رقابت رپورتاژ نویسی

اگه شمام با رپورتاژ آگهی یا همون رپورتاژ خبری آشنا هستین و از امتیازات خیلی که داره آگاهی داید ، حالا رپورتاژ نویسی یا رپورتاژ نگاری برایتون یک چالشه .

در مرحله اول باید ببینیم چطوری باید اثر یک رپورتاژ آگهی خوب رو بررسی کرد و چه معیارهایی بر موفقیت در بازاریابی آنلاین به وسیله رپورتاژ هست :

 • رپورتاژ آگهی بهترین راه حل بهبود رتبه سایت شما در گوگله.

 • پخش رپورتاژ در خبرگزاریای معتبر باعث افزایش اعتبار برند شما میشه.
 • پخش رپورتاژ آگهی بصورت کمپین در تعداد زیادی از سایتای خبری معتبر واسه برندینگ شرکت شما خیلی موثره.
 • اگه بدنبال بهبود رتبه سایت خود در الکسا هستین ، با اثر بالایی که بروی رتبه گوگل داره ، ورودی زیادی رو بصورت پایدار دریافت می کنین.
 • اگه متن رپورتاژ خبری رو خوب بنویسید قابل توجه کاربران قرار میگیرد و این یعنی بازنشر خبر در سایتای دیگه و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی.

 

متن رپورتاژ باید از نظر خبرنگاری و بازاریابی نکات زیادی داشته باشه

 • متن یک رپورتاژ موثر نباید فقط تبلیغاتی باشه و واسه کاربری که مطلب رو میخواند جنبه یک خبر یا مقاله هم داشته باشه.
 • همیشه موثر ترین تبلیغات اونایی هستن که غیر مستقیم تبلیغ میکنند و تو ذهن مخاطب اثر می ذارن ، بصورتی که واسه کسب آگاهی بیشتر در مورد برند کنجکاو شه و ضمنا تمایزای اون برند در ذهنا حک شه .
 • بهتره واسه اثر گذاری بیشتر رپرتاژ خبری رو با تیترای جذاب خبری منتشر کنین.
 • برندهای بزرگ واسه سایتای مختلفی که در کمپین رپورتاژ هست از تیتر ، تصویر و متنای جور واجور و در ارتباط استفاده میکنند و از تکرار یک متن در همه سایتها خودداری میکنند.

 

نکات قابل توجه درمورد ارزش رپورتاژ واسه سئو سایت

 • در متن رپورتاژ حدود سه کلمه کلیدی مهم رو به سایت خود لینک بدید .
 • یکی از کلمات رو به صفحه اول و بقیه کلمه ها رو به صفحات داخلی در ارتباط لینک بدید.
 • واسه لینک دادن از واژهای در ارتباط که در سایت شما به اندازه کافی استفاده شده استفاده کنین.

 

در آخر واسه موفقیت هرچه بیشتر در رپورتاژ آگهی بهترین گزینه شرکت تبلیغاتی ویرلن است.

 

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ خبری یعنی چه؟

می دونین رپورتاژ چیه؟ شاید تا به حال اسم ان رو شنیده باشین اما معنی رو ندانشته اید. آسمونی در این مقاله اطلاعات کاملی در مورد رپورتاژ خبری واسه شما عزیزان تهیه کرده که در ادامه می خونین.

مدیران بازاریابی و مسئولین سایت شرکتا در گوگل بدنبال روشای جدید سئو و بهینه سازی سایت هستن و نگاه میکنند که تازگیا سایتای تبلیغاتی و آموزش سئو یکی از بهترین روشای تبلیغات اینترنتی و سئو رو رپورتاژ آگهی معرفی میکنند.

پس واسه آشنایی با رپورتاژ آگهی با کلماتی مثل ؛ رپورتاژ آگهی ، رپرتاژ آگهی ، رپورتاژ خبری ، رپرتاژ آگهی ، رپورتاژ یعنی چه ، خرید رپورتاژ ، رپورتاژ ، ریپورتاژ ، رپرتاژ ، رپورتاژ آگهی چیه ، نمونه رپرتاژ آگهی ، معنی رپورتاژ و رپورتاژ آگهی چیه در گوگل جستجو میکنند تا با این روش جدید سئو آشنا شن .

رپورتاژ یا رپرتاژ به معنی گزارشه که از کلمه ریپورت گرفته شده ، repotrage یک کلمه فرانسویه .

در بخش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت، رپورتاژ آگهی به عنوان یک گزارش یا مصاحبه واسه معرفی برندها یا افراد در سایتای خبری مطرح شده و بصورت یک خبر تبلیغاتی منتشر میشه.

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازیه که بزرگترین برندهای دنیا واسه معرفی اجناس و خدمات جدید خود از اون استفاده میکنند.

رپرتاژ آگهی به خاطر این تاثیرگذاری بالایی داره که یه جور تبلیغات غیرمستقیمه و مخاطبان در زمان نگاه اون بیشتر اعتماد میکنند و کل مطلب رو مشتاقانه مطالعه میکنند .

رپورتاژ آگهی درواقع یک خبر تبلیغاتیه که به شکل یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید منتشر میشه که شامل یک تیتر جذاب ، چند پاراگراف متن و عکس و هایپرلنیک فالوه.

مهمترین نکاتی که در این روش تبلیغات اینترنتی هست ؛

اول : نحوه تهیه خبر تبلیغاتیه که لازمه به وسیله یک تیم متخصص دارای خبرنگار حرفه‌ای ، مشاور بازاریابی و برندینگ و متخصص سئو  تهیه شه .

دوم : رپورتاژ خبری در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری معتبر منتشر شه .

سوم : محتوای خبر با توجه به نوع مخاطبان سایت منتشر کننده تهیه شه تا اثر گذاری بیشتری داشته باشه .

چطوری رپورتاژ آگهی باعث ارتقاء رتبه سایت من در گوگل میشه ؟

در محتوای رپرتاژ یک تا سه کلمه کلیدی از متن بصورت فالو لینک میشه به سایت شما .

طبق جدیدترین الگوریتمای گوگل دریافت لینک فالو از مطلبی در ارتباط در سایتای پربازدید و معتبر بالاترین تاثیرگذاری رو در ارتقاء رتبه سایت شما در گوگل داره .

رپورتاژ تنها روش تبلیغاتیه که به مدت زمان محدود نیس و همیشه در سایت‌ها باقی میماند، پس اثر اون واسه سئو بیشتر هستش .