مفهوم و معنای بهینه سازی سایت

معنی بهینه سازی و سئو سایت

وجود یک سایت واسه حضور در فضای مجازی وتجارت الکترونیک لازمه ولی کافی نیس. پس از طراحی سایت کارهای دیگری لازم به انجامه: من جمله سئو و بهینه سازی سایت مهمترین قدم پس از طراحی سایته.

معنی سئو سایت:

سئو (بهینه سازی سایت) واسه موتورهای جستجو از مهمترین مسائل در کار و کاسبی اینترنتیه. سئو سایت یک بحث زمان بر و پیچیده هست. معمولا واسه سئو سایت فاکتورهای زیادی هست که با اعمال این عوامل میشه سایت رو در جایگاه مناسبی در نتایج موتور جستجوگر قرار داد. هدف وب سایتا واقع شدن در رتبه اوله پس رقابت در این مورد خیلی سخته. از امتیازات سئو افزایش تعداد مخاطبین وب سایته که از این راه می تونین کار و کاسبی خود رو گسترش بدید. با افزایش تعداد باز دیدکننده سایت می تونین بیشتر این مخاطبین رو به عنوان مشتری دائمی خود جذب، خدمات خود رو ارائه و محصول خود رو به فروش برسونین. واسه افزایش رتبه در گوگل، سایت باید بهینه سازی شه که واسه این فاکتورهای زیادی اعلام شده.

روند سئو سایت، بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجو، افزایش رتبه در گوگل

تیم سئوی اینتن  شما رو تا مرحله تهیه راه حل سئو سایت و بعد عملیاتی کردن خواسته تون همراهی کنه.

مشاوره سئو

سئو سایت مثل هر کاری نیاز به مشورت با متخصصان داره. طی یک جلسه صحبتاتون و خواستها و تموم نگرانی ها و هدفتون رو دریافت و به عنوان مشاور سئوالات خودمون رو در مورد خواست شما و انتظاراتتون از سئو سایت مطرح و جواب رو خواهیم شنید. بعد تموم نیازای شما رو با نظرات کارشناسان خودمون جمع بندی می کنیم.

 

بررسی و بررسی سایت در کلمات کلیدی درخواستی

قدم دوم، دانستن کلمات کلیدی اون حوزه. باید بدونیم اجناس شما چه نام تجاری و یا نام مصرفی رو داره و شما باید در این مورد ما رو راهنمایی کنین.
اعلام نتیجه و ارائه کلمات کلیدی پیشنهادی
کلمات کلیدی درخواستی تون رو از دید تحلیلگرهای مختلف بررسی و نتیجه رو اعلام می کنیم. به یاد داشته باشین سئوکارا می تونن هم به شما کمک کنن هم آسیب بزنن. ما میتونیم بهترین نتیجه رو در این راه واسه شما کسب کنیم.
سئو کلمات کلیدی سخت رو ازمون بخواهید. تجربه ما قدرتمندترین کلمات کلیدیه که تونسته ایم و میتونیم.

۸ قدم اساسی در فرایند سئو سایت:

۱- سئو on-page
سئوی on-page مثل زیرسازی در کارهای ساختمانیه. بهینه سازی ابعاد و حجم تصاویر در این مرحله انجام می¬شه.
۲- بهینه سازی صفحات واسه کلمات کلیدی اصلی
صفحات وب طبق محتوایی که دارن باید متاتگ و متاتگ دیسکریپشن مناسبی رو هم داشته باشن تا موتورها رو راهنمایی کنه.
۳- ایجاد بک لینک
باید از سایتای مختلف واسه سایت خود بک لینک بسازین که واقعا مثل صحبت کردن مردم درباره ماه.
۴- بهینه سازی محتوا
محتوای یک سایت باید بهینه باشه. یعنی جمله بندیای درست با رعایت وزن کلمات کلیدی، استفاده از رنگای مختلف واسه جملات، بولد کردن کلمات واسه نشون دادن اهمیت، استفاده از عکسا و …
۵- ارسال سایت به موتورهای جستجو
بعد از راه اندازی سایت باید به موتور جستجو بگید که من هستم تا شما رو ببینه.
۶- سئو off-page و گزارش گیری از وضعیت سئو
سئو off-page از گامای اساسی در سئو سایته. راه اندازی صفحات تجاری و اجتماعی سایت شما در این مرحله باید انجام شه. فعالیت دائمی در فروما هم واسه سئو off-pageه.
۷- بررسی رتبه و ترافیک سایت
باید وضعیت رتبه گوگل و یا هر موتورجستجوی دیگرتون رو ببینین. اینکه چه تعداد بازدید کننده داشته اید و…
کار سئو یک کار مداومه. همیشه در طول مراحل انجام سئو سایت نیاز دارین که هر کدوم از این کارا رو بارها و تا جایی که لازمه انجام بدین.

سئو و بهینه سازی در سایت

قصه سئو و بهینه سازی در سایت بعد از طراحی و اجرا سایت شروع میشه. سئو یعنی سایتی که شما طراحی کردی در نتایج جستجوی گوگل یا هر موتور جستجوی دیگه ای جزء اولین نتایج جستجو باشه. این کار  تکنیکای خاص خودشا داره…شاید بشه گفت اهمیتش از طراحی سایت هم بیشتره…

شایدً شما وقتی واسه کسب و کارتون سایتی رو طراحی می کنین از طراح سایتتون درباره بهینه سازی سایت (سئو سایت) اطلاعاتی دریافت کنین و به اهمیتش ببرین. ویستا پرداز نواندیش قصد داره به زبون راحت در مورد سئو و بهینه سازی سایت توضیح بده.

منظور از سئو و بهینه سازی در سایت چیه؟

خیلی راحت میشه گفت مجموعه اقداماتیه که باید رو سایت شما انجام بشه تا سایتتون با کلمات کلیدی مورد نظر خودتون به صفحه اول نتایج موتور جستجوی گوگل بیاد.

این کار باعث میشه سایتتون از بین بقیه سایتای رقبا برند بشه و بازدید بیشتری به سایتتون اختصاص بدین. به مثل این بازدیدا از طرف موتور جستجوی گوگل بازدیدهای هدفمند میگن چون مشتری با جستجوی کلمه کلیدی مورد نظر در گوگل میتونه سایت شما رو هم جزء نتایج اول گوگل ببینه.

SEO| سئو و بهینه سازی سایت

در تعریف راحت بالا سه نکته هست:

  •  کلمات کلیدی
  • صفحه اول گوگل
  • بازدید هدفمند

منظور از کلمات کلیدی چیه؟

هر کسب و کاری یکسری کلمات کلیدی داره که بیشتر نام خدمات یا اجناس یه کسب و کاره که شما میخواید. تا اگه کاربر نام محصول شما رو در گوگل جستجو کرد سایتتون در صفحه اول نتایج گوگل نشون داده بشه.

سئو و بهینه سازی سایت به غیر از افزایش بازدید روزانه سایت باعث میشه تا اول اینکهً در بین رقبا یک برند شناخته بشین و محبوبیت پیدا کنین، دوم اینکهً یه سایت منبع شناخته می شید و اعتماد مشتریهاتون رو بسادگی جلب می کنین.

امتیازات صفحه اول گوگل چیه؟

بیشتر کاربران واسه پیدا کردن نتایج جستجو فقط صفحه اول گوگل رو نگاه میکنند. یعنی مطلب مورد نظرشون رو شک نداشته باشینً در صفحه اول پیدا می کنن و احتیاجی به نگاه صفحات بعدی ندارن. پس اگه سایت شما در صفحه اول نتایج موتور جستجو قرار بگیره شانس بالایی واسه ورود کاربران به وب سایتتون دارین.

بیشتر وب سایتایی که در صفحه اول نشون داده میشن از راه وب سایتشون بهتر و راحتتر می تونن مشتری جذب کنن.

سایتای طراحی شده به وسیله گروه مهندسین نواندیش، کاملً رتبه خوبی در نتایج جستجو دارن…