اول باید سایتای وب2 رو بشناسیم:

سایتای WEB 2 وب 2 و قبل از اون وب 1 به سایتایی گفته می شه که پایه و پایه مطالب و محتویات اونا رو کاربران تشکیل داده باشن و یا یعنی  user-generated content باشن. سایتای وب 2 سایتایی با محتوای تولید شده به وسیله کاربر هستن. لینکا در این سایتا، وب2 نام دارن.الان گوگل لینکای وب 2 رو دوست داره و به اونا اهمیت میده

معنی سایتای WEB 2.0 و بک لینک web 2 اولین بار به وسیله تیم اوریلی و دیل داورتی  Tim O’Reilly and Dale Dougherty در سایت 2004 پیشرفت پیدا گرچه قبل از اونا به وسیله فردی به نام Darcy DiNucci در سال 1999 این جور سایتا معرفی شده بود.

کاربران در اینطور سایتا می تونن مطالب خود رو به اشتراک گذاشته و پیشرفت دهند و با همدیگه در محیط وب تبادل اطلاعات و داده داشته باشن.

یکی از این سایتا به طور مثال وردپرسه که می دونید که هزاران کد نویس و طراح وب به طور رایگان در حال نشرو گسترش مطالب، قالبا و افزونها هستن.

وبسایتهای زیادی وجود دارن که وبلاگ نویسی رایگان مثل blogger، wordpress.org، webly و خیلی دیگه رو فراهم می کنه. در این وب سایتا شما می تونین وبلاگ خود رو بسازین. وبلاگای ایجاد شده همون وب 2.0ه که با شروع وبلاگ نویسی می تونین یک لینک دائمی بسازین. اما اینکه در چه وب سایتایی و به چه صورت این لینکا ثبت گردند مهم و نیازمند آشنایی با این امره.

در ثبت بک لینک به شکل وب 2 لینک سایت مورد توجه به شکل آنچر تکست روی کلمه کلیدی مورد نظر در شامل مقاله درج می شه از بهترین خصوصیات این نوع لینک دهی اینه که میشه در بعضی از سایتای وب 2 واسه این متن مقاله تخصصی و مربوط به موضوع بک لینک تهیه کرد که هر مقاله در صفحه ایی جداگونه با ساب دامنه مخصوص به خود روی دامنه اصلی مورد نظر ثبت می شه، در بک لینک وب 2.0 تموم لینکای مقالات از همون اول دامین اتوریتی بالایی دارن.

https://marketlike.wordpress.com/

بک لینکای web2 از ارزش و اعتبار بالایی بهره مند بوده وبهبود موثری در سئو خواهندداشتدر زیر بعضی از سایتای وب 2 که امکان درج محتوا به شکل رایگان رو به کاربران می دن آورده شده و همانطوریکه نگاه می شه سایتای معروفی مثل فیس بوک، تویتر، وردپرس و … جزو اینطور سایتا هستن

بک لینک – سایت بک لینک

پیوند ورودی یا بک‌ لینک (به انگلیسی: Backlink یا Inlink) به ابرپیوندبک لینک یک وب‌بعضی وقتا به وب‌بعضی وقتا دیگه میگن که یکی از موارد تعیین‌کنندهٔ میزان بهینه‌سازی موتور جستجو هست.

خرید بک لینک یا فروش بک لینک ( به فارسی یا لاتین لینک: Backlink یا sitebacklink.ir) به ابرپیوند بک لینک ارزون یک وب‌بعضی وقتا از سایت بک لینک دات ای ار دیگه میگن که یکی از موارد تعیین‌کنندهٔ میزان بهینه سازی سایت خود هست.

پیوند سازی و یا لینک بیلدینگ (به انگلیسی Link building) یکی از روش‌های سئو و بهینه‌سازی سایته. در موتورهای جستجوگر لینک‌های ورودی به یک سایت از اهمیت خیلی برخورداراند و از اونا واسه رتبه‌بندی سایت‌ها در نتایج جستجو استفاده می‌شه.

خرید بک لینک ارزون,خرید بک لینک قوی,خرید بک لینک دائمی

خرید بک لینک ارزون و فروش بک لینک ارزون و قوی تنها فروشنده بک لینک انبوه و قوی ایرونی و خارجی دائمی.

خرید بک لینک از نظر گوگل

تقریبا تموم وبمستران الان از اثر منفی خرید بک لینک بر سئو و کسب لینکای زیادی و نامناسب مطلع هستن. یکی از سوالات رایجی که خوانندگان سایت بک لینک مطرح میکنند اینه که، “خرید بک لینک قوی از سایتای با پیج رنک بالا چه تاثیری داره؟ گوگل چطوری متوجه پولی بودن اون میشه؟”

جواب به این سوال کار خیلی راحتیه، خرید بک لینک کار درستی نیس! اگه بدنبال کسب جایگاه مناسب در نتایج گوگل هستین و برنامه ریزی دراز یه مدت واسه کار خود دارین، خرید بک لینک روش مناسبی نیس چون ممکنه شما رو با مشکلات جدی در آینده روبرو کنه.

به زبون راحت، گوگل بک لینک رو بعنوان یک رای مثبت از طرف کاربران به صفحه یا سایت شما می شناسد. با کسب رای بیشتر شما شانس پیروزی در انتخابات گوگل رو دارید. گوگل به روشنی اعلام کرده که خرید بک لینک برخلاف سیاستای این سایت بوده و تخلف شناخته میشه. مشکل از جایی شروع میشه که کاربران فکر میکنند با خرید رای میتوانند موتور جستجو رو فریب داده و در این انتخابات پیروز باشن ولی نظارت گوگل بر خرید بک لینک خیلی پیچیده و قدرتمنده.