امتیازات سئو و بهینه سازی سایت

– افزایش بینندگان و مراجعه‌کنندگانی که با استفاده از کلمات کلیدی مربوط به زمینه کاری شما در حال جستجو در موتورهای جستجو هستن. (تبلیغات هدفمند)

– افزایش آمار بینندگان و بالا رفتن آمار ترافیک سایت شما که نتیجه اون افزایش آگاهی و آگاهی از اجناس و خدمات شماست و مستقیما به فروش بیشتر می‌انجامد.
– کسب اعتبار و محبوبیت بیشتر واسه شرکت شما
– برتری جایگاه شما نسبت به رقبای تجاری خود
– تبلیغات همیشگی، هدفمند، پایدار و خیلی کم هزینه در مقایسه با روش‌های دیگه تبلیغاتی واسه اجناس و خدمات خود در سطح ملی و جهانی

بهترین و کم هزینه ترین راه بازاریابی چیه؟

به همین منظور بهینه‌سازی سایت واسه موتورهای جستجو یکی از عوامل مهم و لازم گرفتن کاربران و مشتریان جدید هست. واقعا میشه گفت بهترین و کم هزینه‌ترین روش واسه جذب بازدید کننده و افزایش آمار سایت، بهینه‌سازی هست.

چرا موتورهای جستجو بی سئو سایت شما رو پیدا نمی کنن؟

موتورهای جستجو باهوشند اما به کمک نیاز دارن. موتورهای جستجوی اصلی همیشه در حال پیشرفت تکنولوژی خود به خاطر اندازه گیری عمیق‌تر یک سایت و بازگرداندن نتایج بهتر به کاربران خود هستن.

سئو (بهینه‌سازی سایت) کمک می‌کنه که شما محتوای سایت خود رو آسون‌تر در دسترس موتورهای جستجو قرار بدید و با تکنیک‌های سئو (SEO)، موتور جستجو رو قانع می کنین که سایت شما رو در جای‌های بالاتری از نتایج جستجو قرار بده.

خدمات سئو سایت:

ما با جدا سازی و بررسی سئو سایت و سئو سایت seo شما، اطلاعات دقیقی از زمینه کاری شما، یافتن کلماتی که جامعه مخاطبین سایت شما دنبال اون هستن و بررسی رقبای شما در گوگل، رتبه سایت شما رو بهبود می‌بخشیم.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهینه‌سازی سایت می تونین با کارشناسان ما تماس بگیره.

سئو سازی , بهینه سازی سایت

اگه حضور در صفحه اول گوگل رو قبولی در دانشگاه فرض کنیم اون وقت میتوانیم کنکور رو با سئو شبیه بدونیم . قبولی در کنکور سایتا واسه حضور در صفحه اول گوگل به وسیله رعایت مجموعه فاکتورهایی محقق میشه که از اون به بهینه سازی سایت میشه نام برد.

بهینه سازی سایت یا سئو در کل به مجموعه ای از فعالیتا در جهت منطبق کردن یک سایت با پارامترهای موتورهای جستجو گر گفته میشوند.

سئو :

منطبق سازی سایت ( بهینه سازی سایت) با پارامترهای موتورهای جستجو با عبارت مخفف seo که مخفف عبارت انگلیسیه بیان میشه .

سئو (سعو) نتایج خیلی معجره آسایی در یک کار و کاسبی می تونه بسازه . حضور یک سایت در صفحه اول گوگل یعنی حضور در چار راه تردد مشتریان و می تونه بار زیادی از هزینه های تبلیغات و بازاریابی رو کاهش بده.

سئو رویاگر

مجموعه رویاگر از قدیمی ترین گروه های طراحی سایت و سئو در کشوره و از سال 1387 تا امروز بصورت دائمی در این مورد فعالیت داشته .

رویاگر مجری پروژه های سئو و بهینه سازی سایت

بهترین قیمت سئو رو از رویاگر بخواهید

شعار رویاگر

ما همیشه یک موضوع به مشتریانما میگیم . سئو یک فرایند برد برده . شما چند صد ملیون در اومد داشته باشین و فقط و تنها فقط 5% از درامد حاصله رو واسه هزینه های سئو سازی و بهینه سازی سایت خودتون پرداخت کنین .

مطمئن باشین در سئو رویاگر هیچوقت بی رضایت مبلغی پرداخت نخواهید کرد

بهینه سازی سایت

واسه اینکه بتونیم نحوه و راه حل بهینه سازی سایت رو توضیح مناسبی دهیم ,باز برمیگردیم به همون مثال کنکور خودمون

واسه قبولی در کنکور حتما باید متناسب با هدفتون یک راه حل مشخص مطالعه داشته باشین . آری اینجا هدف نقش زیادی در تعیین راه حل مطالع داره . اگه هدفتون کسب رتبه تک رقمی و قبولی در شریفه نمیتوانید از مطالع دروسی با ضریب پایین صرف نظر کنین ولی اگه هدفتون قبولی در یک داشنگاه استانیه شک نداشته باشین می تونین از اختصاص وقت و انرژی واسه مطالعه بعضی دروس صرف نظر کنین . بهینه سازی سایت هم شرایطی مشابهی داره.

بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجوگر

وقتی میگیم یک سایت رو بهینه سازی میکنیم واسه موتورهای جستجو یعنی میخوایم با مجموعه پارامترهایی که موتورهای جستجو واسه رتبه بندی سایتها اعمال میکنند منطبق شیم.

باز اینجا بر میشه به هدفمون و راه حل بهینه سازی طبق بزرگی هدف تغییر میکنه.

تهیه راه حل بهینه سازی سایت : seo متناسب با اهداف بزرگ یا کوچیک

واسه موفقیت چندین قدم رو در شروع باید برداشت و متناسب با بزرگی وکوچکی هدف راه حل واسه ادامه راه داشت . بهینه سازی سایت طبق بزرگ بودن یا کوچیک بودن هدف تعیین میشه که به درستی ضریب سختی کلید واژهاه .

دیده شدن یا پسند کرده شدن سایت؟

یک سایت موفق واسه دیده شدن نیازمند بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجوگره و واسه پسند کرده شدن نیازمند بهینه سازی واسه کاربران و بازدید کنندها از سایت

نباید در سئو زیاده روی و تفریط شه , نباید از طرف دیگه پشتب بام افتاد , سایت موفق هم باید دیده شه و هم پسند کرده شه . هر کدوم از این عوامل نباشن سایت عاقبتی جز شکست نداره.

سئو سایت

وب سایتها میتوانند روزانه تا ملیاردها تومن پول و ثروت ایجاد کنن , استارت آپای کوچیک اینترنتی براحتی میتوانند تبدیل به فرصتای بزرگ اشتغال و منبع موفقیت شن .

سئو سایت یعنی فراهم کردن امکان حضور یک سایت یا پورتال در رنک بالای نتایج جستجو

این یعنی براحتی می تونه تعداد زیادی بازدید رو در هر روز و هر سایت به یک سایت برگشت بده

سئو سایت بستر ساز موفقیت در فضای اینترنته , لازمه ولی کافی نیس

چه شروطی در سئو وب لازمه؟

هدفی که میخوایم بخاطر اون وب سایتمون در نتایج جستجوی گوگل جایگاه بالایی داشته باشن غیر از اینه که دیده شیم , هدف ما از دیده شدن تعیین کننده شروط لازم واسه سئو وب سایته . ما میخوایم مقالاتمان در دسترس بقیه باشن یا میخوایم اجناس و خدماتمون رو عرضه کنیم و کار تجاری انجام بدیم؟

یک استارت آپ موفق رو شروع کنیم:

شروع یک کار و کاسبی موفق خیلی آسون تر از شروع خیلی از فعالیتای اقتصادیه به شرطی که ایده مناسبی داشته باشیم و در راه رسیدن به ایده خودمون و لباس عمل پوشاندن به اون گامهای درستی رو برداریم

سئو و برندینگ در اینترنت

بعد زمانی سئو و بازاریابی در اینترنت

حدود ده سال از مراحل ظهور پدیده اینترنت در بعد تجاری اون در کشور ما میگذره .هر یکسال این 10 سال به اندازه 50 پارسال . و اونقدر سرعت تغییرات زیاده که بعد زمانی اون رو باید یک ملیونم ثانیه انتخاب کرد . آری بعد زمانی سئو و بازاریابی در اینترنت رو واقعا بی انصافیست اگه بخوایم با ثانیه .

در چشم به هم زدنی تحولاتی شگرفت در بازاریابی اینترنتی , برندینگ , سئو و لوازم ارتباطی اتفاق می افتن که اگه بیرون به اون نگاه کنیم خیلی گیج کننده انجام میده

سرعت زندگی و کسب و کارا و بازاریابی امروز خیلی بیشتر شده.

چه کسائی میتوانند در بازار امروز و مبتنی وب و اینترنت موفق شن؟

پر روشنه افراد سنگین وزن توان رقابت نخوان داشت . سنگین وزن در دنیای وب و نت و دیجیتالیسم به افرادی گفته میشه که قدرت تصمیم گیری و نرمی سریعی ندارن و نمیتوانند براحتی و در کمترین زمان با سیر تغییرات هماهنگ شن. سئو وب یکی از راه هاییه که کمک میکنه شانس موفقیتتون زیاد شه ولی همه چیز نیس.

22 سال از سال 95 تا 2017

دقیقا 22 سال قبل بیل گیتس و ماکروسافت اقدام به رونمایی از ویندوز 95 کردن . اولین رابط کاربری بین کامپیوتر و آدم که بی داشتن علم بالای کامپیوتر افراد معمولی رو قادر میساخت تا با اون رابطه برقرار کنن. و امروز در سال 2017 شاهد تسلط کامل این ساخته دست بشر بر زندگی و کار مردم هستیم.

در طول حدود 20 سالی که گذشته شاهد برهم خوردن معادلات بازار کلا بوده ایم . یک نگاه جزئی به لیست بهترین شرکتای سال 2016 کافیه تا فهمیده باشین در بین 10 سایت اول چند سایت مربوط به اینترنت و دیجیتالیسم حضور دارن.

اولین سایت و سئوی سایت

در سال 97 اولین ارتباطای اینترنتی برقرار شدن و اولین سایتها راه اندازی شدن . سئوی سایت هم در سالهای بعد با هم با تعدد زیاد سایت و اهمیت داشتن موتورهایی واسه جستجو و دسته بندی سایت از نظر محتوا ایجاد شدن . سئوی سایت در ایران از حدود سال 2010 یعنی از 7 سال قبل رونق گرفته.

20 سال عجیب سپری شده تا بدین جا رسیده ایم و اونقدر سرعت تحولات و بروز و ظهور فن آوریای جدید زیاده که واقعا نمیتوان چند ماه بعد رو به درستی پیش بینی کرد

چند ماه آینده به اندازه 100 سال عادی می تونه تغییر و تغییر داشته باشه . و شاید سئوی سایت دیگه به شکل امروزی اصلا وجود نداشته باشه. گفتم چند ماه آینده تا متوجه سرعت زمان باشین و صحبت کردن از سال در سئو سایت و برندینگ و بازاریابی اینترنتی شاید اصلا غیر منطقی باشه.

لحظه ها رو دریابیم

اگه بخوایم اتفاقات بازاریابی اینترنتی در طول 10 پارسال مرور کنیم براحتی چند نکته قابل لمس برایمون روشن میشوند.

تقریبا کل سابقه فروش از راه اینترنت , کسب و کارهای اینترنتی به همون حدود 10 سال منتهی میشوند ولی 10 سالی که تحولاتش به اندازه چند قرن سریع اتفاق افتادن.

سئو سازی

شروع بهینه سازی سایت فروشگاهی باربد

گروه بهینه سازی سئو میر ( جزیره گوگل) کار روی سایت فروشگاهی …

بازم سئو , بازم امتیازات سئو سایت

سئو سئو سایت بازاریابی اینترنتی و سئو سایت هر چه از سئو و…

بهینه سازی سایت opencart اپن کارت

اصول بهینه سازی وبسایتای open cart وبسایتهایی که با سیستم مدیریت محتوای

رنج قیمت و هزینه بهینه سازی سایت

قیمت بهینه سازی سایت   واسه بررسی رنج قیمت و تعرفه بهینه سا…

تکنیکای ریز و بزرگ سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت با کمی جستجو در اینترنت میفهمیم که مق…

500 بک لینک رایگان و موثر در بهینه سازی سایت

بک لینک رایگان اثر پارامتر بک لینک در بهینه سازی سایت نحوه اف…

مشکلات بهینه سازی و سئو : ایندکس نشدن صفحات داخلی سایت

بررسی و بهینه سازی رابطه سایت با موتورهای جستجو ایندکس نشدن صفحه های داخلی سایت در موتورهای جستجو گر به طور عام و گوگل به طور خاص

auther rank – بررسی نقش نویسنده سایت در سئو سازی سایت

رابطه سئو سازی سایت و بهینه سازی و سئو با نویسنده یایت با الگوریتمای فعلی موتورهای جستجو و میزان تاثیری که در سئو میگذارند

بهینه سازی گرافیک و تصاویر سایت

بهینه سازی گرافیک و تصاویر سایت میشه به جرات گفت که بخش کلی ای از ک

تعرفه و شرایط قرارداد سئو و بهینه سازی سایت

قیمت و تعرفه بهینه سازی سایت سئو سئو و بهینه سازی سایت خود رو از …

فرق پارامترهای بیرونی و داخلی سئو

سئو و بهینه سازی پارامترهای سئو و بهینه سازی سایت در مراحل ارتقاء سایت در گوگل و بررسی میزان اثر هر یک از پارامترها در سئو سازی سایت

تعیین راه حل سئو سایت طبق جایگاه فعلی سایت

راه حل بهینه سازی سایت انواع روش ها و راه حل  بهینه سازی وب یا سئو و آموزش تهیه راه حل حرکت متناسب با جایگاه فعلی سایت

باز طراحی و بهینه سازی ساختار سایت برابر با تکنیکای سئو سایت

بهینه سازی ساختار سایت بهینه سازی ساختار سایت و باز طراحی سایت در موارد زیادی لازم و ضروریه . وقتی سایتی با استانداردهای 5 سال پیش کد نویسی شده شک نداشته باشین واسه موفقیت در سئو سایت نیازمند بازبینی ساختاره.

شرایط سئو 2018 و بهینه سازی سایت در سال 2018

سئو و بهینه سازی سایت در سال 2018 به کدوم سو خواهد رفت و چه روندی رو طی می کنن ..؟ سئوال بزرگیه که مطمئنا گوشه بزرگی از فکر سئوکاران و صاحبان مشاغل وابسته به اینترنت رو گرفته .. ما پیش بینی خودمون رو با شما در بین میگذاریم.

قوائد بازی بهینه سازی و سئو سایت 2018

بهینه سازی و سئو سایت 2016 الگوریتم جدید گوگل و تغییر در قوا…

سئو محلی – local seo

سئو محلی سایت – بهینه سازی سایت بصورت محلی یا local seo سئو واسه چه مشاغلی مناسبه و چطوری میتوانیم با انرژی و هزینه کمتری از این راه حل با هوشمندی به نفع خودمون بهره ببریم؟
بهینه سازی سایت واسه لود شدن به وسیله موبایل و تبلت بصورت کلی

بهینه سازی و سئو سایت وردپرس

بهینه سازی و سئو وردپرس , بهینه سازی وردپرس و بهینه سازی سایتایی که سیستم مدیریت محتوای اونا وردپرسه .. همه تکنیکهای اون رو واسه شما خواهیم شکافت

نگاهی عمیق تر به بهینه سازی و سئو سایت

بهینه سازی و سئو بهینه سازی و سئو سایت چیه؟ سئو و بهینه سازی سا…

متا تگ شبکه اجتماعی – social meta – آموزش و خدمات سئو

متا تگ شبکه های اجتماعی چند درصد متا تگای شبکه های اجتماعی  در …

بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجوگر

مبانی پایه بهینه سازی سایت سئومیر تعریف سئو میر از کلمه بهینه سازی سایت …

طراحی سایت

یکی از سرویسای گروه طراحی سایت رویاگر طراحی و ساخت وب سایته. اما نکته مهم اینه که کلیه وب سایتایی که در این مجموعه طراحی می شه داینامیک، با کدهای استاندارد و برابر با الگوریتمای جدید گوگل بهینه سازی شده و به خاطر این این سایت می تونن بعد از یه مدت فعالیت دارای رتبه خوبی در موتورهای جستجو گوگل، بینگ و یاهو داشته باشن.

دید بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی مثل نگاه راهبردی ما در کاره، نگرشی که به شهادت چیزی که انجام گرفته واسه مجموعه رادکام تخصص و واسه مشتریان اون رضایت رو به همراه داشته.

الان مجموعه رویاگر در مورد طراحی سایت و پورتال ، ثبت دامنه (دامین)  ، میزبانی وب (وب هاست) ،پریمیوم هاستینگ و سرور اختصاصی  سرویس ارائه میده.

طراحی سایت:

در دنیای تجارت امروز، وجود یک سایت موثر، واسه گسترش کار و کاسبی و رسیدن به بیشترین حد موفقیت احتیاجی ضروریست. سایت موفق می تونه وسیله معرفی، بازاریابی، پیشرفت و افزایش تعداد مشتریان اجناس یا خدمات شما باشه، ضمنا یک سایت می تونه ابزاری قوی واسه رابطه با مشتریان، آموزش و پشتیبانی خدمات و اجناس ارائه شده به وسیله یک شرکت یا سازمون باشه.

آریا فناوری با هدف ایجاد تحولی نو در طراحی و پیاده‌سازی سایت، پا به میدون فعالیت در این بخش گذاشت. الان آریا فناوری قادر به طراحی انواع سایت‌های شخصی، شرکتی، سازمانی، فروشگاهی و … با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما هست.

بعضی از امتیازات داشتن یک سایت:

هزینه راه اندازی پایین تر

هزینه راه‌اندازی یک سایت با توجه به نیاز شما، به مراتب پایین‌تر از خرید یک جای فیزیکی در سطح شهر هست. شما مالیات پرداخت نمی‌کنین و قبض آب و برق واسه شما فرستاده نمی‌شه.

طراحی سایت

طراحی سایت این امکان رو به شما می ده تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مشتریان پی به تغییرات و اجناس جدید برده و از آخرین اخبار سایت شما مطلع شن. حتی موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ و … هم اطلاعات سایت شما رو به کاربران اینترنت پیشنهاد میدن.

پشتیبانی و رفع مشکلات به شکل بهتر

سایت این امکان رو به مشتریان شما می ده تا در هر ساعت شبونه‌روز، مشکلات احتمالی خود رو در مورد اجناس یا خدمات با شما در بین بذارن. شما هم واسه پشتیبانی از خدمات ارائه شده، نیاز به جای فیزیکی ندارین.

طراحی سایت

گروه طراحی سایت رویاگر

طیف تبلیغاتی گسترده تر

سایت، دفتر کار دوم شماست که توانایی پاسخگویی به تعداد خیلی زیاد مشتریان شما رو ٢٤ ساعته و هفت روز هفته داره و همینطور هزینه زمانی و پولی کمتری واسه شما به دنبال داشته و بازدیدکنندگان سایت شما هم از یک منطقه یا شهر خاصی نخوان بود.

ویژگیای استفاده شده در طراحی سایتا

کد استاندارد طبق استاندارد
سرعت بارگذاری بالا
طراحی سایت با موافقت با تموم مرورگرهای روز دنیا
بهینه‌شده واسه موتورهای جستجو

چرا سئو و طراحی سایت رویاگر؟

گروه طراحی سایت و سئو رویاگر کلیه امور مربوط به راه‌اندازی یک سایت از برگزاری جلسات ابتدایی تا طراحی، پیاده‌سازی، بهینه سازی و پشتیبانی رو به وسیله نیروهایی متخصص انجام می ده. حفاظت از اطلاعات شما، امنیت سایت، رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات شما، از وظایف اصلی ما بوده و همیشه پشتیبان شما خواهیم بود.

تکنولوژیای مورد استفاده در طراحی سایت

طراحی سایت asp.net

این محصول به وسیله شرکت مایکروسافت بعنوان شاخص اصلی فناوری در ساخت سایت‌های وب در نظر گرفته شده. با استفاده از Asp.Net میشه هم اینترانت کوچیک یک شرکت رو ساخت و هم یک سایت تجاری خیلی بزرگ رو طراحی و پیاده‌سازی کرد.

مهمترین نکاتی که در طراحی این محصول در نظر گرفته شده راحتی استفاده، بالا بودن کارائی و همینطور امنیت و استواری بیشتر اون هست.

طراحی وبسایتای سوپر بهینه سازی شده ( سوپر سئو) با html-css5

اچ تی ام ال ۵ نسخه پنجم HTML جهت تولید محتوای وب هست که توانایی‌های خیلی رو در خود جای داده که یکی از مهمترین اونا ایجاد انیمیشن در صفحات وبه بطوری که از جدیدترین فناوری‌های چند رسانه‌ای پشتیبانی می‌کنه.

سی اس اس زبون نشونه‌گذاری تحت وبه که واسه توضیح ظاهر یک سایت واسه مرورگر استفاده می‌شه. CSS3 آخرین نسخه CSS بوده که دارای توانایی‌هایی بالاتر از دو نسل اول هست.

sql server 2012

Microsoft SQL Server یک بانک اطلاعاتی از نوع دیتابیس‌های رابطه‌ای یا Relational Database هست که به وسیله شرکت Microsoft ارایه شده و وظیفه اصلی اون ذخیره و بازیابی اطلاعات طبق خواسته نرم‌افزارهای دیگه هست.

از ویژگی‌های این محصول میشه به قدرت و امنیت مناسب، پشتیبانی از حجم بزرگی از داده‌ها و سرعت بالا در بازیابی اطلاعات اشاره کرد.

استفاده از وسایل ajax و جی کوئری در طراحی صفحات وب

جی‌کوئری یک کتابخونه از جاوا اسکریپت هست که با استفاده از این کتابخونه میشه افکت‌ها و انیمیشن‌های خیلی زیبایی رو روی عناصر سایت اعمال کرد. از ویژگی‌های دیگه جی‌کوئری میشه به توانایی اجرا روی مرورگرهای عادی مثل اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، کروم و … اشاره کرد.

با استفاده از تکنولوژی Ajax بجای بارگزاری دوباره کل صفحه، فقط قسمتی که قراره اطلاعات جدید رو به نمایش درآورد تغییر می‌کنه و کلیه عملیات ارسال اطلاعات و دریافت نتایج در پشت صحنه انجام می‌شه.

اعتبار سنجی کدهای سایت

اعتبار سنجی (Validation) روند آزمایش کردن یک صفحه وب در برابر استانداردهای کنسرسیوم وب World Wide Web Consortium یا همون W3C واسه سندهای مختلف در ساخت یک وب سایته.

امتیازات استفاده از اجرای استاندارد سازی اسناد مختلف بکاربرده شده در صفحات وب, ارائه اطلاعات ساختاری در اسناد قابل قبول از دید استاندارد دسترسی, آزمایش اطلاعات اون اسناد رو واسه موتورهای جستجوگر راحت می کنه. پس با دقت و درستی بیشتری صفحات وب در نتایج جستجو صفحات اول موتورهای جستجوگر قرار می گیرن.
فهرست اعتبارسنجی کنسرسیوم وب جهانی W3C

طراحی و سئو گرافیک تحت وب

استانداردای طراحی سایت و طراحی گرافیک تحت وب : و بهینه سازی سایت و سئو سازی گرافیک تحت وب عناصر و اجزاء تشکیل دهنده سایت …
عناوین اصلی سایت
مبانی و اصول طراحی وب و سئو سازی

اعتبار سنجی کدهای وب و اثر اون در بهینه سازی سایت

زبانای برنامه نویسی تحت وب و رعایت اصول بهینه سازی سایت و سئو سایت در برنامه نویسی

استانداردای بهینه سازی سایت seo

انواع سیستمای وب پرتال و نحوه سئوسازی و بهینه سازی سایت و پرتالای اینترنتی

وب سایتای مدیریت محتوا و تاثیری که در سئو سازی سایت دارن؟

ورود و دسترسی به FTP

گرافیک تحت وب