معیارهای و روش های بهینه سازی وب سایت

چرا باید از سئو یا بهینه سازی سایت استفاده کرد؟

 

اهمیت سئو یا بهینه سازی کردن سایت از اونجا ناشی می شه که بیشتر مردم از موتورهای جستجو واسه رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود میرسد که بیشتر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. پس واسه داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامیه که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو بگیره.

 

  • بیشتر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود رو از موتورهای جستجوی اصلی مثل گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند، از اینرو بهینه سازی (سئو) مناسب کلید شما واسه رسیدن به بازدید بیشتره.
  • علاوه براین موتورهای جستجو همون چیزی رو در اختیار کاربران قرار می دن که اونا بدنبالش هستن واسه همین در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما دارن و این ارزش سئو رو دوبرابر می کنن.
  • کلمات جستجو شده به وسیله کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارن، تجربه نشون داده که جذب بازدیدکننده زیاد از راه گوگل می تونه موفقیت هر شرکتی رو تضمین کنه، بازدید بدست اومده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری رو هم به شما مجبور می کنن.
  • هر وب سایتی که به طرف تجارت و بازرگانی حرکت میکنه، باید صفحات وب خود رو واسه موتورهای جستجو بهینه سازی کنه. هدف پایانی یک سایت جلب کاربران اینترنتیه، و تحقیقات نشون داده که پهنا بزرگی از کابران اینترنتی وب سایتا رو در موتورهای جستجو پیدا کرده ان.

 

اینم بخونین:   خدمات بهینه سازی سایت

طراحی سایت همراه با بهینه سازی سایت یکی از سرویس هاییه که بیشتر سایتا به اون نیاز دارن. درزمان بهینه سازی سایت از نظر حجم و سرهت بارگذاری بهینه میشه ضمنا مواردی مه واسه سئو بهتر نیازه انجام میشه تا سایت در موتروای جستجو جایگاه بالاتری پیدا کنه.در مورد بهینه سازی سایت و افزایش سئو و افزایش رنک در موتورای جستجو مثل گوگل خدمات زیر ارائه میشه:
۱)    بررسی وضع موجود از میزان بازدید کنندگان و رتبه سایت در پیش موتورهای جستجوی معروف

۲)    ثبت و معرفی سایت به موتورهای جستجوهای  معروف مثل GOOGLE

۳)  بررسی کلمات کلیدی مورد نظر و مشاوره در مورد انتخاب کلمات کلیدی مناسب جهت افزایش رتبه سایت پیش موتورهای جستجو

۴)  بررسی بازدیدکنندگان و رفتار اونا هنگام بازدید سایت شما

۵)  ارائه لیست اصلاحات لازم در ساختار سایت واسه بهینه سازی سایت  و انجام اون در صورت دسترس بودن ادمین سایت

۶)  مشاوره در مورد بروز رسانی سایت فعلی جهت رعایت تکنیکای SEO

۷)  ارائه روش واسه تهیه متون و محتوای سایت طبق تکنیکهایSEO

۸)  ارائه  راه حل در تبادل لینک به سایت شما


Comments are closed.