بک لینک چیه ؟

زمانی که لینک سایت شما در سایت دیگری ثبت شه ، به لینک ساخته شده بک لینک میگن.

طبق گفته گوگل ، بک لینک یکی از ۳ سیگنال اصلی مورد استفاده در رده بندی نتایجه(نگاه مقاله).پس مهم ترین سیگنالا به توضیح زیر هستن :

  • بک لینک (Backlink)
  • مطلب (Content)
  • رنک برین (Rank Brain)

امتیاز بک لینک چیه ؟

اگه یک سایت بک لینکای مناسبی داشته باشه ، علاوه بر اونکه باعث بهبود کلمات کلیدی لینک شده ( Anchor Text ) میشه ، باعث افزایش ارزش دامنه و صفحه یا همون da و pa میشه.

فرایند لینک بیلدینگ ( دریافت بک لینک ) یکی از مهمترین فاکتورهای سئو است.اگه بک لینکای با کیفیت و تعداد مناسب در روز دریافت کنین کم کم جزو نتایج صفحه اول گوگل خواهید بود.

چرا ساخت بک لینک واسه سایت مهمه :

۱-  افزایش رتبه به شکل طبیعی ( ارگانیک )

بک لینکا کمک می کنن تا در موتورای جست و جو رتبه بهتری داشته باشین.

اگه محتوای شما بک لینک از وبسایتای دیگه دریافت کنه ، اون محتوا به طور طبیعی در موتورای جست و جو رتبه بالاتری داره.

۲- ایندکس سریع تر

بک لینکا به رباتای موتورای جست و جو کمک می کنن تا لینکایی که به سایت شما داده شده رو پیدا کرده و سایت شما رو بهینه تر crawl کنن(بخزند).

داشتن بک لینک ، به ویژه واسه وبسایتای تازه راه اندازی شده اهمیت ویژه ای داره ؛ چون بک لینکا به سریع تر پیدا شدن و ایندکس شدن سایت کمک می کنن.

۳- ترافیک ارجاعی ( Referral Traffic )

یکی از فواید اصلی بک لینکا اینه که در گرفتن ترافیک ارجاعی کمک می کنن.

ترافیک ارجاعی معمولا هدفمنده و بونس ریت ( Bounce Rate ) کمی داره!

خرید بک لینک باعث پنالتی و جریمه گوگل میشه ؟

جواب این سوال نه است.بک لینک مهمترین قسمت در “سئوی خارجی” حساب میشه و در صورتی که به شکل اصولی باشه ، باعث رسیدن به نتایج مطلوب میشه و رتبه کلمات کلیدی رو در گوگل پیشرفت میده.

تیم “سئو ارزون” چه پکیجای بک لینکی رو ارائه می ده ؟

پکیجای بک لینک ما در ۴ بخش دسته بندی گردیده ان :

  1. بک لینکای اختصاصی (بک لینکای sitewide) که با خریداری هر کدوم از بک لینکا ، لینک سایت مدنظرتون داخل همه صفحات اون سایت درج میشه.
  2. پکیج لینک بیلدینگ انبوه ایرونی که با خرید اون همه فرایند لینک بیلدینگ به وسیله تیم ما انجام داده میشه و در آخر لیست بک لینکای ساخته شده واسه مشتری ارسال خواهد گردید.
  3. پکبجای رپورتاژ دائمی.رپورتاژ در مورد سئو از اهمیت ویژه ای برخورداره چونکه لینک وبسایتتان در داخل متنی مربوط به موضوع وبسایتتان درج میشه که از نظر گوگل اهمیت زیادی داره.(این نوع لینک بیلدینگ contextual link building نام داره)
  4. پکیج لینک بیلدینگ انبوه خارجی که با خرید اون همه فرایند لینک بیلدینگ به وسیله تیم ما انجام داده میشه و در آخر لیست بک لینکای ساخته شده واسه مشتری ارسال خواهد گردید.

بک لینک یعنی چه

بک لینک به تعریف وسنه یعنی کیورد پراهمیت شما ( کلمه موردنظرتون ) به همراه لینک در ارتباط اون در سایتی معتبر که به شکل فالو و در همه صفحات اون قرار میگیرد تا سایت شمارو به گوگل بهتر معرفی کنه و باعث پیشرفت رتبه سایت شما و ضمنا پیشرفت اون کلمه در گوگل می شه

بکلینک چه تاثیری در سئو داره

بی شک لینک سازی یا همون خرید لینک بیلدینگ , اگه بصورت استاندارد انجام شه و در سایتای معتبر و دارای شرایط قرار بگیره , اثر زیادی در بالا بردن جایگاه کیورد انتخابی بصورت مستقیم و ضمنا تاثیرگذاری بالا روی ورودی گوگل سایت و هم همه مطالب سایت داره و ضمنا باعث می شه سایت اعتبار مناسبی بگیره که درصورت منتشر کردن مطلب جدید در جایگاه مناسبی قرار بگیره

بکلینک چطوری بگیریم؟

معمولا هر نوع بک لینک ارزون نمیتواند مفید و موثر باشه. بک لینک رایگان در ۹۹ درصد موارد نه تنها اثر مثبت نداره بلکه باعث افت رتبه و کاهش اعتبار سایت می شه. اما چرا؟ به خاطر این که گوگل واسه جلوگیری از تقلب وبمستران و ساخت وبگاهای فیک و اسپمر اقدام به بررسی لینکایی که به سایت شما داده شد میکنه

چه بک لینک قوی و خوبه؟

پیشنهاد می شه اصلا از بک لینکای وبلاگای اسپمر و یا سایتای فیدخوان و سایتای رنک دار یا دامنه اکسپایرد شده اصلا استفاده نکنین چون که خیلی خطرناک هستن و مثل یک منجلاب سایت رو به نابودی میکشانند و حتی امکان پنالتی هم هست. بهترین نوع لینک سازی , خرید بک لینک از سایتای معتبر و با ایندکس واقعی هستن که هیچگونه تقلبی انجام نمیدهند