خرید بک لینک دائمی

– خرید بک لینک کار مفیدیه ؟
بله ، به شرطیکه از سایتای مناسبی بک لینک گرفته شه. در غیر اینصورت در بهترین حالت پول خود و در بدترین حالت وبسایتتان رو از دست میدید!
– چه مدت زمان می بره تا اثر بک لینکا مشخص شه؟
در حدود 1 تا 3 ماه بسته به میزان رقابتی بودن کلمه کلیدی مورد نظر شما
– با خرید بک لینک مطمئن باشم که سایتم با کلمه کلیدی مورد نظرم میاد بالا؟
بک لینک یکی از پارامترهای خیلی مهم و با تاثیرگداری بالا در رنکینگ گوگله ولی همه چیز نیس ، واسه ارتقاء رتبه در گوگل سایت شما باید از نظر ساختاری و سئو بهینه شده باشه.

– نحوه گذاشتن بک لینک به چه صورت باید باشه ؟ مثلا من می خوام 30 تا بک لینک واسه سایتم بخرم .
قرار دادن بک لینک روی سایت باید به شکل تدریجی باشه مثلا شما 30 تا بک لینک رو باید به مرور و ظرف 10 الی 20 روز به سایتتون بدین . دقت کنین که گوگل نسبت به بک لینکایی که به یک سایت داده می شه حساسه و در صورت نبود رعایت قوانین بازی ممکنه شما رو جرسمه کنه.

لیست بعضی سایتا واسه بک لینک »
در زیر لیست تعدادی از سایتا رو واسه بک لینک قرار داده ایم ، توجه کنین که کلیه سایتا دارای پیج رنک 3 به بالا بوده ، روی هاستای مختلف با آی پی آدرسای متفاوت قرار گرفتن و پشت سر هم کیفیت اونا مورد آزمایش قرار میگیره.

ایجاد بک لینک رایگان

ایجاد بک لینک رایگان رو به چندین روش رایج می تونین انجام بدین ، که در ادامه واسه شما بازگو می کنیم.

آپارات 

یکی از آسانترین راه ها واسه دریافت بک لینکای قوی و دائمی استفاده از سایت آپارات باشه. سایت آپارات یکی از موفق ترین وب سایتای فعال در مورد اشتراک گذاری فیلمه و از همین روه که واسه گرفتن بک لینک رایگان هم مناسب و مفیده. واسه دریافت بک لینک دائمی از آپارات اول شما باید فیلمی مناسب در پنل کاربری خود بارگذاری کنین. پس از آپلود ویدیو روی سایت، شما می تونین متن توضیحاتی دور و بر فیلم نوشته تا کاربران بتونن قبل از دانلود فیلم درمورد محتوایی که قراره اونو توجه کنن داشته باشن. اینجاست که شما می تونین لینک سایت خود رو در بین نوشته خود بیارین و واسه سایت خود یه بک لینک دائمی و مفید به ثبت برسونین.

کلوب

یکی دیگه از شبکه های اجتماعی کلوبه واز جمله سایت هاییه که در مدت زمان کمی تونست جایگاه ویژه ای رو در بین کاربران اینترنت به ویژه کاربران نسل جوون باز کنه. سایت کلوب و آپارات هر دو به وسیله شرکت صبا ایده ساخته و مدیریت می شه. کلوب رو میشه یکی از موفق ترین شبکه های اجتماعی فارسی زبون نامید که با سعی و تجربه یک تیم مدیریتی موفق شد در مدت زمان تقریبا کمی جایگاه ویژه ای رو در زندگی روزانه مردم به خود اختصاص بده. واسه قرار دادن لینک سایت خود در کلوب کافیه پس از ثبت نام در اون اقدام به ارسال مقالات و محتواهای خاص و کاربر پسند کنین و بعد در متن قید شده آدرس و لینک سایت خود رو هم قرار بدید.

فیسنما 

بهتره نگران هیچی نباشید چون فیس نما با ظاهر و کارایی مثل به فیسبوک منتظر شماست تا در اون عضو شده و اقدام به دریافت بک لینک رایگان واسه وب سایتای خود کنین. واسه قرار دادن بک لینک خود روی سایت فیسنما تنها کافیه پس از عضویت مثل فیسبوک اقدام به اشتراک گذاری وقایع روزانه زندگی خود نماییدو در انتهای اون نام و آدرس سایت خود رو قید کنین.