائلی هستن به سیگنال مثبت به طرف سایت شما می فرستند البته موارد زیادیه که می تونه سیگنال مفید به سایت شما ارسال کنه ولی بک لینک یکی از مهم ترین مسائل در مورد سئو به حساب میاد.

یکی دیگه از مسائلی که باعث می شه ما بک لینک سازی کنیم مسائل مربوط به ایندکس شدم سریع سایت ما در گوگل می شه.

اینکار باعث می شه که گوگل سایت ما و یا مقاله ما رو سریعتر پیدا کنه و سریعتر سایت رو جزو فهرستای خودش قرار بده.

واسه بک لینک سازی راه های مختلفی داره شما باید به دنبال سایتایی بگردید که از اعتبار بالایی بهره مند باشن مثل سایتایی مانند facebook و یا  youtubeاین سایتا دارای اعتبار بالایی هستن منتها از برچسب nofollow در لینکای خودشون استفاده می کنن پس باید به دنبال سایتای بهتری باشین که هم اعتبار بالاتری داشته باشن و هم در لینکای اونا برچسب follow استفاده نشده باشه.

بهترین راه و منابع بک لینک گیری

بهترین راه واسه بک لینک گیری استفاده از سایتایی مانند reddit , squidoo, digg, yelp, adobeو … هستن که می تونین در این سایتا پروفایل سازی کنین.

یکی دیگه از راه های بک لینک سازی استفاده از شبکه های اجتماعیه شاید این سایتا دارای لینکای بی فالو باشن ولی بک لینک سازی در این سایتا باعث میشه که شما ترافیک زیادی رو به طرف سایت خودتون بکشین.

مزیتای خرید بک لینک واسه چت روم

خرید بک لینک واسه چت روم بهترین روشی هست واسه بالا اوردن سایت در گوگل , ما واسه شما سایت ون بک لینک رو جهت خرید بک لینک معرفی میکنیم ک از ۴۰ سایت رنکدار ب سایت شما لینک میدن ک صد در صد جواب خواهید گرفت.

بقیه درادامه مطلب

در اصل بک لینک چیه؟

زمانی که لینک چت روم شما در سایت دیگری ثبت شه ، به لینک ساخته شده بک لینک میگن. ک البته لینک داده شده باید فالو باشه

امتیاز بک لینک چیه ؟

اگه یک سایت بک لینکای مناسبی داشته باشه ، علاوه بر اونکه باعث بهتر شدن کلمات کلیدی لینک شده ( Anchor Text ) میشه ، باعث افزایش ارزش دامنه و صفحه یا همون da و pa میشه.

فرایند لینک بیلدینگ و دریافت بک لینک یکی از مهمترین فاکتورهای سئو هستش.اگه بک لینکای با کیفیت (به ویژه edu و gov) و تعداد مناسب در روز دریافت کنین به سرعت جزو نتایج صفحه اول گوگل خواهید بود.

اثر لینکای فالو و نوفالو در سئو, همونجوریکه میدونید لینکا تاییدی بر مستندات سایت شما در موتور جستجوگر گوگل هستن که معمولا به ۲ صورت follow و nofollow دیده می شن. حال اینکه این لینکا چه فرقی با هم دارن و هرکدام چه میزان در پیشرفت سایت شما موثر و مفید هستن سئوا در ادامه همراه باشین تا به بررسی دقیق اون بدیم.

اثر لینکای فالو و نوفالو در سئو

سئو سایت و لینک فالو
اگه شما لینک فالو رو در سایتی درج کنین در این معنا هستش که اعتبار سایت اون رو به شما بخشد. لینکای فالو follow تاثیرگذاری بالایی در سئو سایت دارن چون که اعتبار و تراس سایت رو به طور مستقیم به سایت شما منتقل می کنه و تهیه بک لینک و لینکای خارجی از نوع فالو می تونه تاثیرگذاری بالایی در سئو سایت شما داشته باشه. گرفتن لینکا و بک لینکا فالو می تونه به واسط خرید بک لینک از سایتای دیگه ، درج خبر و مطلب در سایتای دیگه همراه شه. پس سعی خود رو واسه تهیه هرچه بیشتر لینکای فالو follow کنین و هرچه این لینک فالو از سایت معتبرتر باشه می تونه اعتبار بیشتری رو به شما بخشد.

سئو سایت و لینک نوفالو
زمانی که شما لینک نوفالو nofollow خود رو در سایتای دیگه داشته باشین اعتبار و تراس سایت رو به طور مستقیم به سایت خود اختصاص نمی دین. لینکایی که در فروما و شبکه های اجتماعی گذاشته می شه از نوع نوفالو هستن. اما با این حال نمیشه در فرایند بک لینک سازی و تولید لینکای خارجی، لینک نوفالو رو حذف کرد. لینکای نوفالو یه جور فرمت طبیعی به راه حل لینک سازی ما می بخشند. ناتشار محتوا در فروما و شبکه های اجتماعی که به طور روزانه و منظم انجام شه یه جور لینک سازی رو به طور منظم و روزانه واسه شما ایجاد می کنه که در روند فرایند سئو سایت و بهینه سازی سایت شما موثر عمل می کنه.