سه راه ارائه دهندگان خدمات سایت موقعیت لینک دهنده تواند به شما کمک

لینک دهنده به احتمال زیاد در دانشگاه در سراسر دنیا و کالج وبلاگا از راه بازخورد درخشش خواهد قرار داده شه. خرید لینک دهنده با کیفیت بیشتر از حد بالا سایت موثر ترینه که وعده شما رو به SERP گوگل خود رو به یک سطح جدید به طور کامل به دلیل اون ارائه رتبه صفحه 1+ لینک دهنده به رتبه صفحه وب 5 – 7 لینک دهنده. همراه با مشخصات بالا لینک دهنده روابط عمومی، علاوه بر اون خوب مشخص واسه تامین بیشتر از حد لینک دهنده قدرت به عنوان به درستی. شما می تونین لینک دهنده فورا به خرید اون رو به عنوان بهترین جای واسه خرید لینک دهنده در وبلاگ خود.

این صفحه واقعی لینک دهنده روابط عمومی بالا لذت در یک زندگی طولانی در طبیعت به عنوان یک نتیجه از قرار دادن اونا در وبلاگ خوب اثبات می شه. ما میریم ضمنا کردن یک شماره از بک لینک دائمی دهنده جایزه رایگان با هر بسته نرم افزاری، و یک گزارش کامل عرضه ظرف 7-10 روز. چیزی که خیلی قدرتمنده که هر وبلاگ نویس باید به یاد داشته باشین اینه که گوگل شما اگه از اون میاد که می دونم که شما در حال خرید لینک دهنده در سایت شما و اونایی که معمولا طبیعی هستن و نه مجازات میشه. شما می تونین لینک دهنده از چندین لینک دهنده تولید ارائه دهندگان مثل fiverr، seoclerks یا بازار sourcewave که روی خط در دسترس هستن رو بخرین. در صورت شما نگاه کنین که امتیاز به روشنی بعد از خرید لینک دهنده شروع به پریدن کرد.

هنگامی که شما وارد شید، با کلیک روی قیمت هر ستون ماه به خاطر منظم کردن طبق لینک از مقرون به صرفه ترین به گرانترین اونایی که. بهتره اون رو دریافت ارزش مناسب واسه لینک یک طرفه که متناسب با محدوده قیمت خود و رابطه کار و کاسبی کوچیک خود رو با دیگه صاحبان سایت خونه معتبر کمک می کنه. یک دسته ازمون نویسندگان و رئیس ما در حال ساخت یک سایت مناسب الان، و ما می خواهیم لینک دهنده. لینک دهنده دارن برجستگی خوبی در این سیاره از اینترنت به ویژه در موضوع وبلاگ نویسی.

اصلا سعی کنین به شکل هوشمند و ساخت لینک دهنده بیشتر از حد به سایت خود رو، که در آخر به اسپم و یا امتیاز قطره در گوگل منجر می شه. خیلی از مخالفان ما وانمود می کنن به ارائه قیمت مناسب بسته بهینه سازی موتور جستجو قانونی اما خودتون رو با استفاده از برنامه نرم افزاریه که موتور جستجوی گوگل رو دوست ندارن و کلاه سیاه یا راه حل کلاه خاکستری میدونه. روشای بهینه سازی موتور جستجو کلاه سفید ما برابر با هر پنگوئن و پاندا به روز رسانی گوگله. اگه شما در حال انجام doityourself و زمان رو امتحان کنین رو نداشته باشن، اقرار یک سرویس هنرمند. اقرار به این که نرم افزار لپ تاپ بهینه سازی سایت برنامه هستش نه یک امر سابق خیلی مهمه.

شما می تونین امتیاز موتور جستجو وبلاگ شما رو با لینک دهنده با کیفیت متفاوت از بخش بیشتر از حد authorityedu رو بهبود بخشد. تازه وارد، که داده خیلی کمتر ضمنا می تونین یک مهمانی با توضیح کیفیت بالا ایجاد و ممکنه دوباره بازار خدمات رو از بعضی از سایتای دیگه به عنوان به طور موثر. چندین مشاوران بهینه سازی موتور جستجو درگیر در این کار هست و طوری که اونا خیلی خوبی می دونم روش واسه ایجاد لینک دهنده کامله.

سازمون دیده بان در حالی که خرید لینک دهنده و خرید تنها مباحث که رتبه بندی و نظرات بالا. این احتمال هست یکی از سایتای کلا مورد استفاده به وسیله خریداران آنلاین واسه خرید لینک دهنده و یا واسه هر شرکتای دیگه جستجوگرها در ارتباطه. من خیلی ممکنه به شما پیشنهاد به انتخاب فروشندگان بالاترین امتیاز داده شده در Fiverr به خرید لینک دهنده از عنوان بارهای از اسپم که استفاده از وسیله واسه تولید لینک دهندهه. به احتمال زیاد یکی از محبوب ترین سایت قبل از خرید به بهترین کیفیت لینک دهنده به وبلاگ یا سایت خود رو.

چطوری از سایتهای وبلاگی بک لینک بدست آوریم؟

سرویسای وبلاگنویسی زیادی در ایران و دنیا امکان کسب بک لینک رو واسه صاحبان سایت و وبلاگ فراهم ساختهه. این بک لینکا به شکل کلی در ساب دامین اینجور سرویسای وبلاگدهی قرار میگیره. پر روشنه که هر چه اعتبار یا اتوریتی وبلاگ افزون تر باشه سرعت دستیبابی شما به موفقیت بیشتر هستش.

علاوه بر اتوریتی وبلاگ، محتوای تولید شده در وبلاگای سرویسای وبلاگ نویسی هم دارای اهمیته و خود یکی از معیارهای امتحان اعتبار وبلاگه. وبلاگی که محتوای اختصاصی و با ارزش تولید می‌کنه بیش‌تر می تونه به شما بازدید و بک لینک هدفمند بده. اهمیتی نداره که وبلاگ مورد نظر چه مقدار بازدید یا بک لینک داره. مهم اینه که وقتی کلمه کلیدی و مربوط به سایت خود رو جست‌وجو می کنین، وبلاگ در صفحه نتایج موجود باشه.

از طرف دیگه هرچه وبلاگ قدیمی‌تر باشه ارزش بیشتری داره. عمر یک وبلاگ رو با مراجعه به بخش مجموعه وبلاگ می تونین نگاه کنین. اگر وبلاگ مورد نظر شرایط لازم واسه بک لینک دائمی گرفتن رو داده باشه شما می تونین به روش تبادل لینک، ثبت رپورتاژ، ثبت لینک روزانه و یا قرار دادن لینک در قسمت پائین صفحات وبلاگ استفاده کرد.

آموزش سئو دقیقا یعنی بهینه سازی وب سایتا واسه موتورهای جستجوگر مثل گوگل.

آموزش سئو در سالهای گذشته خیلی مورد توجه ایرانیان قرار گرفته طوریکه بیشتر از 50 درصد سایتهای برتر ایران، بیشترین ورودی و فروش خود رو مدیون گوگل هستن. مثل این سایتا میشه به دیجی کالا، دیوار، فارس نیوز و … اشاره کرد. شک نداشته باشین می دونین که سئو سایت فقط واسه سایتای بزرگ موثر نیس چراکه خیلی از سایتای قوی الان مثل بیتوته، سیمرغ، نیوسئو، نشاط آوران و برترینا از اول با سئو پیشرفت کرده ان.

سئو فقط به معنای بهینه سازی سایتا واسه Google نبوده و شامل تموم موتورهای جستجو می شه. اما در ایران استفاده از گوگل به مراتب بیشتر از بقیه موتورهای جستجوه. موتورهای نام آشنایی مثل Bing وYahoo در کشورهای دیگه خیلی استفاده میشن که باید این نکته رو هم مطرح کنم که بیشتر از 87% کل جستجوها در دنیا از راه موتور جستجوگر گوگل اتفاق می افتد.

سایت شما با قرار گرفتن در رتبه های اول گوگل با افزایش بیشتر از 10 برابری فروش روبرو میشه که شاید باورکردنی نباشه اما کسائی که تجربه کرده ان می دونه قدرت سئو سایت حتی از اینم بیشتره. بهینه سازی وب سایتا واسه گوگل شاید سخت و زمان بر باشه اما باید بدونین که واقعا این مسئله خیلی مهم و پربازدهه. البته این 10 برابر در دراز مدت به صدها برابر تغییر می کنه …

اگه من خودم رو جای شما بذارم این سوال در ذهنم ظاهر می شه :

• با توجه به هزینه و زمان بهبود روند سئو سایت چه تضمینی واسه رسیدن به هدف هست؟

اما جواب امیر قمصری : این سوال رو بارها شنیده و جواب دادم. نگرانی شما طبیعیه. بذارین جواب شما رو با یک مثال واقعی بدهم. دو سال قبل در یک شرکت فروشنده خدمات الکترونیکی حضور پیدا کردم. من در اون جلسه به هیئت مدیره گفتم شما اگه روی سئو سایت و آموزش سئو کارکنان خود سرمایه گذاری کنین در عرض یک سال فروشتون کمه کم 10 برابر می شه. چندین نفر یهو شروع کردن به خندیدن و گفتن “ما با این همه تجربه و … نتونستیم حتی دو برابر کنیم درآمدمون رو بعد شما چی میگی؟!!” اون روز گذشت و یک هفته بعد مدیر سایت اون شرکت تماس گرفت و گفت من با مسئولیت خودم هزینه های سئو رو پرداخت می کنم و می دونم چیزی که شما گفتید امکان پذیره … پروژه شروع شد و یک سال بعد، اردیبهشت ماه بود که همون مدیر سایت تماس گرفت گفت “میشه خواهش کنم مارو از لینک یک وردارین، اونقدر تماسهامون زیاد شده که نمی تونیم جوابگو باشیم!!!” بنده هم گفتم “والا من به گوگل زنگ نزدم شمارو بیاره بالا که حالا زنگ بزنم بیارتون پایین (با خنده و شوخی زیاد)”

اون شرکت حالا دیگه هیچ فروشگاهی در دنیای واقعی واسه خدماتش نداره و تموم تمرکزش رو روی فروش اینترنتی و سئو سایت قرار داده.

آموزش سئو سایت و نکاتی واسه صد برابر شدن درآمد سایتا

امیر قمصری به عنوان کارشناس و مشاور سئو؛ این کار رو واسه برندهای بزرگی انجام داده و 14 سال تجربه خود در این مورد رو راهی مطمئن واسه آموزش سئو و بهبود شرایط کار و کاسبی اینترنتی تموم وب سایتا میدونه.

گوکل روز به روز هوشمندتر می شه و با رونمایی از الگوریتمایی مثل RankBrain، Fred، Penguin و Panda نشون میده هیچوقت از فعالیت و پیشرفت دست برنخواهد داشت و از طرفی هم به کارشناسان سئو و علاقه مندان این علم پیچیده امید میده که راهی رو انتخاب کرده ان که هیچوقت قدیمی نمی شه و پایانی واسه اون نیس.

الان گوگل با رونمایی از بروزرسانی RankBrain نشون داده که خیلی روی محتوا و سورس کاربرپسند تمرکز داره و همونطور که همیشه گفته بازم فریاد می زنه که سایت خود رو واسه کاربران بهینه کنین تا گوگل سایت شما رو دوست داشته باشه و دقیقا اینجاست که مشخص می شه آموزش سئو چقدر واسه شما مفیده.

چند نکته خیلی مهم و جدید سئو سایت هدیه امیر قمصری به شما :

• از 100 درصد کل SEO حدود 30 درصد مربوط به تولید محتوا و سئو محتواه (دقت کنین که باید هر دو باهم باشن)، حدود 30 درصد بک لینک، حدود 10 درصد بهینه سازی سایت و 30 درصد باقیمونده هم بقیه موارد موثر در بهبود سئو سایته.

• بهینه سازی ساختار لینکای داخلی واسه انتقال اعتبار و رنک صفحات قوی به صفحات ضعیف، یکی از روشای استاندارد سئو کردن صفحه بوده. اما مسئله ای که اهمیت داره اینه که تعداد مناسبی از لینکا رو در صفحه درج کنیم تا به تجربه کاربری آسیبی وارد نشه.

• استفاده از لینکهای دائمی و در ارتباط به جای لینکای موقتی و بی کیفیت جوری مهم شده که نبود دقت به اون می تونه سایت شما رو خیلی جریمه کنه؛ در حدی که شاید باورتون هم نشه … پس روی این مورد اصلا خطر نکنین.

• مهمترین نکته در سئو محتوا اینه که تشخیص بدید عبارت کلیدی و اصلی محتوای شما چیه. این عبارت باید به شکل با هم در عنوان، محتوا، توضیحات سئو و آدرس صفحه وجود داشته باشه و البته چگالی اون نسبت به بقیه عبارتای کلیدی در محتوا بیشتر باشه.

• از لینک دادن به سایتای بزرگ، باکیفیت و در ارتباط نترسین که این مهم به شما خیلی آسون کمک می کنه تا افزایش رتبه داشته باشه.

• همیشه در جریان الگوریتمای جدید گوگل قرار بگیرین و بدونین خیلی از اوقات این سایت شما نیس که براش مشکلی پیش اومده و افت رتبه داشته بلکه سایتای دیگه هستن که در مورد سئو سایت طبق الگوریتمای جدید پیشرفتایی داشتن که شما از اون غافل بوده اید.

آموزش سئو سایت و نکاتی واسه صد برابر شدن درآمد سایتا

در سایت نیوسئو آموزش سئو رایگان ارائه می شه تا افراد علاقه مند به این میدون بتونن علم خود رو در مورد سئو، لحظه به لحظه بهبود بخشند و از اون در کار و کاسبی اینترنتی خود استفاده کنن. این آموزشا به چند حالت کتاب آموزش سئو، فیلم آموزش سئو و متون آموزش سئو ارائه شده.