بهینه سازی سایت SEO

طراحی و بهینه سازی سایت Seo الان به علم تبدیل شده. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت رابطه سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل ، رنکینگ بالاه.

اگه سایت شما در موتورهای جستجوی اینترنت رتبه بالایی نداشته باشه از دید کاربران اینترنتی مخفی خواهید موند و این افت فروش و بازدید شما رو در برخواهد داشت.

پس، ما طبق آخرین تکنیکهای طراحی قالب و طراحی سایت که با استانداردای بین المللی و با الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت بهینه شده ، طراحی سایت شما رو انجام میدیم و پس از 1 ماه شما رو در صفحات اول Google و دیگه موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار میدیم.

به مجموعه فعالیتهای تخصصی که روی سایت شما صورت میگیره تا سایت شما در نتایج جستجو در رتبه های بالا بگیره رو بهینه سازی سایت یا به اصطلاح سئو می گن که نتیجه اون افزایش رنکینگ و افزایش بینندگان پایگاه اینترنتی شما هستش

کارا ما روی سایت شما :

بررسی رقبای شما

بررسی کلمات کلیدی مورد نظر

تهیه متون و محتوای سایت طبق تکنیکهای سئو حرفه ای

طراحی سایت طبق الگوریتمهای گوگل

ایجاد بهترین راه حل در گرفتن لینک به سایت شما

معرفی کردن سایت به موتورهای جستجو

بررسی بازدیدکنندگان و رفتار اونا هنگام بازدید سایت شما

 بررسی جایگاه کلمات کلیدی شما نسبت به رقیبان:

بهینه سازی سایت قدم به قدم با شما و واسه شما

به شما اطمینان می دیم که در همه مراحل ، قدم به قدم همراه شما خواهیم و همه کارا لازم رو واسه جلب رضایت حداکثری شما انجام می دیم .

در این سرویس سایت شما در موتورهای جستجو بررسی می شه تا جایگاه کلماتی که در گوگل مایل هستین در صفحه اول قرار بگیره نسبت به رقبای شما مشخص شه بعد سایت شما به نحوی بهینه سازی سایت seo شه که از رقبای شما پیشی بگیره و در رتبه های بالا تری بگیره

یافتن موثر ترین و مهمترین لغات مورد نظر شغل شما:

در این سرویس ما با برنامه های خاص بهترین و مناسب ترین لغات شغل شما رو که بالاترین بازدهی رو واسه شما داره رو یافته و به شما پیشنهاد می دیم

ترکیب لغات:

ما لغات مناسب یافته رو طوری ترکیب می کنیم که بالا ترین بازدهی ممکن رو داشته باشه

اضافه کردن کدها و لغات به متن:

مجموعه کدها لغات و ترکیبایی از لغات در این سرویس در بطن و متن سایت شما به بهترین راه قرار میگیره

معرفی به موتورهای جستجو:

در این سرویس صفحات اصلاح شده و تنظیم شده به موتورهای جستجو معرفی می شن موتورهای جستجو در بازهای زمانی کوتاه صفحات رو مورد بازبینی قرار میدن تا این اطمینان انجام بشه که اونا آخرین تغیرات محتوایی انجام شده در صفحات سایت شما رو با خود برده ان

بالا بردن رتبه در نتایج جستجو:

در این سرویس رتبه های سایت شما به محدوده یک تا ده در نتایج جستجو پیشرفت داده می شه. کسب رتبه های کمتر از 10 آرزوی هر مدیر سایتیه که آگاهانه پای در وب نهادهه. در صورتیکه کلمات کلیدی هم درست انتخاب شده باشن، این رتبه ها ارزش بالا العاده ای دارن .

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت بعضی از خدمات ما در بهینه‌سازی، افزایش اساسی امنیت، افزایش دهن باز کن سرعت لود سایت،تقویت و تیونینگ حرفه‌ای سایت و اضافه کردن امکانات مدرن  بهینه سازی استایل + همه‌ی کدهای PHP قالب افزایش دهن باز کن سرعت لود سایت و المان‌ها  کشینگ بالا‌العاده + کدها و اسکریپت‌های پرمیوم  کاهش خواسته‌های دیتا بیس + امنیت وب

ما در گروه طراحی و پیشرفت وب designA پیشرفته ترین وسایل طراحی وب رو در اختیار گرفتیم تا سایت حرفه ای شما رو طبق مدرن ترین استانداردهای دنیا وبا استفاده از از تکنولوژیای خیلی قوی PHP5.3 + CSS3 + HTML5 + jQuery + Ajax به قشنگ ترین و جذاب ترین شکل ممکن بسازیم.

وسایل بهینه سازی و طراحی گیرا و چشم نواز وب

پس از آماده سازی طرح ابتدایی و موافقت شما با اون، حال زمان اجرای طرح و کدنویسی حرفه ای و اصولیه . با کدهای بهینه و با کیفیت بخشا مختلف وب سایتتون راهمانگونه که می خواین ایجاد می کنیم .

شما از تماشای نتیجه کار متعجب می شید !

1.تحقیقات روی کلمات کلیدی (keyword research)

کلمات کلیدی
با استفاده از امکانات google adwords میشه کلمات مهمی که در مورد کاری در ارتباط  search  بالایی دارن رو انتخاب کنیم و از اون واسه بهینه سازی سایت استفاده کنیم البته باید اینم بگیم که به این نکته توجه شه که کلمات کلیدی باید مناسب و با هوشمندی انتخاب شه و بشه رنکینگ سایت رو با اون بالا نگه داشت. از عوامل مهم در انتخاب کلمات کلیدی میشه به موارد زیر توجه کرد.
1.میزان search
2.رابطه با متن
3.میزان رقابتی بودن کلمات
4.تجاری بودن کلمات
5.اگه کلمات انگلیسی مورد نیاز بود از ترکیبات فارسی – انگلیسی استفاده شه.

Keywod ,description, url.2

بهینه سازی تجارت الکترونیک
با استفاده از این امکانات -Keywod ,description, url- میشه متن و یا عکس رو بهینه کرد.  قسمتای مختلف cms مهریاسان دارای تب اختیاراته که میشه در اون از امکان درج دسکریپشن و کلمات کلیدی مناسب و یا url در ارتباط استفاده کرد . url: آدرس مجازیه بعد از دامین  میشه از کلماتی استفاده کرد که هم از نظر کاربر مناسب باشه وهم از نظر بهیه سازی مناسب باشه.
Description: جمله کوتاه و با معناییه که معرف خدمات و با اجناس و… باشه و از کلمات کلیدی تشکیل می شه و گذاشتن نقطه  درانتهای اون  واجبه.
Keywod : کلمات کلیدی مهم ترین ترکیبات که در مورد کاری شرکت می تونه استفاده شه و مناسبه که تا3 یا 4 کلمه باشه.

3.ساختن landing page

landing page

یکی دیگه از مواردی که میشه در بهینه سازی مورد استفاده بگیره اینه که واسه هر یک از کلمات کلیدی صفحه جداگونه در نظر گرفت تا در search متفاوت بشه بازده بیشتری داشته باشه.

4-بهینه سازی تصاویر  alt , name , size , title

بهینه سازی تصاویر

واسه بهینه سازی تصاویر باید به موارد زیر توجه کرد
اندازه و اندازه عکس: باید قبل از آپلود کردن عکس اندازه اون متناسب باشه واندازه اون رو در ادیتور cms  تغییر  ندین.
جمله جانشین : میشه واسه بهیه سازی عکسا از متن جانشین استفاده کرد تا زمانی که متن هم search شه عکس هم نشون داده شه/ هرچه وضوح عکس بیشتر باشه search  بالاتری داره.
 url:واسه عکسا میشه از url استفاده کرد و بعد از دامین نام مناسبی واسه عکس انتخاب کرد ضمنا موقع آپلود کردن عکس اگه از عکسایی که نام متناسب با عکس دارن استفاده شه در بهینه سازی اون مناسب تره.

title : واسه تصاویر تایتل مناسبی بنویسید که هم توضیح مناسبی در مورد تصویر باشه هم شامل کلمات کلیدی باشه.

5.اهمیت به روز رسانی سایت

به روز رسانی سایت
به روز رسانی مطالب و مقالات و ضمنا اخبار سایت میشه در مسائل بهینه سازی موثر باشه . اگه مقالات واخبار مربوط به زمینه کاری باشه می تونه متن کلمات در ارتباط رو به صفحه مورد نظر لینک دهیم.ضمنا به روز بودن مطالب و عکس و اخبار باعث بازدید بیشتر سایت و رنگینگ بالا تر می شه.

6.تبادل لینک با سایتای مفید وپربازدید

تبادل لینک

میشه با سایتای پربازید که رنکینگ بالایی دارن تبادل لینک کرد واین امر می تونه یک طرفه به یک طرفه /یک طرفه به چند طرفه / چند طرفه به چند طرفه باشه . میشه واسه تبادل لینک شرایط به خصوصی انجام کرد.به طور مثال:
1.تبادل لینک با سایتی که رنگینگ بالاتری داره
2.صفحه تبادل اتوماتیک نداشته باشن.
3.از منو در صفحه اصلی به صفحه تبادل لینک رابطه وجود داشته باشه.

7.جذابیت و رابطه محتوای صفحات جهت افزایش دقیقه حضور فرد

سئو
اگه کاربران بی هدف  و فقط از راه تبادل لینک وارد سایت شما شن میشه با جذابیتای گرافیکی و محتوایی مدت زمان بازدید کاربر رو از سایت بالا برد و کاربران رو تشویق کرد از صفحات داخلی هم بازدید کنن.پس جنبه  گرافیکی و محتوایی عامل خیلی مهمی در مدت زمان حضور بازدید کننده در سایت داره.