خرید بک لینک | رپورتاژ اگهی
بک لینک چیه

بک لینک چیه ؟بک‌ لینک یک لینک خروجی از یک صفحه به صفحه دیگره. هرچه بک‌ لینک بیشتری به سایت شما روونه شه٬ سایتتون محبوب‌ تر هستش.

همیشه قبل از خرید بک لینک ارزون حتما پیج اتوریتی سایت و صفحات ایندکس شدش رو چک کنین اگه اوکی بود خریداری کنین.

خرید بک لینک

بک لینک بی کیفیت: بک لینکیه که از سایتای بی کیفیت و بی ربطی نسبت به سایت شما بیاد. مثلا زمینه فعالیت سایت شما آشپزیه و یک سایتی که در مورد پزشکی فعالیت می کنه از همه صفحاتش به شما لینک بده این نوع از نظر گوگل ممنوع و اسپمه.

بک لینک با کیفیت: از سایتای در ارتباط باسایت شما میاد و معمولا به شکل توضیحاته. مثلا یکی از دوستان من کلاس آموزش سئو برگزار می کنه و من به شکل توضیحاتی به اون لینک می دم. یکی از بهترین راه های دریافت لینک طبیعی تولید محتوای جدیده ، زمانی که شما محتوای مفیدی رو تولید کنین مطمئنا دیگه وبلاگ نویسا به شما لینک می دن اما راه دیگری که خیلی الان مهم شده ارسال پستای مهمان در سایتای با ارزشه.

 

خرید رپورتاژ آگهی ارزون

شکل و قالب کلی وجود خرید رپورتاژ آگهی‌ ها قدری با آگهی‌های معمولی متفاوته، اما متفاوت از تبلیغات چاپی معمولی با استفاده از یک تصویر و پیام برنده. این نوع از آگهی‌ها بیشتر محتوا محور بوده و طول مطلب در اونا زیاده که به امتیازات اجناس می‌پردازد یا روایتی از میگه که به ویژگی‌های یک محصول اشاره می‌کنه. بااین‌وجود بعضی وقتا از عناصر چشمی هم در اونا استفاده می‌شه.

اگه واسه اولین باره کلمه رپورتاژ یا رپرتاژ رو می شنوین یا می بینین حتما میخواهید بدونین که رپورتاژ یا رپرتاژ به چه معناییه این فقط سئوال شما نیس بلکه وقتی داشتم در مورد رپرتاژ جستجو میکردم به سئوالاتی مانند ” رپورتاژ چیه ” ، “رپرتاژچیست ” ، ” رپورتاژ یعنی چه ” ، ” رپرتاژ یعنی چه ” و… برخورد کردم.

چرابه صفحات داخلی بک لینک دهیم؟!

In وبلاگ

زمانیکه یک نصاب واسه نصب پرده به منزل شما میاد اون رو دم در نگه میدارید یا به داخل خونه راهنمایی کرده و به محل مورد نظر میبرین؟ بیشتر افرادی که سایت شما رو بازدید میکنند توقع دارن که مستقیما به بخش مورد نظر خود راهنمایی شن. واسه همین ورود بازدیدکنندگان به صفحات داخلی شما جالب تره تا صفحه اول سایت. این اهمیت بک لینک به صفحات داخلی رو نشون می ده، اگه شما به صفحات داخلی سایت، بک لینک نداشته باشین شانس کمتری در شناسایی اونا از طرف موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان دارید.

پیشنهاد سئو کاران اینه که یک سوم از بک لینکاتون به صفحه اصلی و مابقی به صفحات داخلی سایت باشه. یعنی واسه سئو بهتر باید تعداد بک لینک به صفحات داخلی در کل سه برابر صفحه اول باشه.
اهمیت بک لینک به صفحات داخلی در چیه؟

 پیج آتوریتی
Page Authority صفحه خونه سایت شما با بک لینکای مناسب بالا میره و باعث بهتر شدن رتبه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو می شه. با اینحال بالا رفتن اعتبار صفحه اصلی به تنهایی اعتبار دامنه شما رو افزایش آنچنانی نخواد داد و نیازه تا صفحات داخلی سایت هم اعتبار بالایی داشته باشن. با بک لینک مناسب به صفحات داخلی اعتبار دامنه شما رشد زیادی داره.

رابطه موضوعی
فرض کنین که یک بازدیدکننده از بک لینک شما با “خرید بک لینک ” به سایت شما وارد شه و لینک به صفحه ای منتهی شه که در اون با اطلاعاتی از طراحی سایت روبرو شه، به احتمال زیاد از سایت شما خارج شده و ضریب خروج از سایت شما زیاد می شه و اعتبار سایت شما رو کاهش میده. ولی با هدایت بک لینک به صفحات داخلی و خاص (مثلا صفحه مقالات در مورد بک لینک) می تونین بیشتر از قبل توجه بازدیدکنندگان رو جلب کنین. ضمنا می تونین بک لینک هر صفحه رو در محیطی مربوط به موضوع اون قرار بدید.

سئو
اگه تموم بک لینکای خود رو به صفحه اصلی وارد کنین بیشترین حد در دو یا سه کلمه پیشرفت دارید ولی با استفاده از صفحات داخلی می تونین گستردگی کلمات کلیدی خود رو افزایش بدید. واسه هر کلمه کلیدی شما صفحه مجزایی در نتایج جستجو دارید پس ضریب خروج سایت شما خیلی کاهش پیدا میکنه.

تنوع
اگه شما فرضا 100 بک لینک از سایتای مختلف به صفحه اصلی خود داشته باشین ممکنه موتورهای جستجو به شما مشکوک شده و بک لینکاتون رو غیرطبیعی تشخیص دهند. این باعث اسپم شناخته شدن سایت میشه به ویژه اگه بک لینکا در زمان کوتاهی به سایت شما وارد شن. واسه همین بهتره که لینکای ورودی به سایت شما بین صفحات تقسیم شن تا تنوع مورد نیاز موتور جستجو رو دارا باشه.

ساخت بک لینک در یوتیوب با دامین اتوریتی ۱۰۰

در کنار یک رپورتاژ خوب باید بشه لینکای خوبی هم از سایتایی با دامین اتوریتی بالا دریافت کرد. گرچه خرید رپورتاژ آگهی در وبسایتای با دامین اتوریتی بالا ۵۰ که هایپر لینکای فالو در اختیار کاربر میگذارند مهم و لازمه.اما یک سئوکار موفق باید در کنار مواردی که هزینه داره بک لینکای رایگان و با اعتبار بالایی رو هم دریافت کنه. ما قبلا سایتای با دامین اتوریتی بالا رو در مقالات دیگه توضیح دادیم.اولین مورد که به ان اشاره کرده بودیم ساخت رپورتاژ در انجمنا و گرفتن لینک از این سایتا بود.

دومین موردی که اشاره کرده بودیم ساخت حساب در گوگل و ایجاد سایت خود و درج رپورتاژ در گوگل بود که با دامین اتوریتی ۱۰۰ امکان بالا العاده ای رو در اختیار سئوکاران قرار می داد چون که بک لینکایی که میتوانستید از سایت گوگل دریافت کنین فالو بوده و اثر زیادی در افزایش رنک و رتبه کلمه کلیدی هدف شما در گوگل داشت.

سومین موردی که در مقالات گذشته اشاره شده بود رپورتاژ در سایت scoop بود که ما این موارد رو هم توضیح دادیم.در سایتای ایرونی هم ساخت و دریافت بک لینک از راه رپورتاژ در وبلاگ blogsky رو توضیح دادیم . امروز هم مختصری در مورد گرفتن لینک خیلی پر ارزش از سایت یوتیوب میپردازیم.

بررسی و بررسی سایت یوتیوب و ساخت بک لینک در یوتیوب :

با توجه به اطلاعاتی که از سایت موز دریافت کردیم.سایت یوتیوب با دامین اتوریتی ۱۰۰ و پیچ اتوریتی ۹۷ یکی از وبسایتای خیلی مهم در بحث لینک بیلدینگ حساب می شه . دریافت لینک از سایتای با دامین اتوریتی بالا باعث افزایش رنک صفحه شما در گوگل می شه . و هر چقدر رنک صفحه و سایتی در گوگل زیاد شه کار و کاسبی رو رونق میده.

گرفتن بک لینک از دامین اتوریتیای بالا باعث میشه که سایت شما هم با افزایش دامین اتوریتی همراه باشه . و این افزایش دامین اتوریتی یکسری مزیتایی داره که مهمترین ان اعتبار در پیش گوگل ه . اگه دامین اتوریتی سایتی ۶۰ به بالا باشه با نوشتن یک متن یونیک و سبز در بالا گوگل قرار خواهد گرفت حتی اگه ان مطلب رقابتی باشه.

اسپم اسکور سایت یوتیوب صفر بوده و این بالا العاده هست چون که ساخت بک لینک در سایتایی با اسپم اسکور پایین مزیتی داره که مهنرین ان اسپم نشدن سایت شما و پایین امدن خطر لینک هدف میشه.

تعداد ۱۴۸ هزار دامنه به یوتیوب لینک داده ان که یوتیوب با ۱۶ میلیون بک لینک از قویترین سایتای ممکن در مورد اعتبار و لینکای مرجوعی ه. در ۶۰ روز گذشته هم ۲۰۰ هزار لینک به سایت یوتیوب اشاره داشتن.

با توجه به اطلاعات بالا سایت یک رپورتاژ ، به وبمستر پیشنهاد میکنه که با ایجاد حساب در یوتیوب اقدام به ساخت بک لینک در یوتیوب کنه.


بررسی ip سایت واسه درج بک لینک در یوتیوب :

همونطور ک نگاه می کنین ای پی یوتیوب واسه آمریکا بوده و نشون از قدرت پینگ بالای این سایت داره. و معمولا مطالب منتشر شده و لینکای ثبت شده در این سایت در مدت زمان کوتاهی ایندکس می شه .


آموزش روشای ساخت بک لینک در یوتیوب :

روش اول ارسال ویدیو در یوتیوب بوده و درج سایت خود در توضیحات ویدئو ه.

روش دوم نظر دادن در ویدیوای ارسالی دیگرانه.

روش سوم ایجاد لینک در کاربری خود ه.

شما با استفاده از سه روش بالا می توانیداقدام یه ایجاد بک لینک در یوتیوب کنین.


ایجاد حساب و ثبت بک لینک در یوتیوب :

اول از همه نیاز هست در سرچ کنسول یا همون گوگل وب مستر سایت خود رو ثبت کرده باشین.و کد وریفای رو به شکل سایت خود paste بکنین.

بعد نیاز هست که سایت خود رو در یوتیوب هم وریفای کنین. از راه لینک زیر :

http://www.youtube.com/verify

بعد از وریفای کردین وارد حساب خود شده ( توجه کنین که با جیمیلی که در وبمستر تولز داشتین در یوتیوب حساب بسازید ) به تنظیم ها کانال خود برید.

channel setting

بعد روی لینک http://www.youtube.com/advanced_settings کلیک کرده و وارد شید.

حالا نیاز هست در قسمت Associated Website سایت خود رو وارد کنین. و پیغام موفقیت امیز ثبت سایت خود رو دریافت کنین.


نکته مهم در ساخت بک لینک در یوتیوب که باید بدونین :

در این سایت شما می تونین تنها url رو بی انکور تکست وارد کنین .شاید بپرسید که اینکار چه فایده ای داره؟ دوستان عزیز در بحث لینک بیلدینگ طبیعی باید توجه داشته باشین که ما نیاز به تنوع و انواع روشای ثبت لینک داریم همونطور که نیاز هست قسمتی از بک لینکای دریافتی با انکورتکست کلمات کلیدی باشه به همون میزان نیاز هست که قسمتی از بک لینک ها هم بی انکور تکست باشه.


ترفند مهم بر تاثیرگذاری لینک ثبت شده در یوتیوب بر کلمه کلیدی هدف :

با توجه به اینکه نمیشه در سایت یوتیوب لینکی با انکور تکست کلمه کلیدی هدف ساخت . موارد زیر واسه شما کار سازه!

اول) در درج نام کانال یوتیوبی خود دقت کنین که طبق کلمات کلیدی هدف باشه.

دوم) کلمات قبل و بعد از بک لینک شامل مطالبی با کلمه کلیدی هدف باشه. تا این زنجیره مفهومی لینک واسه گوگل و موتورهای جستجو قابل درک شه.

مثال :    در بحث چاقی صورت (لینک ) روشای مختلفی از چاقی صورت اشاره کرده و …

پس واسه اثر گذاری بیشتر موارد بالا قبل اقدام به ساخت بک لینک در یوتیوب ضروریه.


بک لینکای موجوعی واسه ساخت بک لینک در یوتیوب :

با توجه به اطلاعات لینکای مرجوعی سایت majestic از یوتیوب این نتایج حاصل شده.

دریافت لینک یوتیوب همیشه در حالت نرمال بوده و افت و خیز زیادی نداشتهه.

بیشترین تعداد سایتی که تو یه بازه به یوتیوب لینک داده ان مربوط به دسامبر ۲۰۱۶ه که حدود ۶۰۰ هزار سایت بوده.

در ماه های گذشته روند لینک ارجاعی به یوتیوب نمودار ثابتی بی افت داشته و حدود ۴۰۰ هزار دامنه بوده.