براساس تحقیقات جدید انجام شده توسط O2 ، اقتصاد دیجیتالی انگلیس اگر بخواهد نرخ رشد فعلی خود را حفظ کند ، تا سال ۲۰۱۷ به ۷۵۰،۰۰۰ کارگر ماهر نیاز خواهد داشت.

دیجیتال

بیش از ۲ میلیون نفر در حال حاضر در بخش دیجیتال انگلستان مشغول به کار هستند ، اما عدم افزایش این موضوع در سه چهارم دیگر یک میلیون می تواند هر سال تا ۲۲ میلیارد پوند برای اقتصاد هزینه کند.
اقتصاد

این تحقیق ، که توسط توسعه اقتصادی انجام شده است ، بر نگرانی های مطرح شده توسط مطالعات قبلی می افزاید که در انگلیس شکاف فزاینده مهارت های دیجیتال وجود دارد.

اقتصادی

Ronan Dunne ، مدیر اجرایی O2 گفت: “اکنون بیش از گذشته ، دیجیتال این فرصت را برای بهبود اقتصادی پایدار فراهم می کند ، اما این تنها در صورتی محقق می شود که ما به یک کشور مشاغل با اعتماد به نفس دیجیتالی با نیروی کار با سواد دیجیتالی تبدیل شویم.”
اعتماد به نفس

آموزش لازم برای جوانان

دون افزود: این مسئولیت دولت نیست که فقط این خلاء را پر کند. وی از مشاغل خواست تا سرمایه های بیشتری سرمایه گذاری کنند

سرمایه گذاری

برنامه های آموزشی برای کارمندان فعلی و آینده ، و تمایل بیشتری برای استخدام افرادی که تجربه قبلی کمتری دارند ، نشان می دهد.

این تحقیق ادعا می کند که حداکثر ۲۰٪ از ۷۵۰،۰۰۰ موقعیت مورد نیاز در سطح ورودی خواهد بود ، به این معنی که آنها برای تحصیل کنندگان ، فارغ التحصیلان اخیر یا افراد بیکار جوان که تجربه کار قبلی کمی دارند یا ندارند ، مناسب خواهند بود.

دون گفت: “به عنوان بومیان دیجیتال ، جوانان دارای مهارت های ارزشمندی هستند که آینده اقتصاد ما خواهد بود ، اما اقدامات کافی برای مهار آنها انجام نمی شود.”

این گزارش سه توصیه برای هر دو تجارت و دولت ارائه می دهد:

     

  • ارتقاء آگاهی از دیجیتال به عنوان یک مسیر شغلی برای جوانان
  •  

  • برای ارائه آموزش دیجیتالی در مدارس ، پشتیبانی بیشتری ارائه دهید
     
  • افزایش مشارکت در برنامه های تبادل مهارت های دیجیتال برای تشویق مشاغل کوچک برای ارائه تجربه کار برای جوانان

با دیپلم حرفه ای ما در بازاریابی دیجیتال و دیپلم تحصیلات تکمیلی در بازاریابی دیجیتال اطلاعات بیشتری در مورد آموزش بازاریابی دیجیتال کسب کنید.

همچنین ممکن است شما علاقه مند باشید

زارا برک