روشهای واقعی کسب درآمد از اینترنت آنقدرها زیاد نیستن. در مطالب گذشته عرض کرده بودیم ، پیج اتوریتی و دامین اتوریتی بالا می تونه سایت ما رو به محل درآمد تبدیل کنه . حتما می پرسید چطوری از اتوریتی سایتمون درآمد داشته باشیم؟ اول طبق پستی که قبلا گذاشته بودیم باید بدونین که چطوری دامین اتوریتی سایت خود رو بالا ببریم ؟ بعد از دانستن این موضوع تازه میشه در مورد درآمدزایی فکر کرد .

سایتی که اتوریتی خوبی داره مشتریان زیادی واسه سفارش بک لینک داره . یعنی سایتهای دیگه واسه افزایش اتوریتی سایتشون و رشد در کلمات کلیدی مدنظرشون از این سایت ، خرید بک لینک می کنن تا با رسیدن به صفحات راحت گوگل ورودی بیشتر و مشتری بیشتری داشته باشن . شک نداشته باشین این واسه سایتهای با اتوریتی بالا درآمدزایی زیادی داره . هر ماه می تونن واسه تمدید بک لینکهای قرار گرفته در سایتشون ، از سایت مشتری پول تمدید بگیرن . سایت مشتری هم میدونه اگه پول رو نپردازد ، مدت زیادی طول نمی کشد که با ورداشته شدن بک لینک، سایتشون خیلی افت کرده و تموم رشد بدست آورده در اثر بک لینکهای خریداری شده رو از دست میده و از نظر گوگل جریمه هم می شه.

هم نوع دیگری فروش بک لینک هم هست که واسه خریدار به صرفه تره و به اون رپرتاژ آگهی می گن و چون دائمیه و احتیاجی به پرداخت ماهانه نداره ، خیلی صرفه اقتصادی داره . از طرف دیگه هم چون به جای ۱ کیوورد در داخل رپرتاژ معمولا می تونه تا ۵ کیوورد رو به سایت مشتری لینک دائمی داد ، بشدت واسه سایت خریدار مناسبه . پس اگه سایتی با اتوریتی بالا داشته باشین می تونین از این راه هم کسب درآمد کنین .

بعنوان مثال در لینک زیر لیست سایتهایی قرار داده شده که بک لینک و رپرتاژ آگهی قرار داده و واسه اون درآمد دارن . می تونین اگه به فکر رشد سایتتون هستین از اونا بک لینک و رپرتاژ دریافت کنین :

سفارش بک لینک و رپرتاژ آگهی در مجموعه سایتهایی با اتوریتی بالا

چطوری از اتوریتی سایتمون درآمد داشته باشیم؟

ک لینک

, به راستی بک لینک چیه و چرا باید از بک لینک استفاده کنیم و چرا و کجا نباید از ان استفاده کنیم , بک لینک به لینکای خروجی به طرف سایت و برگهای سایت شما گفته می شه. در صورتی که شما در سایتایی با کیفیت و دارای اتوریتی بالا تبلیغات متنی از نوع فالو بسازین و اگه اون سایت شبیه تبلیغات شما رو در حد تک رقمی در سایت خود درج کنه شما به واسته چند نمونه از این تبلیغات در سایتای مختلف می تونین به گوگل بفهمانید که سایت شما دارای علاقه مندانیه.

که واسه شما ارزش خیلی قائل هستن و پس گوگل اهمیت خیلی به شما میده و 3 الی 4 کلمه ای که شما به عنوان تبلیغ متنی به وب سایتا دادین رو واسه شما جز کلمات کلیدی می شناساند و از این پس شما با اون کلمات در برگه اول گوگل و جز بهترینای گوگل خواهید بود.

چرا و کجا از بک لینک استفاده نکنیم ؟

1- در وب سایتایی که تعداد زیادی تبلیغ متنی در خود جای داده ان.

2- در وب سایتایی که تبلیغات متنی شما رو فالو(Follow) قرار نمی دن.

3- در وب سایتایی که با موضوع شما همخوانی ندارن.

4- در وب سایتای تبادل لینک .

این چار گزینه مهمترین فاکتورای نباید در بک لینک هستن که شما حتما باید به اونا دقت کنین.

اگه شما نیاز به بک لینک به شکل اختصاصی و قوی و حرفه ای دارین یقینا آوا وب پکیجای خیلی متنوعی رو واسه شما جمع آوری نمودهه که با انواع برندا با بودجهای متوسط و به بالا همسانه و یقینا می تونه شما رو به بهترین نتیجه جستجو در گوگل تبدیل کنه.