واسه ایجاد کردن بک لینک رایگان به سایت راه های مختلفی هست ما در این مقاله 3 نمونه از آسون ترین و پرکاربرد ترین راه های ایجاد بک لینک رایگان رو به شما آموزش می دیم:

ایجاد کردن بک لینک رایگان

آپارات

از آسون ترین روشای ایجاد بک لینک قوی و ضمنا دائمی استفاده کردن از سایت آپاراته که یکی از پرطرفدارترین و فعال ترین سایتا در مورد ی اشتراک گذاری فیلم و عکسه،به همین دلیل واسه گرفتن بک لینک رایگان خیلی مناسبه.

واسه دریافت کردن بک لینک دائمی از آپارات اول شما باید یک فیلم مناسب در پنل کاربری خود بارگذاری کنین و بعد از اون شما می تونین متن و توضیحاتی راجبه عکس خود بنویسید و در این بین لینک سایت خود رو هم در اون قرار بدید و واسه سایت خود یک بک لینک دائمی داشته باشین.

ایجاد کردن بک لینک رایگان

کلوب

یکی دیگه از شبکه های اجتماعی واسه ایجاد کردن بک لینک رایگان که در بین کاربران به ویژه نسل جوون محبوبیت و جایگاه ویژه ای پیدا کرده سایت کلوبه که این سایت و آپارات هر دو به وسیله شرکت صبا ایده ساخته شده و مدیریت می شه کلوب از سایتای موفقیه که در زمان کمی جایگاه خاصی در زندگی روزانه مردم پیدا کرده واسه قرار دادن لینک سایت خود در سایت کلوب بعد از ثبت نام در اون شروع به ارسال مقالات کنین و در متن مقالات لینک سایت خود رو بنویسید و ارسال کنین.

ایجاد کردن بک لینک رایگان

فیسنما

از شبکه های اجتماعی دیگه واسه ایجاد کردن بک لینک رایگان فیسنماه که مثل فیسبوکه و واسه گذاشتن بک لینک رایگان در اون باید عضو سایت شید و مثل فیسبوک وقایع روزانه خود رو به اشتراک بذارین و در آخر اون اسم و لینک سایت خود رو قرار بدید.

یا واقعا دریافت بک لینک از سایتای مختلف اثر مثبتی بروی سئو سایت شما داره یا نه !

بک لینک چیه ؟

بک لینک هر نوع لینک دریافتی از بقیه وب سایتا به سایت شماست.

اما خرید بک لینک از آنجایی اهمیت پیدا کرد که بروی رتبه وب سایتا در جستجوی گوگل موثر شد و سئو کارا واسه سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل از بک لینک استفاده کردن.

تا چند سال پیش وبمسترا بک لینک رو فقط بصورت تبلیغات متنی میشناختند که در سایتهای مختلف قرار میگرفت و قیمت خرید بک لینک در سایتهایی که رنک بالاتری در گوگل داشتن بیشتر بود .

همه وبمستران میدونن که منظور از بک لینک واقعا همون تبلیغاتی متنی هست که در ستون بغل دستی سایتهای مختلف ( بیشتر مجله های خبری زرد و کم بازدید ) قرار می گیره و به سایت تبلیغ دهنده لینک فالو میشه . حدود ۵ سال سئو کاران و وبمستران واسه بهبود رتبه سایت خود در گوگل بدنبال فروشندگان بک لینک بودن .

بک لینک فالو

بک لینک فالو اون چیزیه که از نظر گوگل بروی رتبه سایت شما اثر داره . اما شرایط خاصی داره .

خريد بک لينک دائمی

خريد بک لينک قوی و خريد بک لينک دائمی بصورت تبلیغات متنی تقریبا نایابه و کمتر وب سایتی اینجور چیزی ارائه می ده .

نکته مهم : بک لینکایی که به شکل تبلیغات متن ارائه میشه به مدت مشخصی هستن و بعد از تموم شدن مدت خرید بک لینک ، از اون سایت حذف میشوند . پس پس از حذف ، رتبه سایت شما در گوگل افت شدیدی میکنه . حتی در زمانی که تبلیغات متنی فعال هستن از نظز گوگل خرید لینک حساب شده و پس از یه مدت بروی رتبه سایت شما تاثر منفی داره .

 

خريد بک لينک

واسه بهبود رتبه سایت خود در گوگل بدنبال خريد بک لينک قوی هستین ؟ واسه پیشی گرفتن از رقبا در نتایج گوگل بدنبال خريد بک لينک دائمی هستین ؟

بک لینک از نظر شما همون تبلیغات متنی هست که در ستون بغل دستی یا فوتر وب سایتای مختلف نگاه می‌کنیم ؟

اگه اینطوریه باید بدونین که این نوع بک لینک دیگه اثر گذاری مثبتی بروی سئو سایت و رتبه سایت شما در گوگل نداره . و دلیل اونم اینه که با خرید بک لینک به مدت زمان مشخصی ، مثلا یک تا سه ماه بک لینک شما در سایتا قرار گرفته و بعد حذف میشه . خوب پس از حذف اون گوگل به سایت شما نمره منفی می ده و رتبه سایت شما در گوگل افت میکنه . حتی در همون زمانی که بک لینک شما در سایتهای مختلف فعاله ربوت گوگل اون رو خرید لینک حساب کرده و این واسه رتبه سایت شما اثر منفی داره . دلیل اونم اینه که همیشه وب سایتایی که بک لینک ارائه می دن ، چند بک لینک مخلتف به سایتای مختلف می دن و در همه صفحات این وب سایتا این بک لینکا تکرار میشه . دلیل دیگه اثر منفی خرید بک لینک هم رابطه نداشتن صفحات مختلف اون وب سایتا با محتوای سایت شماست .

 

بک لينک رايگان

واسه صرفه جویی در هزینه بدنبال بک لينک رايگان یا خرید بک لینک ارزون هستنید ؟ بدنبال سایتایی هستین که بک لینک رایگان یا ازران ارائه می دن . بک لینک رایگان بروی سئو و رتبه سایت شما در گوگل اثر میذاره ؟

با روشای دریافت بک لينک رايگان آشنا شید :

  • بعضی از انجمنا ( فروما ) امکان قرار دادن بک لینک رایگان در محتوای نوشته رو دارن.
  • بعضی از سایتهای تبلیغات رایگان و نیازمندیها امکان درج بک لينک رايگان و خرید بک لينک ارزون رو ارائه می دن.
  • بعضی از سایتای خبری امکان تبلیغات رایگان و بک لینک رایگان در بخش کامنتا ( نظرات ) رو دارن.

اما نکنه مهم اینه که مطمئن شید اول اینکه این بک لینکای رایگان فالو باشه و دوم اینکه پس از یه مدت از سایتها حذف نشه. زیر اگه نوفالو باشه که کلا هیچ فایده ای نداره . و اگه پس یه مدت هم حذف شه هم واسه سئو و رتبه سایت شما اثر منفی داره .

 

چرا بک لنیک دیگه واسه سئو موثر نیس ؟

خوب حالا وقت پاسخه ؛ بله با توجه به الگوریتمای جدید گوگل ، شک نداشته باشین بک لینک به عنوان چیزی که معروفه ( همون تبلیغاتی متنی لینک دار ) نه تنها واسه سئو مفید نیس ، بلکه مضر هم هست و از نظر گوگل ، اسپم شناخته میشه که این موضوع دلیلای زیادی داره .

اما یکی از مهمترین دلایل بی ارزش بود بک لینک واسه بهبود رتبه گوگل و سئو اینه که تبلیغات متنی یا همون بک لنیک ها واسه یک زمان موقتی در سایتا قرار میگرند و خریدار بک لنیک به هر حال واسه یک مدت یک تا شش ماه یا آخر سر یک ساله می تونه هزینه خرید بک لینک رو پرداخت کنه و درواقع اصلا چیزی به عنوان بک لینک دائمی وجود نداره . ( بصورت تبلیغات متنی ) !

و خوب روبوتای گوگل زمانی که شاهد حذف بک لینک از سایتا هستن این رو به معنی خرید بک لینک محاسبه میکنند و به سایت تبلیغ دهنده نمره منفی می ده. و خوب قاعدتا فروشنده بک لینک هم با توجه به محدودیتای فضای تبلیغاتی سایت خود ، نمیتواند تعداد نا محدودی از بک لینک دائمی رو به مشتریان خود ارائه بده .

 

اما بهترین راه حل لینک بیلدینگ چیه ؟ و بهترین نوع بک لینک کدامه ؟

بک لینک فالو به شکل رپورتاژ آگهی دائمی که در سایتهای پربازدید قرار میگیرد بهترین بک لینک طبیعی از نظر گوگله.

رپورتاژ

اگه بدنبال بهترین تکنیک سئو هستین و میخواهید سایت شما در نتایج گوگل بصورت استاندارد بالا بیاد تا به رتبه اول برسه ، بهترین انتخاب خرید رپورتاژ آگهی است .

در متن رپورتاژ آگهی ۳ تا ۵ کلمه کلیدی مورد نظر شما به وب سایتتون لینک فالو میشه . این بک لینک دائمی فالو واقعیه . اگه رپورتاژ در سایتهای خبری معتبر و پربازدید منتشر شه و واسه همیشه مجموعه شه شک نداشته باشین در کوتاه مدت و دراز مدت اثر خیلی عالی بروی رتبه سایت شما در گوگل داره . پخش رپورتاژ آگهی در سایتای خبری پربازدید به صرفه ترین روش استاندارد واسه دریافت بک لنیک در تموم دنیاست.