خرید بک لینک | رپورتاژ اگهی
بک لینک چیه

بک لینک چیه ؟بک‌ لینک یک لینک خروجی از یک صفحه به صفحه دیگره. هرچه بک‌ لینک بیشتری به سایت شما روونه شه٬ سایتتون محبوب‌ تر هستش.

همیشه قبل از خرید بک لینک ارزون حتما پیج اتوریتی سایت و صفحات ایندکس شدش رو چک کنین اگه اوکی بود خریداری کنین.

خرید بک لینک

بک لینک بی کیفیت: بک لینکیه که از سایتای بی کیفیت و بی ربطی نسبت به سایت شما بیاد. مثلا زمینه فعالیت سایت شما آشپزیه و یک سایتی که در مورد پزشکی فعالیت می کنه از همه صفحاتش به شما لینک بده این نوع از نظر گوگل ممنوع و اسپمه.

بک لینک با کیفیت: از سایتای در ارتباط باسایت شما میاد و معمولا به شکل توضیحاته. مثلا یکی از دوستان من کلاس آموزش سئو برگزار می کنه و من به شکل توضیحاتی به اون لینک می دم. یکی از بهترین راه های دریافت لینک طبیعی تولید محتوای جدیده ، زمانی که شما محتوای مفیدی رو تولید کنین مطمئنا دیگه وبلاگ نویسا به شما لینک می دن اما راه دیگری که خیلی الان مهم شده ارسال پستای مهمان در سایتای با ارزشه.

 

خرید رپورتاژ آگهی ارزون

شکل و قالب کلی وجود خرید رپورتاژ آگهی‌ ها قدری با آگهی‌های معمولی متفاوته، اما متفاوت از تبلیغات چاپی معمولی با استفاده از یک تصویر و پیام برنده. این نوع از آگهی‌ها بیشتر محتوا محور بوده و طول مطلب در اونا زیاده که به امتیازات اجناس می‌پردازد یا روایتی از میگه که به ویژگی‌های یک محصول اشاره می‌کنه. بااین‌وجود بعضی وقتا از عناصر چشمی هم در اونا استفاده می‌شه.

اگه واسه اولین باره کلمه رپورتاژ یا رپرتاژ رو می شنوین یا می بینین حتما میخواهید بدونین که رپورتاژ یا رپرتاژ به چه معناییه این فقط سئوال شما نیس بلکه وقتی داشتم در مورد رپرتاژ جستجو میکردم به سئوالاتی مانند ” رپورتاژ چیه ” ، “رپرتاژچیست ” ، ” رپورتاژ یعنی چه ” ، ” رپرتاژ یعنی چه ” و… برخورد کردم.

اندازه به روزرسانی محتوا سئو و خرید بک لینک

مقدار به روزرسانی محتوا سئو و خرید بک لینک

اهمیت دستکاریا و تغییرات هم با عنوان عامل نو بودن مقاله شناسایی می‌شن . سئو و خرید بک لینک اضافه کردن یا حذف کامل قسمتی از محتوا , نسبت سئو و خرید بک لینک به تغییر و تغییر یک یا یک‌سری کلمه و واژه به روزرسانی چشمگیرتری حساب می شه .
سابقۀ به روزرسانی صفحات

صفحه ها سایت با اینکه وقت یه بار به روزرسانی شده؟ روزمره , هفتگی یا این که هر ۵ سال یه بار؟ سئو و خرید بک لینک به روزرسانی تکراری صفحه های سایت هم نقش مهمی در درجه بندی تارنما دارااست .
برجستگی عبارات کلیدی

به کار بردن لغتا اصلی دارای رابطه در ۱۰۰ کلمه و واژه ابتدایی جون دار در کاغذ میتونه آرم ربط داشتن سئو و خرید بک لینک سایت یا این که کلمه اساسی انتخابی باشه . سئو و خرید بک لینک برجستگی کلمه کلیدی به قرار گرفتن واژه کلید داخل تگ تیتر , تگ H1 , H2 و متا دسکریپشن بستگی داره .
کلمه ها حساس در تگای H2 , H3

به کار بردن کلمات مهم در‌این تگا می تونه نماد کوچیک و ضعیفی از دارای رابطه بودن سایت با واژه و کلمه با اهمیت انتخابی باشه باشه . . h2
ترتیب قرار گرفتن کلمه ها با اهمیت

ترتیب قرار گرفتن لغات اساسی در محتوای یک ورقه می تونه روی درجه بندی خوبتر سایت اثر بزاره . مثلا جستجویی با عنوان خرید اپل ایدی رو در دید بگیرین . صفحاتی که با عبارت خرید اپل ایدی با صرفه سازی شدن رنک بهتری نسبت به وبسایتایی دارن که با عبارت با اهمیت چه‌گونه اپل ایدی رو تنظیم کنیم با صرفه سازی گردیده ان . به همین یاد هم &# خرید بک لینک قوی ) تحقیق درباره ی لغتا کلیدی زیاد اصلیه .
کیفیت پیوندای خروجی


بیشتر سئو و خرید بک لینک کاران می‌پندارند که لینک و پیوند کردن به وب سایتایی با اتوریتی بالا به ارسال سیگنالای اعتماد به گوگل کمک می کنه .
قضیه لینک و پیوندای خروجی

موتورهای جستجو گر از محتوای سایتی که شما به اون لینک و پیوند دادین اجرا می کنن زمینه تارنما شما رو برساس ان رد یابی می کنه . . مثلا ; در شرایطی‌که ورقه ای دارین که درباره‌به فروش اپل ایدیه , لینک دادن به صفحه های مربوط به سینما موثر نخواد بود .
دستور لهجه و املا

گرامر و املای کلمات زمینه استفاده در ورقه سایت باید به راستی انتخاب شده باشه . اگه‌چه که مت کاتز در سال ۲۰۱۱ این موضوع رو به طور کامل تایید نکرد .
محتوای غیر اسکن

فایده از مطالب وب سایتایی که در موتورهای جستجو ایندکس گردیده ان , نمی تونه مثل محتوای اساسی که در سایت دیگری قرار داره , سکو ای برایتون به یاور داشته باشه . واسه تلاوت مطالب بیشتر به این مقاله مراجعه‌کنین
محتوای تکمیلی موثر

طبق ی راهنمای مرتبه بندی گوگل , محتوای تکمیلی موثر یک کدوم از مواقعیه که کیفیت سایت و صفحه های اون رو به نه و خوبی نشون می ده . استفاده از مبدلای ارز , ماشین حساب فایده وام و راهبردای تعاملی نمونه هایی از محتوای تکمیلی مفید حساب می گردن .
تعداد لینکای خروجی

یکی دیگه از زمانی که باید در حیث گرفته شه تعداد بک لینک هاییه که به طور Do follow میباشند . در صورتیکه تعداد این مدل لینکا خیلی باشه میتونه اثر منفی در سایت شما داشته باشه .
موادسازنده چند رسانه ای

در صورت استفاده از تصاویر یا این که ویدیو در تارنما خود کیفیت سایت خود رو ارتقاء دادین و این یک عدد دیگه از فاکتورایی ایت که گوگل به اون اهمیت میده .
تعداد لینکای داخلی یک صفحه

وجود پیوندای داخلی در یک صفحه می تونه ابلاغ گر رابطه ورقه الان با دیگه صفحه ها جونور در سایت باشه . واسه خوندن مطالب کلی به این مطلب مراجعه کنین
کیفیت لینکای داخلی یک ورقه

در صورتیکه که یکی از صفحه های سایت شما بازدید کنن گان زیادی دارااست و رنک بالایی رو واسه سایت شما به ارمغان اوردهه , پیوند دادن از این صفحه های به صفحه ها دیکر سایت , می تونه ارزش بیشتری نسبت به پیوندایی که از صفحاتی با رنک زیر خیس به یک برگه داده شده‌است , داشته باشه .
پیوندای شکسته

لینک و پیوندای شکسته می تونه نشون دهنده یک سایت ول شده باشه . گوگل از پیوندای شکسته واسه محاسبه کیفیت ورقه اصلی منفعت می کنن .
سطح تلاوت
هیچ شکی وجود نداره که گوگل سطح قرائت صفحه های یک سایت رو تقریب میزند . گوگل معمولا موقعیت تراز قرائت رو واسه سایتا ارائه می ده :
read
البته کاری که گوگل با این داده ها انجام می ده روشن و پر‌نور وجود نداره . یه سری از آدما فکر می کنن که تراز خوندن مبتدی و تازه کار به مرتبه بندی خوبتر سایت امداد می کنه چون همۀ مردم میتوانند اون رو بخونن . البته بعضی وقتا دیگه این تئوری رو رد می کنن .